A p2np nem oldódik, az első szintézisem.

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
hogyan tudok hozzáadni valakit, hogy elmondja a véleményét ? szeretnék hozzáadni / megemlíteni 2 tagot ebben a témában .
@gpatreon
a másik srác, akit majd keresek
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ki az @gpatreon? lol

Általánosságban egyetértek @Never to sleep. Véleményem szerint megtisztíthatja a laboratóriumot a Hg-től, és folytathatja az összes biztonsági intézkedést. A reakcióterhelésednek megfelelően nem hiszem, hogy túlságosan szennyezted.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Igen, pontosan
ofc nem
igen

Egyáltalán nem használhatod a GAA-t, ahogy azt az itteni bemutatómban mondtam.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
holnap egy másik szintézist fogok csinálni (ha szerencsés vagyok 2).
A végtermékben lévő higany szintén nagy aggodalomra ad okot.
2X átmosom az amalgámat.
és forró IPA-t fogok használni a p2np feloldásához.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Oke thank u a bemenetért. az első szintézisemben/első próbálkozásomban. használtam colled IPA-t és sokat kevertem üvegrúddal, de nem oldódott fel ( a p2np). Aztán felmelegítettem op ( a hátsó fejemben, hogy az IPA forráspontja csak 60 fok),
csináltam egy Mcguyvert és megpróbáltam valahogy felmelegíteni az 1L-es fűtőköpenyben ( 3fejű 250ml-es lombikban csináltam).
A legalacsonyabb fokozaton csináltam , de szerintem túl forró volt. ( ez volt az első próbálkozásom a fűtő meantle használatával, így nem ismerem a hőmérsékleti tartományt). Nagyon égett a szemem ( ezért abbahagytam, egészség=fontosabb).
(( a p2np feloldódott, de miután levettem a fűtőforrásról, egy pépes, bolyhos oldat lett belőle)))
kérdés: ez normális ? vagy nem ? ( a szememben égő alkohol érzés)

Megint minden új nekem, ez volt az első próbálkozásom olyan vegyszerekkel mint a p2np.
Holnap érkezik egy 2l-es főzőlap (merevítéssel) az amazonról.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Is vissza az én első szintézis, az oldat ( hozzáadása alki a p2np oldott amalgám oldat) jött egy tiszta réteg a tetején, amit én gyűjtöttem iPA arány 50/50.( további szintézis)
de a vicces az , hogy miután eltávolítottam a felső réteget, belekevertem az egész keveréket és 24h múlva ismét egy világossárga réteg van a tetején.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Mit kapott a két rétegből (világos és sárga)? Megsavanyítottad?
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Nem tudom még, nem savasítottam, mert nem venném az időt és az erőfeszítést, hogy ezt a sikertelen próbálkozást ( a 2 olajréteget külön tartottam, savasítani fogom őket az új szintézisem után. akkor már van egy sav/aceton oldat kéznél, így nem waiste 3X az időt erre. )
(( persze savasítani fogom őket, de nem együtt, 1 keverőben!)))
És véletlenszerű megjegyzés: az oldatot ismét 24 órán át tartottam, és egy másik( de ónos és sötétebb sárgás) felső réteg jelent meg.( ezt a többi tartalommal együtt derékba fogom dobni a főzőpohárban).
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Ma nem próbáltam újabb kísérletet tenni az AMF elkészítésére.
Mert ez egy ünnepnap és jó idő, így sok ember volt kint.
De én használtam ezt az időt hasznosan és madeded egy vödör egy vízpumpa az én kondenzátorok, így én nem waiste semmilyen vizet ( a kipufogó víz megy vissza a vödörbe, és kap szívja vissza a vízszivattyú a bemeneti kondenzátor).
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
így ma második próbálkozás.
Ismét problémák a p2np-vel.
Teljesen feloldódott , de aztán miután szobahőmérsékleten hagytam újra pépes lett.
Hozzáadtam a GAA-t, kevertem a forró lemezen, de nem volt nagy siker( GAA undorító szaga van, ami extrém penetráns és sokáig megmarad).
Az amalgám jó volt, de nagy hibát követtem el! Az öblítés után rátettem egy stopot a lombikra nek, hogy elzárjam az oxigént tőle ( épp egy esőkabátot vettem fel @Never to sleep ;), en más kesztyűt), majd kitettem a stopot, a szar majdnem felrobbant! nagy nyomás és magas hőmérséklet szabadult fel. ( nem voltam biztos benne, hogy p2np-t teszek bele, mivel rendkívül forró volt), ezért egy másodpercre hideg vízfürdőbe tettem, hogy lehűljön egy kicsit.
Aztán hozzáadtam a pépes p2np de nem imediatly kölcsönhatás. csak intenzív rázogatás után a hőmérséklet ment fel, összesen töltöttem, mint egy órát rázni, hogy forró, hogy lehűljön, ha akartam, még mindig rázom és hűtés. ( sok alumínium maradt vissza). azt hiszem, elnéztem a helyet, amikor a p2np-t az amalgámba kell tenni.
Hozzáadtam az alki oldatot és adtam neki "egy keverést ", heves reakció ( sok buborékolás),
30perc múlva: a felső réteg még mindig képződött, ezért 3szor kevertem.
Vettem 3 adagot, ( szorongásom támad, ha a Hg-ra gondolok).
Most pizsamában vagyok, és nem akarom megnézni ( gőzök a kényelmes pizsamámban, majd aludni megyek vele ....).

Kérdések:
-Ez normális, hogy extrém hőemelkedés ( az amalgámtól)?
-Ha hozzáadnám a p2np-t a hőmérséklet még jobban emelkedne az amalgámmal való kölcsönhatásból ? /vagy ez nem a hővel kapcsolatos ? ( a p2np hozzáadása)
- Még mindig annyira szorongok, mint a szar ettől a Hg gőzöktől. összesen max. 5 alkalommal lélegeztem be ( gőzt , vagy a szobában/kertben lol ahol még mindig jelen volt a gőz),
Tud valaki adni nekem néhány numbrát vagy információt, hogy megnyugtasson? ( Tudom, hogy a legjobb lenne, ha nem használnánk Hg-t, de ez nem opció, mivel annyi pénzt költöttem erre a beállításra/módszerre ( mindent meg kellett vennem).

Egészségedre
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Szia, az amalgámképződés során emelkedő hőmérsékletre gondolsz?

Igen, a redukciós reakció nagyon exoterm.

Miért nem használ légzőkészüléket? Ez egy egyszerű módja annak, hogy megvédje magát.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Oke srácok itt van az én frissítésem.
-az oldat a második szintézisből ( sok víz volt benne az alján, de használtam némi magnézium-szulfátot ((amit később leszűrtem)), 1 csepp savas oldat után szinte imidiatly narancssárga lett ( a ph még mindig magas volt, és a vicces az volt, hogy sok sav/IPA oldatot kellett adnom, hogy 5-6-ra csökkenjen....
-a 2 másik oldat az első szintézisemből jött ki a legjobban lol.
-az első réteg ( 24 órával később/és 1/1 IPA-val hígítva) normális só átalakulás.( a maradék folyadék egy kicsit rózsaszínű volt , tehát kicsit túl sokat savanyítottam).
--a második réteg( elválasztás 48 óra múlva alkoholos hígítás nélkül) majdnem olyan lett, mint a végtermék( az oldat besűrűsödött a savanyítással és "nedves speed paste" lett.
még szűrni kell és mosni, de ezt majd a következő új teljes szintézisemnél fogom megtenni.

Kérdés: van itt 2 videó ( AMF az AI/Hg-től). miért ad az egyik egy kis vizet (50ml) a p2np és az IPA mellé ? ( a másik nem ,és csak IPA-val használja a p2np-t((és a GAA-t...)).
Mi az oka a kis víz hozzáadásának ?
@Marvin "Popcorn" Sutton @G.Patton.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
ebben a témában olvashat róla: bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/dextroamphetamine-synthesis-nabenhower-1942.388/
 
Top