Előzetes tiltás Cathinones. Nem replikálható. [fejpénz!]

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Mielőtt elkezdeném:

@mocnykutas, @oxoxoxoxo @$!$], és a többi kapcsolódó fiókok ő használ helpign senki. helyett : "hogyan készült könnyű lengyelországban nincs laboratóriumi felszerelés nagy skála 3 óra" kérjük STFU ebben a szálban. keressen egy másik, hogy zavarja!

----------------------------------------------------------------

Nekemmég mindig van itt néhány tiltás előtti cuccom (a tiltás előtti utolsó napon vettem pár k-t.

Ennyi év után (kb. 4,5 év, vagy úgy, még mindig felülmúlják a jelenleg piacon lévő 3/4 mmc-t,
minden lehetséges módon.


----------------------
Én fejben használni IMGUR, mert a második kép már összeomlott ("mi fut a problémák") próbáltam átméretezni, hogy 256px, de ugyanaz a történet. remélhetőleg Heissi(@HEISENBERG) tudja csökkenteni a sebességkorlátozót egy kicsit, és lehetővé teszi a 3 betűs keresést is, ami egy nagy hiányosság, mivel szinte minden oldószer, anyagok stb. 3 karakteres.
---------------------

https://imgur.com/zAxPvie


Nem láttam itt senkit, aki ezt az anyagot hozná, vagy Hollandiában a "szcénában" láttam.

Nézd meg nagyon jól (szerkezet, teljesség stb )


https://imgur.com/pqDXvYS

Oh ember, gorgious

https://imgur.com/0l2ghjE

és mégegyszer

https://imgur.com/3CuE8Vz


----------------------------------------------------
Most a "szórakoztató" rész
---------------------------------------------------

Ez az, amit kapok (egy szerencsés napon)


https://imgur.com/ropYLCl

Hát, szépek. és örülök, hogy megtanultam ezt a dolgot és kaptam egy kis segítséget tőletek, és most végre tudok valamit gyártani.

https://imgur.com/HliO75A

Egy másik

-------------------------------------------------

A következő a legközelebbi, ami sikerült (nem tudom, hogyan, néhány hiba, és a dolgok rosszul mentek, de ez egy szerencsés nap volt).
(kivéve azt a tényt, hogy SEMMIT sem csinál. Valószínűleg bromketonként újrahasznosíthatná
:ROFLMAO:


https://imgur.com/dwPWkk9


------------------------------------------------


Mi volt más a cuccban akkoriban ( azt hiszem, amikor a kínaiak csinálták, és néha olyan ízű cuccot kaptál, mint a macskahúgy, de még a macskahúgyos cucc is jobban működött, mint bármi ma.

olvastam valahol valami enantiomerről, izomerről, racém akármi (vagy mi),
vagy más oldószert használtak, és/vagy ammóniát használtak... a legvadabb történetekkel találkoztam ).


----------------------------------------
Ki tud valamit ?
-----------------------------------------------

Kihívás

A célom, hogy elkészítsem azt a tiltás előtti cuccot. Úgy tűnik, hogy vannak hiányzó linkek, elrejtett, vagy (szándékosan) nem megosztott információk.


Aki tudja hogyan, és megosztotta velem a leírást (tárgyalható), és valóban reprodukálható, az 1250 EURO-t kap.
 
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
HIGGS maga! Köszönjük gyors válaszát

Igen, de a laboratórium itt csak a "jelenlétét ellenőrzi." Amit én magam is meg tudok csinálni, mivel minden közös legtöbb tesztreagens. Nincs olyan labor itt, ahol csak azt mondhatom, hogy yo tudod elemezni nekem, és küldje el nekem küldjön eredményt. Még a törvényszékiek sem tudják ezt megtenni. Még az autóbaleseteknél sem tudják kimutatni.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Nem igazán tudok választ adni, csak tippelek, hogy valószínűleg csak ugyanaz a 3-mmc nincs fancy izomer elválasztás vagy valami ilyesmi. Valószínűleg köze van a szintézis módjához és a mosás vagy átkristályosítás módjához. Talán a régi anyag egy része oxidálódott is, ami más textúrát adott neki. Te egyébként az EU-ból származol?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Köszönjük! Nem változott a textúra.
Sőt, a zsákok vákuumzárasak.

Igen, ez az én kérdésem 😄


A másik kérdésére: olvassa el a képek között. 🤔😉
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
kérjen segítséget a syntheisi szakértő fórumon uram u tudni fogja, hogyan csináltam és csináltam monay én elvesztettem az időmet
Tudom, hogy lehet pénzt keresni xD Berlin 777 talán vagy btcboss2022 ő segít neked ingyen xD, talán sok ideje van, vagy aki csak azért, hogy segítsen a termelés met például van egy ár 25k $. Ha van, miért akarsz szintetizálni xD Testvér, ha segítenem kellene mindenkinek ebből a fórumból, elveszíteném az életemet. Én csak követő vagyok itt, nem veszek részt semmilyen vitában, és a bb csoport videójának rajongója vagyok, ennyi.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Tudod, hogy te írtad a leghosszabb választ?


Nincs szükségem pénzre. A tanulás és a szórakozás miatt vagyok benne. Szabadidőmben nyílt forráskódú szoftvereket is írok, amelyeket ezrek használnak ingyen (akiknek szintén támogatásra van szükségük).

Talán ez a különbség. 🤫
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Nos, amit már ismert, Dragon Eric (igen, az, aki "később csalóvá vált" / hosszú történet, úgy tűnik, a számlákat átvették bla bla bla bla...) és más nagy kínai szállító, soha nem szállított tiszta 4mmc-t, ez egy keverék volt.

Emlékszem, hogy olvastam egy hozzászólást egy másik kaptárban, ahol Eric nyilvánvalóan véletlenül (vagy szándékosan) megosztott néhány információt, amelyeket gyorsan töröltek. A 70/20/10 és 80/20 arányokat állítva. Azóta csak folyamatos vita volt ebben a témában. Nem emlékszem fejből, hogy pontosan mi is volt az. Megpróbálhatom megkeresni a régi beszélgetést, ha ez bárkinek segít.

Ha valaki emlékszik, régen Eric1 Eric2 Eric3 Eric3 😂🤣 "ugyanolyan", de kissé eltérő veritásokat árultak.

is nyilvánvalóan "Eric formula" volt kiírva eladó nagyon meredek áron néhány évvel ezelőtt nem biztos, hogy ez volt a valódi vagy csak egy másik csaló.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Azt is láttam, hogy valaki azt mondta, hogy a Kínából származó 4mmc nem volt tiszta, állítólag 3mmc-vel keverték, azonban nincs forrásom, ami ezt alátámasztaná.

de megnézném, ha most már semmi sem tudja legyőzni a kínai mefedront, nem vagyok kémikus, de mi olyan más most, mint korábban?

Most is lehet szuper minőségű terméket készíteni, mint korábban, gondolom.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ez megegyezik az USA-ban használt "piros és fekete" metával. A 90-es évek szarsága őrültebb volt, mint bármi ma, ez pokoli különbséget jelent.
 

hotdogfrenchfries

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Megvizsgáltattad már ezt az elemzést? Esetleg próbálja meg a Kykeon Analyticset?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC a 3/4MMC keveréke, de valójában úgy találom, hogy az emberek jobban kedvelik az 3MMC-t, mert az emberek több stimulációs érzést akarnak, mint a tiszta meph gyors nyugodt hatásait, továbbá látom, hogy néhány ember tanárra vágyik im egy ex vegyész sok tapasztalattal, ha bárki érdeklődik, akkor PM nekem
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
én is láttam valahol ezt az infót, de nem a 3mmc a gyorsabb? A 4mmc sokkal több ingerrel rendelkezik, miközben nem gyorsabb.
 

MarzipanDreams

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 17, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Igen, ez nem csak egy elmélet, ez bizonyított, amikor a toulén propion-kloriddal történő acetilezése során a keletkező ketonkeverék 80-90%-ban 4MPF, a másik pedig 3MPF, ha nem tisztítják meg az enantiomerek szétválasztására, és úgy használják, ahogy van, a keletkező mefedron az izomerek keveréke.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28

Attachments

  • kX4Yyoup0A.jpg
    kX4Yyoup0A.jpg
    169.2 KB · Views: 55
  • bOylJDTkIt.jpg
    bOylJDTkIt.jpg
    134.8 KB · Views: 57
  • mCZ0FQOhPS.jpg
    mCZ0FQOhPS.jpg
    171.4 KB · Views: 42
  • w37MFVTGpO.jpg
    w37MFVTGpO.jpg
    84 KB · Views: 39
  • W0PrLhxVaA.jpg
    W0PrLhxVaA.jpg
    120.7 KB · Views: 55

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
A 3MMC szintézise hasonló a 4MMC szintéziséhez, csak a kiindulási terméket helyettesítjük. Kipróbálta már a 4MMC-t? Szerintem nincs értelme 3MMC-t készíteni, ha a 4MMC-t azonnal el lehet készíteni.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Köszönjük a választ.
Igen. Mindkettőt elkészítettem. De a 2b3m elérhetőségi problémái miatt jelenleg 4mmc-t készítünk.

Azonban ez még csak meg sem közelíti a fenti terméket.
 

leopard12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nem látom a képeket, másnak is van ilyen problémája?
 
Top