Előzetes tiltás Cathinones. Nem replikálható. [fejpénz!]

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Nos, amit már ismert, Dragon Eric (igen, az, aki "később csalóvá vált" / hosszú történet, úgy tűnik, a számlákat átvették bla bla bla bla...) és más nagy kínai szállító, soha nem szállított tiszta 4mmc-t, ez egy keverék volt.

Emlékszem, hogy olvastam egy hozzászólást egy másik kaptárban, ahol Eric nyilvánvalóan véletlenül (vagy szándékosan) megosztott néhány információt, amelyeket gyorsan töröltek. A 70/20/10 és 80/20 arányokat állítva. Azóta csak folyamatos vita volt ebben a témában. Nem emlékszem fejből, hogy pontosan mi is volt az. Megpróbálhatom megkeresni a régi beszélgetést, ha ez bárkinek segít.

Ha valaki emlékszik, régen Eric1 Eric2 Eric3 Eric3 😂🤣 "ugyanolyan", de kissé eltérő veritásokat árultak.

is nyilvánvalóan "Eric formula" volt kiírva eladó nagyon meredek áron néhány évvel ezelőtt nem biztos, hogy ez volt a valódi vagy csak egy másik csaló.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Azt is láttam, hogy valaki azt mondta, hogy a Kínából származó 4mmc nem volt tiszta, állítólag 3mmc-vel keverték, azonban nincs forrásom, ami ezt alátámasztaná.

de megnézném, ha most már semmi sem tudja legyőzni a kínai mefedront, nem vagyok kémikus, de mi olyan más most, mint korábban?

Most is lehet szuper minőségű terméket készíteni, mint korábban, gondolom.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC a 3/4MMC keveréke, de valójában úgy találom, hogy az emberek jobban kedvelik az 3MMC-t, mert az emberek több stimulációs érzést akarnak, mint a tiszta meph gyors nyugodt hatásait, továbbá látom, hogy néhány ember tanárra vágyik im egy ex vegyész sok tapasztalattal, ha bárki érdeklődik, akkor PM nekem
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
én is láttam valahol ezt az infót, de nem a 3mmc a gyorsabb? A 4mmc sokkal több ingerrel rendelkezik, miközben nem gyorsabb.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
A közelmúltban benyújtottam egy mintát néhány saját készítésű mefedronból a laboratóriumba, és 93% -os lett, ami nagyobb tisztaságot sugall, mint a kereskedelmi preban minta .

Így most még jobban összezavarodtam, mivel ez olyan lágy ízű, nincs torokütés, a hatások kevésbé. Én habozás nélkül elcserélnék 1 kg-ot 250g-ra (igen, ekkora a különbség)

Miközben tényleg azt gondolnánk, hogy egy molekula == molekula.

Majdnem kezdem azt hinni, hogy a hőn áhított hatások a szennyeződések vagy melléktermékek miatt lehetnek 😅 most AZ lenne a paradoxon.
 

Jantje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Megkülönböztették a tényleges mefedront az izomerjétől ? Az az érzésem, hogy ugyanannak a terméknek adják össze őket...
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Igen, amit először küldtem, az 3-mmc volt, és ezúttal 4-mmc-t küldtem. Nagyon jól megkülönböztetik egymástól.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
BONGIv90KE UMvLu8hr2b SF1dBHX6WJ 6v7iJoWLZb 8CXuYGbxUt 0Qn5J6vGcY
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Where u made this lab teszt ??
 
Top