A kokalevelek beszerzése

RoxxyHeart

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nem keres linket/forrást, hacsak ez nem megengedett? (nem tudom, hogy mik a szabályok erre vonatkozóan).
Megvalósítható az Egyesült Államokon belülről? Tisztában vagyok azzal, hogy a hozam a szárított levelek tömegének 0,5%-a, de érdekel a kilátás, hogy ilyen tiszta termékkel rendelkezem. Próbálta már valaki az ottani (többszörös) szintetikus utakat? Milyenek voltak a hozamok? Költségek?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Roxxy, kíváncsi vagyok. Lehet legálisan termeszteni a Coca növényeket az államokban? Mi itt legálisan termeszthetünk afgán mákot. Csak nem vághatjuk le a gumókat, hogy kivonjuk a gyantát. Nevettem, mivel az előkertben nő néhány, és közvetlenül mellettük van egy nagyon szép és mérgező Datura. Imádom a szépen áramló gyönyörű növényt, amely tudat- vagy testmódosító.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ha a nyersanyagproblémák más, a hatáshoz hasonló és teljesen szintetikus anyagok, egyszerű szintézissel. Például a 4-metilmetilkatinon
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ez már évek óta az egyik álmom! Közel 20 éve nem fújtam, mert egyszerűen szívás a régi időkhöz képest! Biztos azért, mert megváltoztatták az előállításához használt vegyszereket. Nem tudom, emlékszik-e valaki a régi időkre, amikor egy sort csináltál, és szinte gyógyszer íze volt. Aztán ott ültél és órákig beszélgettél LOL. Emlékszem, hogy mindenki egyszerre próbált beszélni Hahaha ó a móka. De aztán mintha átváltottak volna éterről dízelre vagy ilyesmi. Undorító. Szóval sok srác átállt a dohányzásra. Én csak abbahagytam. Nos, volt egy nagyon csúnya balesetem, hála valami őrült ribancnak, és megismerkedtem az Oxycontin világával. Gonosz, gonosz világ!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Hi Is More Könnyebb megpróbálni megtisztítani a terméket . Néhányan abbahagyják a használatát, mert a rossz minőség a közelmúltban Az idő Több jobb, de nem puré a leggyakoribb hamisító anyag a levamisol és a fenacetyn a levamisol Több dificult extraxt .try with alcohol 96%+ y levamisol kevésbé oldódik, mint a kokain akkor veszteséget termék, de nyereség minőség .a fenacetyn Több Könnyű csak használni puré aceton a kokain que s oldhatatlan acetonban .és a koka levél és a planta ilegal az államokban .a mák virág is
 
Top