Pszilocibin és pszilocin kivonása gombákból

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
nagyszerű magyarázat! gratulálok, ezt fogom használni, amikor a gombáim hamarosan felnőnek.
Lenne egy kérdésem, van-e különbség a jégecettel és az alkohollal történő extrakció között? Az én esetemben egy kicsit nehéz beszerezni jégecetet. előre is köszönöm!
 

autodidact6

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz, kivéve az alkohol extrakció ....i nem vagyok kémikus ,én csak egy újabb hippi vagyok, aki megpróbál rájönni a dolgokra. köszönöm előre!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Igen, a GAA-val történő extrakciót feltételezem, hogy 4-aco-dmt, más néven 4-ho-dmt-acetátokká alakítja. Az alkoholos extrakció pedig alkoholt hagy belőle (ami természetesen az is).
Ha a pszilocin/pszilocibin átlagos dózisa ...20 mg, nem értem, hogyan lehet ezt egy LSD lap méretű darab bármiben megkapni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nem vagyok vegyész. Ehelyett 4-ho-dimetiltriptamidot készíthetne. Látom, hogy vannak utalások arra, hogy a karbonsavakból N,n-dimetiltriptamid keletkezik, és a karbonsav és egy amin reakciója amiddá válik.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Van néhány kérdésem ezzel kapcsolatban ezekkel a technikákkal kapcsolatban.

Először is, a sav-bázis technológia pszilocint eredményez. A kérdésem az, hogy a gombák mind ezt, mind a pszilocibint termelik a termésben, ha az extrakció A-ből B-be történik, akkor ez nem tartalmazná a triptaminok spektrumát Inc beatosicin?

2., az A-B technológiánál maradva. A szintézis nem produktívabb, mint Shulkin TIHKAL technológiájának használata a gombákból kiszedett vegyület előállításához, ami több szakértelmet/képességet igényel. Még mindig nagyobb lenne a hozam, mint a kivonás, és a szintézis csak a kiválasztott vegyületet fogja előállítani!

3. Ez az alkoholos extrakcióra vonatkozik. Biztos vagyok benne, hogy sokan ismerik azt a szaros "Crystals Of The Gods" alkoholos extrakciót, amely azt állítja, hogy pszilocin kristályokat termel!
A lényeg az, hogy az alkoholtinktúrát zselés italokban használják, most ez egy ütős módja annak, hogy az extrakciót felhasználható termékké alakítsák. Amikor először kaptam a mikológia & kémia körülbelül ugyanabban az időben néhány évvel ezelőtt most, én annyira bosszantott a pazarlás a drága gombák ilyen szar hazudik tech állítva, hogy kap egy kristályos termék ki.

Köszönöm az útmutatót, bár General! Tisztázza az összes ilyen dolgot tisztán és tömören.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nem vagyok vegyész. Ehelyett 4-ho-dimetiltriptamidot készíthetne. Látom, hogy vannak utalások arra, hogy a karbonsavakból N,n-dimetiltriptamid keletkezik, és a karbonsav és egy amin reakciója amiddá válik. . Ezt tegnap írtam, de nem küldte el.
@Mr Gonzo, feltételezem, hogy egy A/B de'foszporlálná a pszilocibint és a baocisztint sem, , ha a gyomra ezt teszi, akkor egy A/B biztosan. A baocystin nem gyakran időnként kimutatható a pszilocibin gombákban. Én még soha nem hallottam róla, hogy cubensisben biztosan. P. Baocystis és azurescens igen, de ezek a fafajok a filogenetikai fán sehol sincsenek a cubensis közelében. A Psilocybe jelenlegi értelmében olyan messze vannak egymástól, amennyire csak lehet.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Én egy idióta vagyok haha, és én sem vagyok kémikus Frit Buchner. A kémia szak második évében vagyok, és megbuktam a nyári vizsgán, és újra kell ülnöm az egész évet, mégis nyilvánvalóan jól tanítottad magad. Esküszöm, hogy ezek a dolgok megakadályozzák, hogy tisztességes eredménnyel átmenjek az egyetemen.
Most megnézve, amit mondtam, a foszfát töltése lehasad a kivonás során. Értékelem, hogy nyilvánvalóvá tettem a hibát, mivel néha így tanulunk, inkább ez, minthogy a labor felrobbanjon előttem!

Mint a legtöbb kérdés és válasz esetében, a válaszok további kérdésekhez vezetnek, különösen akkor, ha a kérdés kezdetben nem volt helyes. Hogyan lehetne a pszilocibint kivonni a biomasszából, ez egy egyenes extrakció lenne?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tudod, soha nem is gondoltam az extrakció mechanikájának gondolatára, de látom, hogy a psilocin nagyon jól oldódik etanolban és alig oldódik vízben, tehát ez egy bázis extrakció, az alkohol használata és egyértelműen rossz választás lenne az extrakciós oldószer (a bázis számára), akkor ott van a psilocybin a foszfát észter, vízben oldódik, etanolban alig oldódik és stabil és több megbízható beszámoló szerint kristályokat képez. 🤔 Feltételezem, hogy a fumerát vagy más savas só is vízben oldódik és kristályokat képez, ami egy "egyenesen savas" extrakció lenne. Elgondolkodtató. Nyilvánvaló, hogy miután 2 húzást végeztél etanollal, vagy semlegesíteni akarod a foszfátot, vagy vizes extrakciót akarsz csinálni. Én mindig vizes extrakciót csináltam a 3. húzásnál, és amikor az alkoholhoz ért, amikor összekevertem őket, egy zavaros, étvágytalan sárkoktélt csináltam...
AZTÁN VOLT EZ AZ EGYIK IDŐ, amikor rábukkantam egy Hatalmas HAGYOMÁNY nagy nevető gümőkre (Gymnopilus spectacles akkoriban, de nemrégiben sok genetikai munkát végeztek a nemzetséggel kapcsolatban, amit nem olvastam), amelyek az USA-ban aktívak és zúzódnak zöldre, de az európai megfelelője Gymnopilus junonius nem aktív. Mindenesetre, akkoriban szegény voltam, de a Gymnopilus közismerten keserű, ezért szárítottam őket egy dehidratálóban, és 45 gramm száraz ( ekv. 1 font frissnek megfelelő) vízzel történő extrakciót végeztem, mivel a jelentések szerint nem túl erősek. Ott feküdtem a kanapén, úgy éreztem, mintha az egész testemet forró piszkavasakkal szurkálták volna az első órában, mielőtt egy tisztességes utazást tettem 3-4 gramm cubensisnek megfelelően. Próbáló idők voltak ezek. NAGYON több negatív történetem van a pszilocibin gombákról, mint pozitív. Túlságosan visszaéltem velük. Keddenként bevettem őket, és otthon ültem, sört ittam és tévét néztem. Az első évben, amikor sikeresen termesztettem a gombát, valószínűleg 75 alkalommal trippeltem. Azt javaslom, hogy a gombát különleges alkalmakra tartogasd, évente legfeljebb néhányszor.
A kivonás mindenképpen a legjobb megoldás. Egy óra várakozás helyett 20 perc múlva jön. A gombák magas kitozán, homár páncélban. Amit nehéz megemészteni, és hasfájást vagy hasmenést okozhat, ami szívás, ha éppen botladozol. A termőtestek (egyesek szerint a sporocarps) nem fogyasztása nagyszerű terv. Sokan kipróbálták a P.cubensis törzseit, amit könnyű termeszteni, de a thr erősebb fafajok sokkal keményebbek és szörnyű ízűek. Mintha macskahúgyba áztatott gallyakat ennénk. Nagyon kell akarni, hogy lenyelj néhány grammot ezekből.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ugrás a kivonás megjegyzés esemény bár nagyon érdekes és tömör, ez a megjegyzések a negatív hatásokat illetően, hogy lehet, hogy volt a gombák fogyasztása, hogy a legérdekesebb. Mint említettem, a gombák fogyasztása az út, hogy a tiszta vegyületet akarom, úgy vélem, hogy egy szintézis az út oda.

Annyi gombát ettem, hogy a gondolat, még ha írja is, gag és émelygés, az én utam körül van a szárított gyümölcs porított finom és csomagolt dupla nullás kupakokba, mindegyik egy gramm és 0.7g között van. nem közvetlen ízük és a finom por gyorsan reagál, még ez is jön a gomba ízével, hogy beteg minden manor kellemetlenséget nem akarsz tripping golyókat.

Az én go to gombák a liberty sapkák hírhedten erősek, és a P.cyans a hullámos sapka egy másik erős gomba. Liberty caps adhat gyomorpanaszokat, de a fa szerelmeseinek bénulása gyakori, és kiakadhat a legtapasztaltabb psyconought ki, de dupla nulla gélkupakok az út, úgy néznek ki, mint a ló tabletták, de jól végzik a munkát.

A másik múlt időm 7g cian 2 vagy 3 jó tabs, ez tisztára fújja a fejedet. Ezt a valamit soha nem tanácsolom senkinek, hogy próbálja meg, még akkor sem, ha erősnek érzi magát. Személy szerint ez az én felhasználásom csúcspontja, és ez olyasmi, amire még hónapokkal előre is felkészülök. Mostanában még a mushies sapkák is túl sok nekem, hogy az említett gag-reakció miatt szedjem a dolgot, Szeretem a savat, talán buta mennyiségeket és hosszan tartó használatot veszek, de szeretem a trippelést, ha a jó savra való trippelés a valóságom lenne!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Igen, ez őrületes összeg. Engem már kisebb mennyiségek is eszméletlenre vertek. Furcsa számomra, hogy a varázsgombának jellegzetes szaga van. Összetéveszthetetlen. A legjobban úgy tudom leírni, mint a frissen vágott mező és a macskahúgy. Már vagy 12 éve lemondtam a hallucinogén drogokról. Már nem is gyűjtöm a gombákat, ha látom őket. TI vagyok a Shroomery.org-on, de már ritkán látogatom azt az oldalt.
 

lilscum90

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kóstolta már a citromos teát? Ez határozottan segít néhány negatív mellékhatás az evés is rúgja be sokkal gyorsabban is
 

itsead

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Most találtam rá erre az oldalra, és nagyon köszönöm ezt az útmutatót!

Hm tehát tudomásom szerint a psilocin nagy részének/többségének már a szárítási folyamat során psilocybinné kellene átalakulnia.
Kérlek javítsatok ki ha tévednék.
https://www.oregon.gov/oha/PH/PREVENTIONWELLNESS/Documents/Stability%20of%20Psilocybin%20and%20Analogs.pdf

Van egy barátom, aki tiszta vízzel történő extrakción dolgozik különböző módszerekkel (olcsó) ultrahangos stb. citrom-tek vákuumdesztillációs stílusban.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tudom, hogy a pszilocibin pszilocinná történő defoszforilálása nagyon egyszerű, és a gyomrunkban történik, amikor gombát eszünk, és azt is tudom, hogy a pszilocin vízben rosszul oldódik, de alkoholban nagyon jól oldódik. A gombák vízbe történő extrahálása nekem soha nem vált be. Az egyetlen módszer, amit nagyon hatékonynak találtam, az volt, hogy a legerősebb etanolba extraháltam, amit kapni tudtam, és enyhe hőre is szükség volt, majd párologtatással koncentráltam. Lehetett erős elixírré sűríteni, de aztán ha a fagyasztóba tettem és kristályosítottam, a kristályok nem sokáig éltek a szabad levegőn.
 

itsead

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Szia Frit, köszönöm a válaszodat. A 90%-os etanolt hamarosan ki kell próbálni. A PH-t is módosítod (szerintem 3,5 körül megszűnik a kékítés) és használsz valamilyen rázót/keverőt/homogenizátort? aaés próbáltad már az acetonos mosást is ?

ps. Tudomásom szerint a Psilocin is erősen(!) fényérzékeny (és az oxigénre is). Tehát a feldolgozási idő függvényében talán infravörös megvilágítású labort és barnaüveget kellene használni, és még a szárítást is teljes sötétségben kellene végezni.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Mindig is az volt a benyomásom, hogy ez rossz ötlet, és nem túl praktikus a pszilocibin/pszilocin kényes természete miatt. Az én bajom mindig az volt, hogy jó sok gombát akartam enni, de nem tudtam jól kezelni a gyomorterhelést - megpróbáltam belevágni az utazásodba egy felfordult gyomorral, amely úgy érzi, mintha forrna, nem túl szórakoztató. Általában tönkretette számomra az élményt.

Az egyik legjobb tanács, amit még a gombafogyasztással kapcsolatban kaptam. Persze segít, ha üres gyomorral vagy. Mindenesetre a gomba legyen csontszáraz, hogy a szára úgy csattanjon, mint a csirkecsont. A gombát őrölje finom porrá kávédarálóval/mixerrel. Keverd a gombaport egy jó adag narancslébe, és idd le azt a szart. Körülbelül 30 percig tart, amíg a kezdeti hatás elkezdődik, a come up gyors, ami szerintem jó dolog, mert a coming up általában a legrosszabb és az egyetlen kellemetlen/szorongásra hajlamos időszak az élményben. Nincs gyomorterhelés, jó tiszta trip .. egyszerre csapódik le. Azóta nem volt semmilyen rossz vagy kellemetlen élményem, amire igazán emlékszem. Szóval, remélhetőleg valaki olyan hasznosnak találja ezt a kis tanácsot, mint én.

Vigyázzatok magatokra - boldog trippelést o7
 
Top