A lila MDMA baromság, más néven csalás

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nézd... Hollandiában senki sem gyártott meleg színű mdma-t... vagy pezsgőt, vagy kólát... Miért lila?

1. a teszt becsapása érdekében. néhányan látták, hogy zöld lett, és bumm, lila lett...

2.
A lila MDMA egy pszichedelikus drog, amit először 1912-ben szintetizált Alexander Shulgin. A lila MDMA az MDMA (Ecstasy) szintetikus származéka, amely ugyanazt a kémiai szerkezetet tartalmazza, mint az MDMA, de más színű. Nem ismert, hogy mióta létezik a drog, de úgy vélik, hogy 1912-ben hozták létre.
A lila MDMA népszerű rekreációs drog, amelyet gyakran árulnak olyan neveken, mint "lila ecstasy", "lila szerelem", "szerelmi drog", "MDMA-X", "MDA-X" és "lila MDA". A lila MDMA egy kristályos szilárd anyag, amely fehér vagy törtfehér színű. Alkoholban, éterben és acetonban oldódik.
A lila MDMA valamivel kevésbé erős, mint a tiszta MDMA, de hasonló hatást vált ki. A lila MDMA-t néha "lila X", "lila X", "lila szerelem", "MDMX", "mdma x", "x szerelem" és "lila mda" néven emlegetik.
A lila MDMA kémiailag azonos az MDMA-val, kivéve a színét. Az MDMA és a Purple MDMA közötti különbség az, hogy az MDMA fehér kristály, míg a Purple MDMA halvány sárgásbarna kristály. A Purple MDMA-t úgy állítják elő, hogy az MDMA-t kis mennyiségű indigókármin színezékkel keverik össze. Az indigókármin egy természetes színezék, amely az indigó növény gyökérkéregéből származik. A lila MDMA egy nagyon erős pszichedelikus drog, amely intenzív hallucinációkat és eufóriaérzést okoz.
A Purple MDMA egy erős hallucinogén, amely a használóknak élénk színeket, hangokat és vizuális élményeket okoz. A Purple MDMA erősen addiktív anyag, amely hatással van az agyra és az idegrendszerre. A Purple MDMA veszélyes kábítószer, amelyet csak óvatosan szabad fogyasztani.
A Purple MDMA számos országban illegális, többek között Ausztráliában, Kanadában, Németországban, Írországban, Új-Zélandon, Norvégiában, Spanyolországban, Svédországban, Svájcban és az Egyesült Királyságban. A Purple MDMA legális az Egyesült Államok néhány államában, többek között Kaliforniában, Coloradóban, Floridában, Hawaiin, Maine-ben, Marylandben, Massachusettsben, Nevadában, New Jerseyben, Észak-Dakotában, Oregonban, Rhode Islanden, Dél-Karolinában, Vermontban, Washingtonban és Wisconsinban. A lila MDMA az Egyesült Államokban az I. jegyzékben szereplő ellenőrzött anyagnak minősül.
A Purple MDMA online és head shopokban világszerte megvásárolható. A lila MDMA-t általában olyan neveken árulják, mint a lila ecstasy, lila szerelem, szerelmi drog, mdma-x, mda-x és lila mda. A lila MDMA-t gyakran MDMA-t, koffeint és más anyagokat tartalmazó keverékként árulják.
A lila MDMA-t gyakran keverik más drogokkal, például kokainnal, ketaminnal, LSD-vel, gombával és marihuánával. A lila MDMA-t gyakran kombinálják más kábítószerekkel, hogy erősebb kábítószert hozzanak létre.
A lila MDMA-t gyakran szájon át fogyasztják, elszívják, felszippantják, intravénásan befecskendezik, vagy dohányzó eszközökön keresztül fogyasztják. A lila MDMA-t gyakran adják italokhoz és ételekhez, hogy fokozzák azok ízét. A Purple MDMA-t gyakran egyedül vagy barátokkal együtt fogyasztják. A Purple MDMA-t gyakran rekreációs céllal használják.
A Purple MDMA-val gyakran visszaélnek azok, akik azért használják, hogy elszálljanak. A Purple MDMA pszichoaktív drog, amely pszichedelikus élményeket okoz. A Purple MDMA olyan drog, amely megváltoztatja a tudatot és az érzékelést. A Purple MDMA pszichedelikus drog. A Purple MDMA egy stimuláns, amely növeli a szívritmust és a vérnyomást.


Nézd, ezek az emberek a szép történetekkel, amiket tudsz, baszódj meg... csak faszfejek vagytok...
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
szinte minden legutóbbi negatív hangok voltak kapcsolatos 8/10 lila tabletták tartalmazó nagy dózisú mdma.... az egyszerű elmék bízott a folyadék... soha nem számított a csalók... tartalmaz egy nagy adag, amely hamisan állítják, hogy csak mdma, de lehet sokkal több, ha teszel színezőanyagot.... #dingdong
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Próbáltam több információt találni arról, hogy miért lenne lila az mdma. Van néhány jelentés a Reddit-en, amely szerint ugyanaz, mint az ételfesték, más jelentések szerint ez egy Kanadából származó szintézismódszerből származik.

Őszinte leszek egyszer, amikor fiatalember voltam sok évvel ezelőtt 🤣 Volt mdma, amely szürke volt, majdnem lila színű volt a fényben.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Ismerem azt a pezsgős cuccot .... Hollandiában volt ilyen, ami majdnem olyan, mint a rocksugar vagy candysugar angolul, de nem lila, hanem lila fényű, vagy sprinkle...., ami nem ez a sötét szarság.

 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
nézd meg, mit kapsz, ha lefordítod a cukrot angolra... akkoriban az emberek a cukrot feketére festették és gyógyszerként adták el....hahhas lovely

A cukorka kristályosított cukor darabkákból áll, és kandiscukornak is nevezik. A cukorka Indiából és Iránból származik. Úgy nyerik, hogy nagyon lassan, nagy kristályokat növesztenek pamutszálakon vagy fapálcikákon, túltelített meleg cukoroldatban. Ez több hétig tart. A sötét kandírozott fajták előállításához karamellás oldatot adnak hozzá. A kandiscukrot elsősorban kávéba vagy teába, de sütemények díszítésére is használják; kandiscukor. A kandiscukor pálcikák cukorkával töltött rudak, amelyeket a teában használnak. A holland orvos, Boerhaave a 17. században a fekete cukorkát torokfájás és megfázás ellenszereként írta fel.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nem gondolja, hogy valami ilyesmi sokkal hívogatóbbnak tűnik, hogy betegye a rendszerébe...?


N7bjvCsdZQ
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Még a név is csalóka, úgy tűnik: "A lila MDMA egy halvány sárgásbarna kristály".
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Én csak nem szeretem azokat az embereket, akik olyan dolgokat árulnak, amelyek nem olyanok, mint amilyennek lenniük kellene. Plusz fizetett top dollárt, és hagyja, hogy az egyik keresni könnyű pénzt, és még mindig kapott kibaszott... a legtöbb ember nem tudja szar vesznek sel vagy venni... de ha tudja, és szándékosan próbál keresni könnyű pénzt, és nem érdekel... én nem érdekel sem akkor, ha találkoznánk....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A Google scholarban böngésztem, és az egyik forrás megemlítette a következőket
1,3-Benzodioxolilbutanamin (más néven 3,4-metiléndioxi-butanfenamin, MDB, BDB, J, és 3,4-metiléndioxi-α-etilfenetilamin, mint a lila ecstasy, egy másik pedig illúzióként említette, hogy
N-metil-1-(3,4-metiléndioxifenil)-3-butánamin (HMDMA)
Más néven🤔🤔HOMO-mdma, ami jól hangzik. 🤣😅😆
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Semmi baj azokkal, akik azok... a GHB-t rózsaszínűvé tettem, mivel a legtöbb felhasználó meleg... GayHB-nek akartam hívni, de azt gondoltam, hmmm, akkor talán az emberek megsértődnének... ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Egy fórumon beszélgettem néhány gombatermesztővel, és az egyiket homokosnak neveztem. Mindannyian úgy gondolták, hogy ez abszolút vicces. Fiatalabbak voltak, és még sosem hallották ezt így használni. Az első buzis szidásuk az f volt.
Csak hogy tisztázzuk, soha nem használom ezeket a kifejezéseket LMBTQ személyekre, csak a barátaimat hívom így. A feleségem a hivatalos szóvivője a demiszexuális identifikációs csoportnak egy Fortune 500-as cégnél.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tudom, hogy ez egy vicc, de ha a felesége tényleg egy Fortune 500-nál dolgozik, van-e szabad állás? Kétségbeesett idők, meg ilyesmi...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
A lila MDMA nagyon nyilvánvaló itt Kanadában. Gyakran úgy forgalmazzák, mintha a szokásos MDMA-hoz képest extra erőkkel rendelkezne. Általában amikor MDMA-t vásárolsz, az "barna cukor" vagy tablettákban van, ezért az emberek keresik a lila anyagot, mivel úgy gondolják, hogy tisztább. Nem hiszem, hogy a színt egy festékanyag okozza; azonban erre nincs bizonyítékom azon kívül, hogy csak a kezemben tartom és látom. Reagensekkel és FTIR-rel ugyanúgy tesztelik, mint a valódi MDMA-t (legalábbis az én termékemet).
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acsomega.1c05520

Egyértelmű nettó figyelmeztetés. Ez a módszer állítólag lila mdma-t eredményez. Bár nem vagyok kémikus. Beszéljük meg.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
hozzuk fel...
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Itt Spanyolországban a lila mdma nem mdma, legalábbis ez.
HlazSt2gyq
40Dgbe8psk
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Helyes szemét .. volt eutilone .. úgy döntöttem, hogy dobja el .. ez elbaszott cucc ...
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Sokkal hasonlóbb mdma az 5-mapb 6-mapb 5/6-apb
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nekem, mint maximalistának, még a pezsgő vagy a kóla is marketing aka bulshit és fraude. Az MDMA-nak tiszta fehérnek kell lennie.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
Még a tiszta fehér mdma vagy tiszta kristályok is találkoztam olyan baromságokkal, amelyek mdma-ként tesztelnek. Fehér mdma-ból is húztam már ki lilát. Azt hiszem, a lilát a borohidridek okozzák.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Igazad van, tesó. Még a szép fehér mdma a háromszoros átkristályosítás után is csak 87% lehet a laboratóriumi teszt szerint.
Mi a véleménye: a legjobb oldószer, hogy elválassza ezeket a szennyeződéseket, amikor bázis extrakciót végeznek?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Shulgin 1925-ben született. Kétlem, hogy a szintetizációt 1912-ben végezte volna el ))))))))))))
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Nem mellesleg nem a Merck gyógyszergyárnak dolgozott, amely 1913-ban szabadalmaztatta az MDMA-t.
 
Top