A lila MDMA baromság, más néven csalás

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Egy fórumon beszélgettem néhány gombatermesztővel, és az egyiket homokosnak neveztem. Mindannyian úgy gondolták, hogy ez abszolút vicces. Fiatalabbak voltak, és még sosem hallották ezt így használni. Az első buzis szidásuk az f volt.
Csak hogy tisztázzuk, soha nem használom ezeket a kifejezéseket LMBTQ személyekre, csak a barátaimat hívom így. A feleségem a hivatalos szóvivője a demiszexuális identifikációs csoportnak egy Fortune 500-as cégnél.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tudom, hogy ez egy vicc, de ha a felesége tényleg egy Fortune 500-nál dolgozik, van-e szabad állás? Kétségbeesett idők, meg ilyesmi...
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nekem, mint maximalistának, még a pezsgő vagy a kóla is marketing aka bulshit és fraude. Az MDMA-nak tiszta fehérnek kell lennie.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Még a tiszta fehér mdma vagy tiszta kristályok is találkoztam olyan baromságokkal, amelyek mdma-ként tesztelnek. Fehér mdma-ból is húztam már ki lilát. Azt hiszem, a lilát a borohidridek okozzák.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Lenyűgözött a szemléletmódja. Próbálta már valaha is elválasztani a PMK-ból előállított MDMA S-izomert?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Igazad van, tesó. Még a szép fehér mdma a háromszoros átkristályosítás után is csak 87% lehet a laboratóriumi teszt szerint.
Mi a véleménye: a legjobb oldószer, hogy elválassza ezeket a szennyeződéseket, amikor bázis extrakciót végeznek?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Shulgin 1925-ben született. Kétlem, hogy a szintetizációt 1912-ben végezte volna el ))))))))))))
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Nem mellesleg nem a Merck gyógyszergyárnak dolgozott, amely 1913-ban szabadalmaztatta az MDMA-t.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Mindenki a saját prioritásait a hasznosság tekintetében... ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
A lila szín egy szennyeződés, amely a NAGYON erős lúgos körülmények között végzett NaBH4 redukcióból és a megfelelő reakció utáni feldolgozás hiányából származik. Az MDMA HCl egyszerű újrakristályosítása IPA/acetonból eltávolítja ezt és más szennyeződéseket, és fehér kristályokat eredményez.

Tehát a lila MDMA-nak magas a tényleges MDMA-tartalma, de van benne egy bizonyos mennyiségű meghatározatlan mennyiségű szar is, és ennek egy része teszi lilává. Hogy ezek a NaBH4 redukcióból származó maradékok jelentenek-e egészségügyi kockázatot, nem tudom, személy szerint jobban szeretném, ha nem lennének bórvegyületek a drogjaimban.

Valamilyen okból kifolyólag a drogszcéna nagyon ellenálló az információ korával szemben. Azt hittem, hogy a da Intanet és a Wikipedia segítségével a drogokkal kapcsolatos mesék és mítoszok nagy része egyszerűen elpárolog, de ehelyett csak rosszabb lett.
Arra a következtetésre jutottam, hogy ennek oka egy alapvető, alapvető emberi tulajdonság, nevezetesen, hogy az emberek nagy többsége természeténél fogva nem akar TUDNI. Hinni akarnak. Ez egy védekező mechanizmus is, a törékeny ego a személyiségnek tartott személyiség középpontjában nem bírta elviselni a valóság hideg szelét, amely azt mondja, hogy nincs szabad akarat. nincs valódi választás. Ha TUDNI akarsz, akkor rá fogsz jönni. Ha úgy döntesz, hogy HITELEZEL - nos, ott lényegesen nagyobb a mozgástér, és ez által a valóságot általában sokkal rugalmasabbá teszi. Nem hibáztatok senkit, bárcsak én is olyan lennék, mint ők. Néha.
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Á, ez az a filozófia, amelyet szeretek felfedezni.

Perspektíva, kontextus, kényelem és ellenőrzés. Mindezek a dolgok keverednek össze, hogy az embereket többé-kevésbé formálhatóvá, többé-kevésbé átélhetővé és többé-kevésbé empatikusabbá tegyék.

Számtalan generáción keresztül kulturálisan arra kondicionáltak bennünket, hogy elfogadjuk az idősebbek/jobbkezek/vezetők/vezérek/hímek szavát, és ezt kérdés nélkül tegyük.

Valóban egy nyáj vagyunk.

A kritikus gondolkodás olyan készség, amely gyakran elszigeteltséggel, nevetségessé tételsel, elkerüléssel és kegyetlenséggel jár. Mi, akik úgy döntünk, hogy nyitott szemmel fedezzük fel a világot, nem vagyunk a norma.

Tegyünk nehéz dolgokat - az élet túl könnyűvé vált, és az agyunkat kevésbé használjuk, mint valaha.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Tekintse magát szerencsésnek, ha az 5-MAPB...
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
2017 körül az én piacom tele volt ezzel a lila anyaggal. MDMA volt, de nagyon tisztátalan. Néhányan talán ismerik a frusztrációt, mivel lehet, hogy kristálytiszta termék...., de az emberek a lila cuccról beszélnek.

Egy nap volt egy 100g-os vagy olyan töredék nem desztillált MDP2P a performicből. Ez egy maradék frakció volt, amiről megfeledkeztem, és nem jutott el a vákuumdesztillációs lépésig.

Így úgy döntöttem, hogy egy szórakoztató kísérletet futtatok, miközben más projektek történtek.

A lila MDMA előállításához a következőkre van szükség:

1 - Helyezd magad egy haszontalan szaros szaros, alacsonyan teljesítő szakács helyébe.
2-SEMMILYEN esetben ne desztillálj semmit.

Vöröses színű desztillálatlan MDP2P - eltávolított DCM egyszerű desztillációval.

Folytassa az Al/Hg + toluol extrakciót.

A termék lila lesz. Ez egyszerűen a desztillálatlan keton és az amin függvénye. Semmilyen mennyiségű aceton nem fogja eltávolítani a színt.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlöm!
Haszontalan szaros szar alacsonyan teljesítő szakács itt.
Vagy egy srác, aki vákuumtörött ;)

nekem sem tűnik másnak, mi a helyzet veled?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Kedves PNicole!
Ön imádja Ms Kidmant?
Igazából már nem úgy néz ki, mint az avatarodon.
Manapság már sokkal ijesztőbb.
Őszintén, alázatosan a tiéd, a Cranston.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Amikor véletlenül lila mdma-t készítek, az azért van, mert a ketonban maradt némi savmaradék. A keton pirosan megy bele, az mdma más színű lesz, barnától a liláig.

Ez nem tesz különbséget a hatásban/tisztaságban, ahogy én látom.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Az MDMA-t valóban 1912-ben szintetizálták először. Shulgin "fedezte fel újra" azáltal, hogy felismerte pszichoaktív potenciálját, és kutatásai révén népszerűvé tette.

Emlékszik valaki az "ecstasy/rave tabletták" "legális alternatíváira", amelyeket úgy 10-15 évvel ezelőtt az interneten reklámoztak?
Azt hiszem, "Purple Oms"-nak hívták őket...ez a téma juttatta eszembe őket. Sosem próbáltam őket, tudja valaki, hogy mik voltak?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Helyettesített katinonok. Ugyanazok a dolgok, amelyeket az emberek 3mmc,4mmc, a-pvp ect. Néhányan közülük más csak gyógynövényes baromságok voltak. Emlékszem, hogy vásároltam komlót vagy valamilyen növényi csúcsokat, amelyeket jwh-vel és hasonlókkal permeteztek. A hinduk mindig elrejtették őket, és amikor rákérdeztél, akkor "úgy néztek rád".
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Kedves gyógyszerész katona!
mi (tesztcsapat) személyesen biztosíthatjuk, hogy van néhány lila/barnás mdma, ami nagyon szép.
Vagyis a szín kb. 3%-os szennyeződésekből származik, amelyek nem mérgezőek, tehát a szín nem jelent szart.
Köszönöm a figyelmét uram.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ez az átláthatóságtól és a kristályok méretétől függ. Ha a kristályok elég nagyok és átlátszóak, akkor igen, a szennyeződések szintje 1-2% körül van. Ha a kristályok zavarosak és kicsik, akkor sokkal, de sokkal több, akár 10-15% szennyeződés.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Természetesen (ismét) igaza van. A nagy lila/barnás kristályok meglehetősen átlátszóak voltak, és nyomás hatására lila/szürkés porrá bomlottak.
Ez elméletileg az 1:1-től eltérő izomerarányra utalhat. De másrészt ez nem is volt szándékos, így valószínűleg valószínűtlen.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Köszönjük Frit Buchner úrnak,
Akkoriban azt hittem, hogy ezek csak kamu - valamiféle "energia" vitaminkiegészítők. Akkoriban nem voltam tisztában az analóg RC szcéna fellendülésével.
Emlékszem, hogy "legális rügyeket" is reklámoztak. Csak utólag visszatekintve tudom felfogni, hogy mi történt. Miért mindig a hinduk vagy a pakisztániak azok, akiknek úgy tűnik, hogy a lepukkant benzinkutakon és sarki boltokban "pult alatti választékuk" van? Nem panaszkodom. Hiányzik, hogy a helyi boltokban lehetett kapni noidot - sokan közülük nem voltak nagyszerűek, és a keverék kemény volt, de felvásároltam mindent, amit csak tudtam, amikor találtam egy jó tételt. :cool:

Und danke, Herr Cranston,
Még nem volt alkalmam kipróbálni semmilyen lila MDMA-t. Egész életemben csak egy jó adag ecstasy tablettám volt, ez kb. 20 évvel ezelőtt volt.
Azóta legalább 10 különböző tablettát kipróbáltam, és mind koffeines volt, a legjobb esetben is. Feladtam az ecstasy tabletták vásárlásának próbálkozását. Ha valakinek van valahol az igazi üzlet, kóstoljon meg engem, és egy életre szóló barátja/vásárlója lesz. Nekem mindig eladtak valamilyen katinont a "molly" gyűjtőfogalom alatt, bár hasonló, de semmi sem hasonlítható hozzá. Már régóta hajszolom ezt az első élményt.
 

Claz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ne használjon tablettákat !
Vegye fel a kapcsolatot a Pygmalionnal. Ő őszinte és ő a legjobb mdma kristályok, amiket valaha is kaptam.

A pszichéje is fontos, a vibrálás, a hangulata, a környezet stb.
Ma az emberek úgy tűnik, hogy sokkal stresszesebbek és rohanóbbak, mint 20 évvel ezelőtt.
Azt hiszem, az okostelefonok megölték a régi jó hangulatot, ami a 90-es években volt.
Berlinben még mindig vannak olyan klubok, ahol ezt meg lehet tapasztalni.
 
Top