A metamfetamin újrakristályosítása

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Helló, nemrégiben teszteltem egy átkristályosítási technikát metamfetaminra, amely a jelek szerint elég jól működik.

Egy fórumon találtam rá.

Az eljárás:

Tegye a metet egy tartályba, és adjon hozzá acetont (lehetőleg vízmenteset) körülbelül 1 -2 cm-rel a met szintje felett.

Forrásig hevítsük, majd adjunk hozzá alkoholt (én IPA-t használok), amíg a met teljesen (vagy majdnem) fel nem oldódik.

Vegyük le a hőforrásról, fedjük le egy réteg alufóliával, majd egy réteg fóliával, és hűtsük 1 órán át langyos vízfürdőben.
Tegyük a tartályt további 1 órára a hűtőbe, majd 24 órára a fagyasztóba.

Én személy szerint megállok a hűtőnél, mert kis mennyiségű metamfetamint használok, és nem láttam semmilyen további eredményt 24 óra fagyasztóban töltött idő után...

És ennyi, kis kristályos metamfetamin tűket kell találni, ha kész vagy!

Fordította: www.DeepL.com/Translator (ingyenes verzió)
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Itt vannak képek az eredményemről
 

Attachments

  • SNzuQC9LKq.jpg
    SNzuQC9LKq.jpg
    2.1 MB · Views: 361
  • sD9Om4Gwc8.jpg
    sD9Om4Gwc8.jpg
    2.1 MB · Views: 367

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Még mindig ugyanazt a technikát használva, itt vannak a legújabb eredményeim.
 

Attachments

  • SaweUvsfGt.jpg
    SaweUvsfGt.jpg
    4.1 MB · Views: 181

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Feloldom forrásban lévő IPA-ban, és addig adok hozzá acetont, amíg éppen csak elkezd zavarosodni. Az eredmény azonban pontosan ugyanaz. A 2 óra fagyasztóban vagy bármi másban töltött idő után párolja le 50%-ra, és hűtse le újra.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Érdekes. Mik a kb. arányok súly és térfogat szerint - met : ipa : aceton ?
és mi aprox yeld az első átkristályosítás után?
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Például 40 g met és 1 dl aceton 52-54°-ra melegítve átlagosan 9,5 ml víz elegendő az egész feloldásához. Ezután kb. 3 órát hagyom hűlni szobahőmérsékleten, 1h30-2h a hűtőben, végül néhány órát a fagyasztóban. Az átkristályosítás után kapott eredmény kb. 95% (átlagosan 2-3gr veszteség).

Traduit avec DeepL https://www.deepl.com/app/?utm_source=android&utm_medium=app&utm_campaign=share-translation https://www.deepl.com/app/?utm_source=android&utm_medium=app&utm_campaign=share-translation
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Köszönjük! Érdekes. Nekem is tetszik ez az átkristályosítás 10%-os víz/aceton oldatban. Több százszor használtam már mdma hcl átkristályosításra, de ebben az esetben az eredmény 12 óra alatt 80-90% körüli. A maradék visszanyeréséhez a folyadék nagy részét el kell párologtatni és újra megismételni.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
egyszerű: 10% H2O + 90% aceton. a hidrokloridot feloldjuk ebben az oldatban, majd a fagyasztóba helyezzük.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kis mennyiség esetén igen. Ha 20-50 gr-ról beszélünk, akkor rendben van, hogy vízben/acetonban fél nap alatt átkristályosítható.
De nagyobb mennyiség esetén több időre van szükség.
Jelenleg körülbelül 500 gr mdma hcl-t kristályosítok át vízben/acetonban. 24 óra elteltével a sárga 83%. Körülbelül 85 gr még mindig feloldódott. Gondolom, hogy még 72 óra kell ahhoz, hogy kivegyük őket.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Jó reggelt, uram!
Az Ön által említett átkristályosítási módszer alkalmazható a metamfetamin-hidrokloridra?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Jó reggelt, uram!
Az Ön által említett átkristályosítási módszer alkalmazható a metamfetamin-hidrokloridra?
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Igen
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tisztelt Mr.

Kezdő vagyok és kísérletezem. Sokszor kudarcot vallottam, amikor a kristályosításról volt szó.

Tudna nekem válaszolni néhány kérdésre?

1. Racémát vagy D-metilt kristályosított?

2. Milyen a metil/aceton/izopropil-alkohol arány?

3. Az Ön által említett hűtési probléma. Hagyja először szobahőmérsékletre hűlni. Ezután 1 órán keresztül hűtse a hűtőszekrényben. Hűtse a hűtőszekrényben 24 órán keresztül. Nem egészen értem. A hűtőszekrény hőmérsékletének különbségét. Milyen hőmérsékletű a hűtőszekrény az 1 órás hűtés során? Mennyi a hűtőszekrény hőmérséklete a 24 órás hűtés alatt?

Uraim. Köszönöm szépen!
Boldog életet kívánok.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Azt hiszem, ez a D-metil. I m nem kémikus, és soha nem elemezte, de ez kell lennie ez.

2. Aceton és víz használatával, kb. 20g met, 1dl acetont használok, és közvetlenül a forráspont előtt melegítem. Ezután átlagosan 8 - 9,5ml vizet használok és jól megkeverem, amíg majdnem az összes met feloldódik.
Ezután alufóliával és fóliával letakarom és 1 konyharuhával becsomagolom a tartályomat, hogy lassítsam a lehűlést.

3. Jelenleg a mennyiségtől függően (10 - 20g) 4-6 órát hagyom hűlni a szabadban.
Ezután vagy összegyűjtöm a szilánkokat, mielőtt a hűtést folytatnám a hűtőben (az enyém 3°C-ra van beállítva), majd a fagyasztóban, vagy az egészet közvetlenül a hűtőbe, majd a fagyasztóba teszem...
Ha csak szobahőmérsékleten hagyod hűlni, akkor rengeteg terméket veszítesz.
Folytasd a hűtést a leírtak szerint, hogy minél több terméket nyerj vissza.
Amikor már nem képződnek kristályok, párologtasd el a folyadékot, hogy minél többet visszanyerj.

Én általában a szobahőmérsékleten képződött kristályokat összegyűjtöm, mielőtt a hűtőbe teszem, mivel a hűtőben gyorsabb a lehűlés, így a kristályok kisebbek lesznek.

Voilà, remélem, megválaszoltam a kérdését...
Egyébként mondd el nekem.

Egészségedre
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jó napot, uram!


Folyamatosan ugyanazzal a problémával küzdök, nagyon remélem, hogy tudna segíteni nekem.

Nekem is van d-meth és használom az Ön módszerét és volt succes egy alkalommal. Miután megismételtem a folyamatot ugyanazzal a metamfetaminnal, újra és újra ugyanaz a probléma merül fel. Ha tudna nekem néhány tanácsot adni, nagyon hálás lennék !

A kristályosodás során a kristályok a főzőpohár oldala körül ragadnak, és a befejezés után úgy néznek ki, mint az mdma. Nem értem, miért csinálja ezt, és kíváncsi vagyok, hogy neked volt-e valaha is ugyanez a problémád. Ha igen, mit tettél, hogy megoldja ? Sokszor megismételtem a folyamatot, de mindig ugyanazt az eredményt kapom. Minden tanácsot szívesen fogadok !
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Vízmentes acetont és desztillált vizet használ ?
Ha igen, akkor a vizet egyszerre adta hozzá, vagy apránként, sőt cseppenként, amíg szinte mindent hígítani kellett?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Mit ért pecsételés alatt? Luke fóliát és szalagot tekercsel a tartály köré lyuk nélkül, mint a lezárt lezárt ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Nem kell ennyire szigorúnak lenni. Csak csomagolja be általában alumíniumfóliával, elsősorban azért, hogy megakadályozza a por bejutását és lassítsa az oldat párolgását. Minél lassabb a párolgás, annál nagyobb a kristály. A gyors párolgás csak kristályos port képez.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Használhat IPA-t vagy akár vodkát is t oldja fel a terméket, de a legjobb eredményt desztillált vízzel értem el.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Igen, uram. Köszönöm a nagylelkűségét. Megpróbálom megcsinálni.

A sikerre!
 
Top