A metamfetamin újrakristályosítása

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Azt hiszem, ez a D-metil. I m nem kémikus, és soha nem elemezte, de ez kell lennie ez.

2. Aceton és víz használatával, kb. 20g met, 1dl acetont használok, és közvetlenül a forráspont előtt melegítem. Ezután átlagosan 8 - 9,5ml vizet használok és jól megkeverem, amíg majdnem az összes met feloldódik.
Ezután alufóliával és fóliával letakarom és 1 konyharuhával becsomagolom a tartályomat, hogy lassítsam a lehűlést.

3. Jelenleg a mennyiségtől függően (10 - 20g) 4-6 órát hagyom hűlni a szabadban.
Ezután vagy összegyűjtöm a szilánkokat, mielőtt a hűtést folytatnám a hűtőben (az enyém 3°C-ra van beállítva), majd a fagyasztóban, vagy az egészet közvetlenül a hűtőbe, majd a fagyasztóba teszem...
Ha csak szobahőmérsékleten hagyod hűlni, akkor rengeteg terméket veszítesz.
Folytasd a hűtést a leírtak szerint, hogy minél több terméket nyerj vissza.
Amikor már nem képződnek kristályok, párologtasd el a folyadékot, hogy minél többet visszanyerj.

Én általában a szobahőmérsékleten képződött kristályokat összegyűjtöm, mielőtt a hűtőbe teszem, mivel a hűtőben gyorsabb a lehűlés, így a kristályok kisebbek lesznek.

Voilà, remélem, megválaszoltam a kérdését...
Egyébként mondd el nekem.

Egészségedre
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jó napot, uram!


Folyamatosan ugyanazzal a problémával küzdök, nagyon remélem, hogy tudna segíteni nekem.

Nekem is van d-meth és használom az Ön módszerét és volt succes egy alkalommal. Miután megismételtem a folyamatot ugyanazzal a metamfetaminnal, újra és újra ugyanaz a probléma merül fel. Ha tudna nekem néhány tanácsot adni, nagyon hálás lennék !

A kristályosodás során a kristályok a főzőpohár oldala körül ragadnak, és a befejezés után úgy néznek ki, mint az mdma. Nem értem, miért csinálja ezt, és kíváncsi vagyok, hogy neked volt-e valaha is ugyanez a problémád. Ha igen, mit tettél, hogy megoldja ? Sokszor megismételtem a folyamatot, de mindig ugyanazt az eredményt kapom. Minden tanácsot szívesen fogadok !
 
View previous replies…

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Igen, vízmentes acetont használtam, de én rendes csapvizet használok.

(Az összes általad megadott arányt használom).
1. lépés. Feloldom a met-et forró vízben, és addig keverem, amíg fel nem oldódik. (Igen, az összes vizet 1 alkalommal adom hozzá).

2. lépés. Egy külön serpenyőben acetont melegítek kb. 50 Celsius-fokra, és hozzáadom a met/víz keverékhez.

3. lépés. Keverjük meg, és hagyjuk, hogy a hőmérséklet 52-55-ig emelkedjen, amíg elkezd buborékosodni.

4. lépés. Mindent átdobok egy szűrőn, lefedem alumíniummal és fóliával, és 4-6 órán át szobahőmérsékleten (kb. 20 fok) pihentetem.

5. lépés. Az egész főzőpoharat beteszem a hűtőbe kb. 12 órára, majd további 12 órára lefagyasztom.

Köszönöm a gyors választ ! Remélem, hogy meg tudjuk oldani
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Metamfetamint oldasz fel forró vízben? Miért?
Soha nem próbáltam ki, így nem tudom megmondani, vagy nem ez s a hiba.
Meg kell próbálnia, hogy a terméket és az acetont először egy befogadóba, mint egy főzőpohárba vagy egy íjba tegye (gondoljon arra, hogy a metet a lehető legfinomabbra zúzza, így a folyamat gyorsabb lesz), és melegítse fel a met/aceton oldatot az aceton forráspontja fölé, amelynek 55-56 ° C-on kell lennie.
Ezután tegyük bele a vizet ( desztillált vizet kell használni, mert semmi mást nem csinálunk, mint tisztítást a visszaalakítással...).
De a víz hozzáadása például 7 - 8 ml először, majd keverjük meg és várjuk meg, hogy a hőmérséklet elérje az 53-55°C-ot újra, így cseppenként adhatunk vizet, amíg szinte minden krisztál met feloldódik.
Ha a szükségesnél több vizet adsz hozzá, akkor a termék elveszik.
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Amikor elkezdtem, pontosan követtem a receptet, de nehezen oldottam fel a metetont, miközben acetonnal kevertem.

És amikor végre feloldottam a metetont, olyan sokáig tartott, hogy sok aceton elpárolgott.

Ezért az általam leírt módszert használtam, és egy alkalommal sikerrel jártam, de utána nem sikerült, ezért visszatérek az Ön tanácsaihoz.

Volt valaha is nehéz feloldani a met-et ? És ha sok aceton elpárolgott, mit csinálsz?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Szia, nem érted, mire gondol a téma létrehozója. 1. Tegye a metamfetamint és az acetont egy főzőpohárba, és melegítse fel 55-56 fokra, hogy felforrjon. ( Nem kell megvárnia, hogy a met megolvadjon az acetonban) 2, adjon hozzá vizet (desztillált vagy deionizált víznek kell lennie, és ne használjon csapvizet), és a vizet lassan kell hozzáadni (például cseppentőt használhat). A víz hozzáadása során tartsa a folyadékot a főzőpohárban 53-55 fokon, amíg az összes metamfetamin fel nem oldódik a főzőpohárban. ( Választhatja a hőszűrést, de akkor veszteség lesz. Ezután zárja le a folyadékot szobahőmérsékleten 4-6 órára, majd tegye a hűtőszekrénybe 12 órára. Szűrés. Szárítsa meg.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Mit ért pecsételés alatt? Luke fóliát és szalagot tekercsel a tartály köré lyuk nélkül, mint a lezárt lezárt ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Nem kell ennyire szigorúnak lenni. Csak csomagolja be általában alumíniumfóliával, elsősorban azért, hogy megakadályozza a por bejutását és lassítsa az oldat párolgását. Minél lassabb a párolgás, annál nagyobb a kristály. A gyors párolgás csak kristályos port képez.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
bármilyen tippet a kristályok szárítására sütő vagy exszikkátor kamra nélkül ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Vákuumszűrés, tegyük az RM-et a főzőpohárba, adjunk hozzá acetont vagy étert, (az oldószer legyen száraz és hideg) és keverés mellett öntsük a Br tölcsérbe, majd szűrjük le. A szűrés után kézzel fedjük le a tölcsér felső száját. Zárja le szorosan, és 10-15 másodpercig szűrje. Majdnem nagyon száraz lesz. Ha szaga van, akkor A4-es papírra tehetjük. Fedjük le A4-es papírral, és tegyük száraz, meleg helyre 2/3 órára, és alaposan meg fog száradni.
 
View previous replies…

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Köszönöm a válaszát, hamarosan megpróbálom. És van még egy kérdésem, a met-kristály higroszkópos ?
Az enyémet szűrőpapírba tettem és a szabad levegőn szárítom, de 2 nap után még nem szárad meg. még mindig nedvesnek és ragacsosnak tűnik.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Felszívja a nedvességet, de a helyzete nélkül, a helyzetében szennyeződések vannak. Egy főzőpohárba kell helyezni, hozzáadni hideg és száraz acetont, néhány másodpercig gyorsan keverni, majd a burt tölcséren szűrni. Az aceton/éter/izopropil-alkohol jó tisztítószer, de szárítani kell)
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Igen, én is úgy gondolom, hogy van néhány szennyeződés. Feltettem a zseblámpát és úgy nézett ki, mintha egy kis fényes szivárvány lenne rajta. és egy kis kutatás után , azt hiszem, ez pvp a tablettakötőből. Mert én a pszeudo pilleből kétszer acetonnal kimostam , és csak reagálok rá további átkristályosítás nélkül.
Van valami ötleted, hogy hogyan lehet megszabadulni tőle? Mert úgy találtam, hogy az oldhatósága eléggé megegyezik a metamfetaminéval.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Igen, én is úgy gondolom, hogy van néhány szennyeződés. Feltettem a zseblámpát és úgy nézett ki, mintha egy kis fényes szivárvány lenne rajta. és egy kis kutatás után , azt hiszem, ez pvp a tablettakötőből. Mert én a pszeudo pilleből kétszer acetonnal kimostam , és csak reagálok rá további átkristályosítás nélkül.
Van valami ötleted, hogy hogyan lehet megszabadulni tőle? Mert úgy találtam, hogy az oldhatósága eléggé megegyezik a metamfetaminéval.
 
Top