Question A P2NP átkristályosítása

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Sziasztok!

mivel hamarosan megrendelem az első P2NP-t, a következő témában keresek tanácsot:

P2NP átkristályosítása

Olvastam néhány dolgot erről a folyamatról a fórumon, és megértettem, hogy nem csak a P2NP minőségének bizonyítására ajánlott, hanem a minőség javítására is, ha rosszabb lenne a kívántnál.

Egy felhasználó azt ajánlotta, hogy keressek rá az 'Isomer Seperation'-re Próbáltam több információt találni, de nem sikerült.

Most egy olyan útmutatót keresek, amely elmagyarázza, hogyan működik a P2NP átkristályosítása és milyen berendezések + vegyszerek szükségesek az eljáráshoz.

Bármilyen segítséget nagyra értékelnék.

Cincerly,

Koko
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Mate legközelebb kérjük, keressen többet.

Oldjunk fel 1g p2np-t 2ml izopropil/etanolban vagy metanolban.
Ezután tegye a fagyasztóba, és várjon 1 napot, amikor tűk vagy kristályok képződnek, engedje le a maradék oldószert, és szárítsa meg a p2np-t.
Ismételje meg néhányszor, amíg tiszta terméket nem kap.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Köszönjük szépen!

Közben G.Patton elküldte nekem az útmutatót egy átkristályosításhoz, ráadásul az Ön információi sokat segítenek!!!

Cincerly,

Koko
 

Roadium

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ha szüksége van bármilyen extra könyvek vagy segítséget id szívesen segít. elég sok exp ezzel az egy.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kérem, bátran ossza meg velem.

Úgy gondolom, hogy mások számára is hasznos lehet itt ez az információ, de én is szívesen venném a DM-jeimben, ha ez rendben van!
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Csak egy elképesztően egyszerű szintézis p2np, nem mentem tovább, mivel nátrium-borohidriddel próbálkoztam és elfutottam.
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
G. Patton annak már egy ideje, mióta csináltam kémia, de az abszolút legegyszerűbb módszer, amit használtam otc vegyszerek p2np volt egy bázis katilizált hozzáadása (volt az irodalomban, mint a nitro etanol, amit nem tudtam könnyen kezemet), de én desztillált gyújtógyertya üzemanyag eltávolítani az olaj és a nitro metanol benzaldehid, és ez skálázott elképesztő volt csinál 200g tételek könnyen
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Nitroetánt vagy nitrometánt használt a P2NP szintézishez?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Érdekes, nem tudtam, hogy a nitrometán a P2NP szintéziséhez is jól működik.
Mi a különbség a nitroetán és a nitrometán használata között? Lesznek-e különbségek a hozamban vagy más szempontok, mint például a végtermék minősége?

@G.Patton
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Próbálja ki, nagyon könnyen meg fog lepődni. A tisztítás könnyű, majd átkristályosítani a csodálatos sárga kristályokért
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Ez hihetetlen lenne, mivel a nitrometán sokkal olcsóbb, mint a nitroetán..mennyi P2NP-t ad 1L nitrometánhoz?
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Im
Örülök, hogy ezt mondta. Ez volt 5 évvel ezelőtt, amikor ezt a reakciót csináltam, és tényleg azt hittem, hogy p2np nézett ki azonos sárga tűszerű kristályok rémálom a szem és az orr, mint a p2np.
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Patton úr Most olvastam utána, és a nitro-2-feniletán nem hangzik az én termékemnek. Még mindig van valahol a fagyasztóban. A héten találok egy kis időt, és újrakristályosítom, és valószínűleg megnézem az olvadáspontot, hogy lássam, hogy a p2np-hez hasonlóban vagyok-e. Van valami módja annak, hogy megerősítsem a termékemet. Én desztilláltam modell nitro motor üzemanyag eltávolítani az olajat, és azt hittem, hogy ez egy nitro-metanol keverék, és reagált benzaldehiddel vagyok én 99% -ban voltam, hogy p2np. Szó szerint csak egy noob vagyok, aki érdekesnek találja ezt a dolgot, és olvastam valahol arról, hogy nitro etánnal történt, így helyettesítettem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Teljesen biztos vagyok benne. Az ellenkező esetben nem nitrometánról volt szó.
Jó ötlet.
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Még mindig 99%-ban biztos vagyok benne, hogy p2np, talán csak magamat próbálom meggyőzni. Alig várom, hogy teszteljem. Készíthetnék egy képet, de jelenleg nem tudok hozzáférni a fagyasztó előtt felhalmozott dolgok mennyisége miatt. Tudom, hogy isten vagy, és bármit olvasok itt, amit tényként veszek, az "a hozzászólásod" Nincs olvadáspontos aperatusom, de mivel a p2np a 60-as években van, képesnek kell lennem arra, hogy egy kapilláriscsőben vízben tegyem, így minél hamarabb jelentést teszek. Köszönöm a válaszokat G. Patton
 
Top