Megbízható beszállítója a mefedronnak Európából?

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Szükségem van egy jó mefedron szállítóra, aki Európából szállít. Segíthetek?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mi segíthetünk az elkészítésében. Így saját mefedront fog gyártani, és a minőségi mefedron valódi szállítójává válik.
 
Last edited by a moderator:

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Úgy érti, hogy megtanulják őket, hogy 4methylpropiophenone saját maguk állítsák elő? Vagy elküldi nekik a 4 metilpropiofenont, majd ők előállítják a 4mmc-t?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Lengyelországi székhelyünk van, és ebben tudunk Önnek segíteni. Üzenet, ha érdekli;)
 
View previous replies…

shotgunfacelift

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Most hoztam létre ezt a fiókot, és még nem tudom, hogyan kell üzenetet küldeni. Tudna msg nekem plz?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@aaronstevens,

Szeretnék kapcsolatba lépni Önnel egy másik ügyben, az adatvédelmi beállításai ki vannak kapcsolva, így senki nem tud Önnek üzenetet küldeni.

Üdvözlettel
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Meg tudom csinálni az európai szállítást, lépjen kapcsolatba velem, ha van érdeklődés.
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Különféle kémiai termékek, köztes termékek és kémiai műszerek tekintetében tudok segítséget nyújtani
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Helló, ha el akarsz itt adni valamit, tedd közzé a BB Marketben, és linkeld be a hozzászólásodban. Ez ingyenes. Néha nagyon gyanúsnak tűnik az új fiókoktól, és az Admin kétségek nélkül tiltásokat ad az ilyen spam hirdetésekért. @tinaprochem Vegye figyelembe.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Helló, mefedront gyártunk és az Egyesült Királyságban székelünk. :)
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Az USA-ból és Kínából is szállíthatok
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Miután 5 próbálkozás 5 különböző EU-s országból, ahol a piacon lévő és a rettegésen "megerősített" (fizetett felhasználói vélemények) véleményeket kaptam, miután 2x teljes bunk, tele oldószerekkel, szörnyen alacsony (ha van egyáltalán) 4-mmc tisztasággal és 3x véletlenszerű katinon-analógokkal, egy legális EU-s eladó megtalálása nagyszerű lenne. Egy tisztességes lopakodó nem szállított forró országokból *** légbuborékos borítékban egy lezárt zacskóval belül és semmi mással, még egy (véletlenszerű) visszaküldési címmel sem.

Az Egyesült Királyság a 4-mmc kultúráról ismert, és a termelés soha nem állt le ott. De egyetlen eladó sem szállít az EU-ba a késedelmek és a súlyos vámellenőrzés miatt IN/OUTgoing.
PL/NL egy 50/50, aközött, hogy egy megfelelő tűz tétel, vagy egy véletlenszerű analóg.
Németország mindig is egy totális bukás volt (bocsánat viszonteladók, először laborban teszteljék, amit megvesznek).

Én csak a stash / személyes használatra keresem, de tudok kapcsolatot teremteni az EU-beli eladókkal, akik érdekeltek a * valódi * 4-MMC viszonteladásában, különösen a nem forró EU-s országokból.

Nem érdekelnek a CN/USA ajánlatok, ugyanaz, mint az eredeti téma - EU-s eladók (= az Európa nevű kontinensen fizikailag található országok). ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ember, ugyanaz a tapasztalat. Tavaly 4mmc lengyel holtpontot kaptam, és Oroszországot - mind valódi. Idén már több mint 10 lengyel, német, holland és holland eladótól próbáltam, és mind 3cmc vagy 4cmc szemét volt. Nem értem, miért történt ez, de elég szomorú. Nem is értem a keresletet ezekre, még akkor sem, ha helyesen 3cmc-ként adják el őket, de általában 4mmc-ként adják el őket.

Nyilvánvaló szerkezeti különbség, halszag, extrém égés még az orrcsepptől is, és nem valami, amit távolról sem találok összehasonlíthatónak vagy érdemesnek a lenyelésre.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Meg tudja valaki magyarázni a tudatlan seggemnek, hogy miért előzi meg ez a piacot? Elég furcsának tűnik, hogy hatalmas mennyiségben állítanak elő halogén katinonokat, és kiszorítják általuk a metil katinonokat. Nem értem a gyártás vagy a személy hatása szempontjából. Milyen előnye származik abból, hogy 3cmc/4cmc-t állítanak elő helyette?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
SZERETNÉK részletes választ kapni, de sajnos, amikor a dolgok rossz irányba mennek, a vásárlók, akik nem kaptak nyomokat a valódi 4-mmc-ről, vagy élvezték a 3-mmc-t, azt gondolva, hogy 4-mmc, most megkapják az összes többi tucatnyi analógot, azt gondolva, hogy ezek csak "jobb" vagy rosszabb tételek. Amíg a nagy eladó bálnák kínálják a terméket, és a többi termékük legális, az igazi Meow Meow "kultúrája" szomorúan eltűnik....

Ez csak olcsóbb és problémamentes a nagy eladók számára, hogy a nagykereskedelmi viszonteladójukból kapják, akik bíznak abban, hogy bármi pozitívan reagálnak a katinonokra, és a nagykereskedelem csak más EU-s gyártóktól vásárol, de leginkább Kínából a "kódnevű" ismeretlen véletlenszerűek. Ez a fő ok: Kína nagyon olcsó nagy mennyiségben tud gyártani.

A 4-mmc "kultúrája" a 3-mmc-vel kezdett újra terjedni/emelkedni, mivel ez volt a legközelebbi lövés (még ha még mindig mérföldekre is), és ez egy ízletes alkalom volt arra, hogy sok visszatérő igazi mefedron szerelmest "átverjenek". A 4-mmc gyártása leginkább (és csakis, ha az EU-ról beszélünk) az Egyesült Királyságban történik, ahol soha nem szűnt meg, és Lengyelországban. NL/SWE és más keleti országok esetében ez egy pénzfeldobás, hogy mit fogsz kapni. De az elmúlt 2-3 hónapban az EU-ban végzett laboratóriumi drogellenőrzés egyértelműen beszél: az energy-controlnak (Spanyolország) vagy az eve-rave-nek (Svájc) küldött egyetlen egy sem volt 4 mmc, még a 3-mmc sem.
Az Egyesült Királyság magas kockázatú ország a szállítás szempontjából, ugyanez vonatkozik Lengyelországra is (a feladó számára, nem a másodikra a fogadó számára). Tehát az igazi 4-mmc azoknál a szerencséseknél marad, akik ilyen országok valamelyikében tudnak reshippert szerezni.

És igen, *bump* még mindig várunk egy igazi 4-mmc gyártót EU-beli székhelyű, aki képes 4 mmc-t szállítani - kis és nagy mennyiségben egyaránt.
 
Top