Megbízható beszállítója a mefedronnak Európából?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Miután 5 próbálkozás 5 különböző EU-s országból, ahol a piacon lévő és a rettegésen "megerősített" (fizetett felhasználói vélemények) véleményeket kaptam, miután 2x teljes bunk, tele oldószerekkel, szörnyen alacsony (ha van egyáltalán) 4-mmc tisztasággal és 3x véletlenszerű katinon-analógokkal, egy legális EU-s eladó megtalálása nagyszerű lenne. Egy tisztességes lopakodó nem szállított forró országokból *** légbuborékos borítékban egy lezárt zacskóval belül és semmi mással, még egy (véletlenszerű) visszaküldési címmel sem.

Az Egyesült Királyság a 4-mmc kultúráról ismert, és a termelés soha nem állt le ott. De egyetlen eladó sem szállít az EU-ba a késedelmek és a súlyos vámellenőrzés miatt IN/OUTgoing.
PL/NL egy 50/50, aközött, hogy egy megfelelő tűz tétel, vagy egy véletlenszerű analóg.
Németország mindig is egy totális bukás volt (bocsánat viszonteladók, először laborban teszteljék, amit megvesznek).

Én csak a stash / személyes használatra keresem, de tudok kapcsolatot teremteni az EU-beli eladókkal, akik érdekeltek a * valódi * 4-MMC viszonteladásában, különösen a nem forró EU-s országokból.

Nem érdekelnek a CN/USA ajánlatok, ugyanaz, mint az eredeti téma - EU-s eladók (= az Európa nevű kontinensen fizikailag található országok). ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Meg tudja valaki magyarázni a tudatlan seggemnek, hogy miért előzi meg ez a piacot? Elég furcsának tűnik, hogy hatalmas mennyiségben állítanak elő halogén katinonokat, és kiszorítják általuk a metil katinonokat. Nem értem a gyártás vagy a személy hatása szempontjából. Milyen előnye származik abból, hogy 3cmc/4cmc-t állítanak elő helyette?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
SZERETNÉK részletes választ kapni, de sajnos, amikor a dolgok rossz irányba mennek, a vásárlók, akik nem kaptak nyomokat a valódi 4-mmc-ről, vagy élvezték a 3-mmc-t, azt gondolva, hogy 4-mmc, most megkapják az összes többi tucatnyi analógot, azt gondolva, hogy ezek csak "jobb" vagy rosszabb tételek. Amíg a nagy eladó bálnák kínálják a terméket, és a többi termékük legális, az igazi Meow Meow "kultúrája" szomorúan eltűnik....

Ez csak olcsóbb és problémamentes a nagy eladók számára, hogy a nagykereskedelmi viszonteladójukból kapják, akik bíznak abban, hogy bármi pozitívan reagálnak a katinonokra, és a nagykereskedelem csak más EU-s gyártóktól vásárol, de leginkább Kínából a "kódnevű" ismeretlen véletlenszerűek. Ez a fő ok: Kína nagyon olcsó nagy mennyiségben tud gyártani.

A 4-mmc "kultúrája" a 3-mmc-vel kezdett újra terjedni/emelkedni, mivel ez volt a legközelebbi lövés (még ha még mindig mérföldekre is), és ez egy ízletes alkalom volt arra, hogy sok visszatérő igazi mefedron szerelmest "átverjenek". A 4-mmc gyártása leginkább (és csakis, ha az EU-ról beszélünk) az Egyesült Királyságban történik, ahol soha nem szűnt meg, és Lengyelországban. NL/SWE és más keleti országok esetében ez egy pénzfeldobás, hogy mit fogsz kapni. De az elmúlt 2-3 hónapban az EU-ban végzett laboratóriumi drogellenőrzés egyértelműen beszél: az energy-controlnak (Spanyolország) vagy az eve-rave-nek (Svájc) küldött egyetlen egy sem volt 4 mmc, még a 3-mmc sem.
Az Egyesült Királyság magas kockázatú ország a szállítás szempontjából, ugyanez vonatkozik Lengyelországra is (a feladó számára, nem a másodikra a fogadó számára). Tehát az igazi 4-mmc azoknál a szerencséseknél marad, akik ilyen országok valamelyikében tudnak reshippert szerezni.

És igen, *bump* még mindig várunk egy igazi 4-mmc gyártót EU-beli székhelyű, aki képes 4 mmc-t szállítani - kis és nagy mennyiségben egyaránt.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ez egy istenverte szégyen. Van orosz telegram csatornám, amin tavaly igazi 4mmc-t kaptam a lengyelországi holtpontokról. Idén visszamentem és kipróbáltam 5-6? különbözőt, csak egy-egy grammot, hogy lássam, és mind 3-4cmc volt. Oroszországban gondolom ők is termelnek, de szerintem onnan sem jut ki. Tudom, hogy az ottani barátaim még mindig kapnak igazi szart, de nekik is van ízlésük és tudják a különbséget. Azt mondanám, hogy ott és az Egyesült Királyságban hasonló a helyzet ebből a szempontból. Sajnos nem tudok visszamenni Oroszországba, de jelenleg Grúziában vagyok, és megpróbálok kapcsolatba lépni néhány orosz baráttal, hogy lássam, van-e még igazi dolog errefelé.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ami igazán hihetetlen a szó szoros értelmében, hogy hogyan lehet a nagy hype a 4-mmc-nek, amelyet egy ideig a 3-mmc-felhasználókból "feltámasztottak", ahelyett, hogy jó lehetőséggé válna, és a nagy gyártók / szervezett bűnözés áramvonalas termékeinek részévé teszi (ahelyett, hogy tonnányi metet gyártanának pszeudoefedrin prekurzorok használata nélkül, a met árai drasztikusan csökkentek az EU-ban.. de ez azért van, mert egy 3-4 évvel ezelőtti népszerűségi kiugrás után a jelenlegi minőségű tömeggyártással, ami csak füstöl és íze van, mint a metnek, de pár óra múlva el lehet aludni és még pszichózist sem sikerül kapni..az emberek már nem veszik ezt a szemetet, még azt az 50-60 eur-t sem éri meg, amit kérnek) - a 4 mmc-re is költhették volna a forrásokat - az USA-ban egyes államokban 100 USD /g-ért is árulják, az EU-ban pedig országtól függően 30-90 eur/g (és az tény, hogy senki sem árulja online, hacsak nem a következő random katinonok - kivéve PL/UK, NL nagy nagykereskedelmi beszállítója úgy döntött, hogy csak random kínai katinonokat vagy az EU-ban gyártott maradékokat vásárol, senki sem adta le - korábban legalább 50/50 volt az esély..).

Csak miért, tényleg... a prekurzorok könnyen megtalálhatóak és importálhatóak (több EU-s országban elérhető), a szintézis nagyon egyszerű (nem vagyok kémikus, ezért nem tudom biztosan, de könnyebb, mint az amfetamin, és több kis eladó gyártja a hazai) - miért nem csinál senki egy *** ilyen nagy keresletet (a tény, hogy a közösségek annyira széttöredezettek és szétszóródtak annyi más platformon és telegram csoportokban és a DNMs vendorok bálnákban szerepet játszhatnak abban, hogy nem fogékonyak a keresletre..de ugyanez vonatkozik az alacsony potenciájú RC opioidokra is az EU-ban, mostanában ismét megjelent az O-DSMT... drágább, mint a tiszta/hq valódi heroin pro gramm? ez egyszerűen annyira beteges, és az emberek ilyen áron vásárolnak, függetlenül attól, hogy,)

Feladom, tényleg nem érdekel az üzlet (legalábbis személyesen, néhány ügyfelem vásárolna és továbbértékesítene ömlesztett), hónapok óta faragok egy megfelelő 4-mmc magas, de 6 próbálkozás után sikertelenül, és úgy tűnik, egyetlen eladó az Egyesült Királyságban vagy a PL-ben nem szállít az országukon kívül, és egyetlen más ország sem jelenik meg az ellátáshoz (talán Svédország..?) - Én csak várni fogok, hogy valami történjen, mert ez olyan időpocsékolás és lehangoló látni ilyen jelenet, ahol az új generációk próbálja 4-cmc vagy bármi eladott 4-cmc és azt hiszik, hogy tapasztalták az igazi Meow Meow Meow, Ilyen tisztelet hiánya a 4-cmc kultúra ez analógok EU-szintű pestis.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ugyanezt a fajta csalódottságot érzem benned is, barátom. Azt tervezem, hogy találok egy valódi forrást, és piacot teremtek neki az államokban. Nem érdekel, ha több kilogrammon ülök, miközben a boltban más dolgok továbbra is eladhatók és feltöltődnek. Amint az emberek kipróbálják az igazi dolgot, és lesz összehasonlítási alapjuk, talán a dolgok kissé megváltoznak. A met az államokban legalább 50% -ban MSM-mel vágják, sok tételt mostam, és ez a folyamat nehezebbnek tűnik, mint maga a 4mmc előállítása. azonban nem tudom, hogy ott olyan könnyű-e a prekurzorok beszerzése, mint az EU-ban. Nem éri meg a kockázatot, ha nincs piac, de én hajlandó vagyok megtalálni egy legális vegyészt itt, aki képes elrejteni és importálni a kábítószereket itt. Elég biztos vagyok benne, hogy megtalálom a megfelelő forrást, és a valódi 4mmc-t az online áruházamban fogom tárolni.

De nagyon csalódott vagyok, hogy látom a dolgok állását, amikor Kelet-Európa elhagyása után még egy teljes évvel ezelőtt is természetesnek vettem, hogy valódi 4mmc-t kaphatok. most mindent meg kell kérdőjeleznie. Az államokban eredetileg soha nem fogott el, mert a "legális" katinonok hatalmas beáramlása miatt a színhelyen. az emberek minden típust MDMA-ként adtak el, ami 100/g utcai ár volt, és ezek importálása Kínából kevés aggodalommal 2/g volt? ha valami sárga lett a teszteren, az emberek meg akarták ölni azt, aki eladta.

Azt hiszem, innen már csak rosszabb lesz, pedig azt hittem, hogy már így is rossz volt.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
* dudor * a helyzet még mindig változatlan, a legtöbb uniós eladó a DNM-eken azt állítja, hogy 4 mmc-t szállít véletlenszerű katinonokat Kínából.
Csak az Egyesült Királyságban és PL-ben gyártott valódi 4-mmc-t nem szállítják az országukon kívülre (még más uniós országokba sem), és nagyon nehéz viszonteladót találni.

Bármilyen frissítés ebben a kérdésben nagyra értékelnénk (keres EU eladó, USA eladó köszönöm, de rendelés ömlesztett 4-mmc az USA-ból túl kockázatos, és ez nem lehet az egyik legkönnyebb kábítószer szintetizálni, és egy őrült kereslet, csak egyre figyelmen kívül hagyják, és ugyanaz, mint más csodálatos RCs történik újra és újra, lusta eladók túl nagy, hogy nem szállít csak analógok ígérve az igazi dolog, de csak hoz csak bunk, és 1..2...3 év után, a vásárlók feladják). Közösség már így is elég széttöredezett és szétszórt mindenhol... Tényleg nem értem, hogy miért nem érdekel egyetlen kis-közepes vegyész/kereskedő sem. Az emberek 100USD-ért vesznek igazi 4-mmc-t az USA-ban, és az EU-ban, ha van ilyen, könnyen fizetnének 50-120 eur/g-ot az országtól függően a nagy fizetéskülönbség miatt.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
sok ember van 4mmc vásárolni sok eladó aggódnak, hogy küldjön más országba, mert nem biztonságos, ha eladnak egy csomó akkor, ha a rendőrség tetején neki elvesztették az összes
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Igen, ellenőriztem, és igaza van, ha a PL-ben van a külföldre történő szállítás nem könnyű. De mindig fizethetsz valakinek, aki egy közeli országban él, hogy hozza ki PL-en kívülre, vagy megkérhetsz egy külföldit / valakit, aki egy másik országban él, hogy jöjjön PL-re és menjen be postai szállítással, persze kell valami nagyon különleges ninja lopakodás, hogy legalább 500g-ot szállítson és nagyon jó nyereséget csináljon. De többféleképpen lehet átjutni a vámon..és legrosszabb esetben ezt a személyt nem fogják nyomon követni, mivel nem PL állampolgár.

Csinálj valami jót ennek a világnak és mentsd meg az EU-t a globális átveréstől! ^^
 
Top