Post Delivery A cucc biztonságos csomagolása az utólagos kiszállításhoz

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Hello!
Először is szeretném elmondani, hogy ez a fórum gyorsan elnyerte a tetszésemet, és a kedvenc helyemmé vált a témák megtekintésére és a betekintések megszerzésére. Ezzel együtt:
Szeretnék egy vitát indítani a globális szállítás témájában. Kérem, jelezzétek, ha szeretnétek megosztani néhány érdekes módot ezzel kapcsolatban. Elsősorban a tabletták és porok nagy mennyiségű szállításáról szeretnék tudni olyan helyekre, mint AUS / NZ és más szigeti társadalmak.
Ezeken a helyeken rengeteg kokain és extacy van, de hogyan jut be az országba? Mindig is nagy a kockázata annak, hogy a szállítmányok elkapják, de ezzel együtt szeretném megtudni a tippeket és trükköket, amelyek talán némileg ismeretlenek. Mylar és fém/csali stb. jó alaptudás, de próbálok találni valamit, ami emeli a taktikát.
Elolvastam a témával kapcsolatos szálakat, amiket itt a fórumon kaptunk és ez nagy segítség volt. Kaptam néhány ötletet saját magam ki aswell és van előzetes tapasztalata a hazai kiküldetés, de vágyom, hogy kiterjesztette a tudásomat a nemzetközi logisztika területén. (Csak a tudásomért ;-) )
Megértem, hogy ezt nem akarják nyíltan megbeszélni az érintettek. Ha valaki szeretne nekem üzenetet küldeni ebben a témában azt nagyon szívesen fogadom!
 
Top