Vásárlási lista homelab noob számára

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
@1019er sikerült valaha is macskát készítened? Hogy sikerült?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Sajnos nem, de hamarosan megkaptam a pénzt a laboratóriumi felszerelésre. Véleményem szerint nincs értelme részlegesen megvenni.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jelenleg annyi üvegárut árulnak az Amazonon, hogy a DEA-nak 10x annyi munkaerőt kellene felvennie, és még mindig 10 évbe telne, hogy a hátralékot lefedje. Menj az AMAZON-ra és keress rá az 1000ML-es Erlymeyer-lombikra. 10,000 . Ave már eladtak idén.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nem kizárólag az üvegeszközökre gondoltam, nem látok túl nagy kockázatot az üvegeszközök vásárlásában. Hanem az a gondolat, hogy egyszerre kell megvenni mindent, ami egy szintézishez szükséges, ugyanazzal a módszerrel, ugyanarra a címre stb. Nem akarok túlzottan paranoiásnak tűnni, valószínűleg én vagyok az egyik leghülyébb és leggondatlanabb. Csak egy javaslat, és emlékeztető, legyetek óvatosak, maradjatok biztonságban.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Megrázna, ha tudná, mi jött be az ajtómon és jött ki újra. Én szétosztom a dolgokat a helyi helyek és az online között, de az én verandámon ülve együtt néhány radikális termék volt
 

Xaijan8904

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Van valakinek olyan beszállítója, aki készpénzért szállít berendezéseket az EU-ban?
 
Top