Kis tételben dolgozó vegyész, aki a Henry-reakciót keresi ....

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Gondolja, hogy csak gyenge bázisra van szüksége Ammónium-acetát, ciklohexilamin és n-butil lehet, hogy téved, de mindig megpróbálhatja
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ya ammónium-acetát lesz az, amire én gondolnék.....
Én a 3,4,5-triMEOba-t választanám a 2,5-di előtt. Pusztán azért, mert ha nitrometánnal reagálsz vele, akkor máris meszkalinhoz jutsz, és még mindig szabadon megpróbálhatom a nitrometánból a 3,4,5-TMA-t is előállítani.
Valamikor szeretnék 2c-b-t készíteni, de a brómozás általában megijeszt engem - van 1 köbcentiméterem, amit évekkel ezelőtt vásároltam, és abban az üvegcsében tárolom, amiben jött, de a gáz használata még ijesztőbbnek hangzik!!!
Nincs mód arra, hogy brómozzunk valamit anélkül, hogy elemi brómot használnánk?
 
View previous replies…

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Igen Rabidreject, a brómozás már nem probléma. Vegyen fel egy kis NBS-t (N-bromszukcinimid). De tiszta 2c-h Hcl vagy 2c-h Oxalátot kell készítenie. De ez nem olyan nehéz.

Most már van egy nem mérgező és biztonságos szintézis a 2c-b-hez, amit otthon is megtehetsz. NaBH4 + Cu(II)Cl redukció és NBS brómozás. És ez jól működik, sőt még nagyobb mennyiségeknél is.

Valamikor majd bemásolom/beillesztem a 2c-b-ről szóló írásomat.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ennek a posztnak a jelentősége éppen most ütötte meg a fejét. Hatalmas mennyiségű köszönet néhány egyszerű szóért! Haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Bár hadd magyarázzam el. Kéthetente kapok pénzt a kormánytól különböző fogyatékosságok miatt, és nagyjából 85%-ot költenek a magán orvosi kannabisz számlámra.
Megpróbálom ezt csökkenteni... a túl sok túl gyakran történő szedés nagy dolog az életemben - gyógyuló heroin (ópiát) függő és elsősorban benzo függő vagyok.
Szerencsére buprenorfint írtak fel nekem az ópiátfüggőségre - iv most kezdtem el a Buvidal sub-cut injekciókat. A mo-ban heti rendszerességgel vagyok, és ez egy kicsit hullámvasút 🎢
HOGYAN, lassan, de biztosan haladok.
Ahogy már korábban is mondtam - a kémia sokkal jobb drog, mint bármelyik drog, amit előállít, még akkor is, ha ezért kerültem bele. Nem azért, hogy pénzt keressek, hanem azért, hogy többet tudjak meg a nem addiktív - talán még az antiaddiktív drogokról, és az első, ami eszembe jutott (mivel semmit sem tudtam a kémiáról, a DMT volt), így szereztem néhány hardvert és egy rakás vegyszert és ezt és azt, és iv végül elég sok mindent, de ennél is többet, iv felszívott egy rakás tudást.
Nagyra értékelem, hogy mindkettőhöz linkeltél, és el fogom olvasni őket rendesen, amikor több időm lesz.
Én csak azt akartam, hogy tegye ki, nem kapok sok pénzt, és így számomra minden ilyen RXN egy nagyon hosszú húzódó dolog azáltal, hogy egy reagens egy időben, mert alig bárhol eladja a dolgokat, mint a 3,4,5-tmobza kevesebb, mint 0,5-1kg mennyiségben!
Ez rendben van, ez csak elhúzza a dolgokat, mivel nem áll szándékomban eladni semmit... csak az a tény, hogy annyi meszkalint kaphatok, amennyit csak akarok, egy szép javaslat, ha
Én def sokat tanulok, bár - Soha nem javasolnám, hogy valóban tudom a szart, bár valószínűleg tudom, hogy JUST elég ahhoz, hogy úgy hangzik, mintha én, még mindig nem tudtam megírni a saját szintetizátoromat, így miután meszkalint készítek, akkor nem lennék képes proszkalint készíteni. Vagy csak azért, mert követni és megérteni tudom a DMT reduktív aminációját, még nem jelenti azt, hogy értem, hogyan kell egyensúlyba hozni az egyenletet vagy N,n-DET-et készíteni.
Azt hiszem, kihagytam a kémia nagyon alapvető részét, ahol megtanulod az egyenletek egyensúlyát, és megtanulod, hogyan használhatom fel a már meglévő dolgokat, hogy eléggé módosítsam ahhoz, hogy valami más legyen - ha ennek van értelme!
Egy dolog, amit nemrégiben megtudtam, az az, hogy magánmintákat küldhetsz bármilyen anyagból a spanyolországi laboratóriumokba, hogy GCMS-t végezzenek rajta. Megtenném, hogy def .... bár néhány dologhoz egyszerű TLC elég nekem, hogy bízzak a vegyészetben.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha igen már többször is megtörtént, és igen sokkal olcsóbb és egyszerűbb - egy bizonyos pontig. Elég N,n-DMT-t akarok készíteni az életem hátralévő részére, és sózni stb, de szeretném felfedezni más triptaminokat is, mint például az n,n-DET, DiPT, DPT természetesen - nem mondom, hogy valóban eljutok mással, mint a DMT-vel, de biztos vagyok benne, hogy ezt meg tudom csinálni a kínai minőségű 99% tisztaságú triptaminnal, amim van, és egy egyszerű száraz jég / aceton fürdővel, ahelyett, hogy szerencsét próbálnék egy egyszerű jégfürdővel.
De igen, elismerte - ha MINDEN, amit tenni akarsz, az a DMT KÓSTOLÁS, akkor biztos, hogy egy A / B extrakció biztosan könnyebb lesz, de a jobb dolog, mint az a tény, hogy most már képes lehetek szintetizálni az n,n-DMT-t (azt hiszem, ez önmagában is menő és elég szokatlan manapság), az a tény, hogy ez a szerves kémia tanulására késztetett, és rájöttem, hogy a PEA-kat és a pszichedelikus amfetaminokat sokkal könnyebb előállítani, mint a triptaminokat!
Rá kellett volna jönnöm, egyszerűen abból a sorrendből, ahogyan Shulgin a könyveit írta, de nem, nem voltam olyan okos - volt egy célom, és elmentem érte lol
Most már sok célom van a szerves kémia terén, és folyamatosan gyűjtöm... a kémia komolyan felnyitotta a szememet egy olyan világra, amelyet kevés "drograjongó" vesződik valójában a tanulással. Úgy értem, a szart - én próbáltam egy pszichedelikus vagy egy másik pszichedelikus és le és le 20 furcsa évek óta - DMT kivonása elég nagy része, de sok korai (shulgins) RC-t is vásároltam a korai napokban, csodálkozom, hogy ilyen sokáig tartott, hogy valóban TÉNYLEG ásni a témában tbf!
Bárki, aki pénzt akar keresni (amit én nyilvánvalóan nem vagyok), NEM gondolja, hogy ez egy könnyű, garantált módja a pénzkeresésnek, én még mindig csak extrahálnék és re-x, de mégis ez valami, amit meg akarok csinálni!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Csak gondoltam, hogy tudjátok, honnan indulok.
Igazából elég bosszantó, hogy nem tudok másra gondolni!!!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oké, tehát van valakinek eladó ammónium-acetátja?! Haha jk ☺️
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
EBay vagy ACP tiszta, ha egyszer megkapja a kémia lógását, a kábítószerek menüje az ön osztrigája, higgye el, hogy kipróbáltam a kábítószerek körülbelül 90% -át, különösen a dizájner drogokat 😆😆
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha yer mindkettő kurva jó volt a legtöbbször - egyébként egy-két lengyel cég hasznos volt. Sok fontos vegyszer, amire szükségem volt, végül csak desztilláltam a már az országban lévő dolgokból, bár....
Be kell fejeznem azt a nitroetán szintetizátort, amit elkezdtem. Már csak az utolsó lépés hiányzik. Én valahogy elfelejtette, amikor kaptam egy 150ml vagy úgy (kisebb atm - vagyok tudatában).
Egyébként a következő dolog, amit ki kell dolgoznom, a LiAlH4, mivel nem tudom megvenni előre elkészítve. Vannak dolgok, amiket meg tudok vásárolni ezektől a cégektől (rendelés egy lakásba) és dolgok, amiket def nem tudok. Meglepődtem, hogy képes voltam találni egy céget, hogy szállítson conc. Hcl sav tbf!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Követtem a meszkalin / TMA videót itt, de a Pihkalon is szemmel tartottam.
Sikeresen készítettem körülbelül 7-8 g 3,4,5-b-nitrosztirént, ezért úgy gondoltam, hogy megpróbálom a szerencsémet, és megpróbálom a megfelelő nitropropént is előállítani.

Szóval az elmúlt napokban először a refluxot csináltam meg - majd másnap nem találtam megfelelőnek a színt - shulgin szerint, így tovább refluxoltam és ezúttal a gőzfürdőm helyett a köpenyemben kevergetővel.
A színt "jobban" kaptam, de nem pontosan a leírtak szerint, így egy éjszakán át hagytam kihűlni RT-re.

Aztán másnap úgy gondoltam, hogy vákuumdesztillációt végzek rajta a köpenyemmel. Nem mondhatom, hogy valaha is csináltam volna ilyet.
Bevallom, hogy eleinte volt egy kis döccenés, csak egyszer, de hé - első alkalom. Egy idő után azonban vörös olaj maradt.

Így ma 3 nap után, miután 3 napig csináltam dolgokat ezzel az őrült reakcióval, úgy döntöttem, hogy a MeOH-ból származó olajat újraxem, Shulgin szintézise szerint.
Most várom, hogy lehűljön, és úgy érzem, hogy valószínűleg nem fog működni - csak úgy tűnik, hogy van REÁLIS balszerencsém a nitropropén előállításához, bár iv nagy sikert aratott a b-nitrosztirénnel, és ez ugyanaz a reakció!
Nagyon furcsa....

Mindenesetre tartsa meg a 🤞számomra!!!

Ha sikerrel járok, meg fogom osztani.

Azt hiszem, ettől függetlenül, még mindig van két különböző b-nstirén, hogy csökkentsem, így ez önmagában is izgalmas.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Wow, ma reggel felkeltem, és eléggé átkozottul biztos voltam benne, hogy a TMA szintézis elromlott, és kristályosodni fog.

Miért? Igazából fogalmam sincs... talán túl gyorsan ellenőriztem, de miután egy éjszakán át a fagyasztóban hagytam, eléggé meglepődtem, hogy sárga kristályok győzték le....
Gól!
Tehát most már van 6 vagy körülbelül 6 gramm b-2,5-DMONS-om,
kb. 8 gramm kristályosítatlan b-3,4,5-TMONS
aztán a megfelelő trimetoxinitropropénből bármennyi is van a következőkben. Valamiért mindig elrontom a nitropropén nevét. Nem követik ugyanazt az elnevezési konvenciót, mint a nitrosztirének (legalábbis abból, ahogy iv látta őket nevezni a Pihkalban).


7S08pRTMXA


(Ez az oldal mindig 90 fokkal elfordítja más képeit is?! Ez nagyon idegesítő!!)

SPJoLt7len


Bevallom, hagytam, hogy túl hideg legyen, és megfagyott, de csak visszateszem a hűtőbe egy időre, mielőtt szűröm.

Hogy őszinte legyek, ugyanez történt, amikor a meszkalin prekurzort készítettem - ezért tűnt olyan nedvesnek a száradásról küldött fotó, amit küldtem. Csak leszűrtem, egy darabig ott hagytam, és mire beletettem a mérőhajóba, majd a kijelzőbe, már megolvadt, és nem tűnt másnak, mint a 2,5-stirén.

Bocsánat ezért a hosszú kósza hozzászólásért - őszintén szólva elég boldog vagyok, mert tényleg nem gondoltam, hogy ezúttal kikristályosodik!

Igazán jó érzés, hogy képes vagyok ténylegesen követni Shulgin egyik szintézisét (vagy annak egy részét), miután az elmúlt több mint 20 év alatt folyamatosan nézegettem és olvastam ezt a könyvet. Nagyjából az RC honlapok korszakának kezdete óta, amikor rengeteg kínai eladó kitalálta, hogy a legtöbbet el tudja adni.
Egyszerűen jó követni a szavait, és úgy működik, ahogy mondja.
Én még valóban követtem Shulgin írásának egyes részeit a videó felett itt a legutóbbi TMA előfutárhoz. Tetszik, ahogyan olyan dolgokat tartalmaz, mint - "Visszafolyattam, amíg szép sötétvörös színű nem lett".

Bizonyos mértékig hasznosabbnak találom ezt a leírást, mint a refluxidő megadása. Úgy értem, végül csak a TLC-n keresztül ellenőriztem, de mégis - ha nem lett volna hozzáférésem ehhez, tovább refluxáltam volna, mivel mélysárga volt, még csak nem is narancssárga, szóval igen, ez segített.

Különben is - iv már túl sok sikert az én "kémia / kémia" mostanában, így remélhetőleg nem fogom elrontani az utolsó lépést!
 
Top