Question Valaki sikeresen vásárolt PMK-t (CAS: 4676-39-5) egy kínai beszállítótól?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Látom, hogy a legtöbben vásárolnak pmk etil-glicidátot (28578-16-7), majd átalakítják PMK-ra (4676-39-5), de látom, hogy az egyik anyagból a másikba való átalakítás összetett, és kíváncsi voltam, hogy valaki sikeresen és átverés nélkül tudta-e közvetlenül megvásárolni a PMK-t, anélkül, hogy közvetítőszert kellene vásárolni.
Köszönöm mindenkinek!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kínában és a világ legtöbb országában ellenőrzött anyag. nem tudod kitalálni, hogyan keverj össze egy port egy erős savval. melegítés és elválasztó tölcsér használata?
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Úgy tudom, hogy amikor a pmk etilglicidátot PMK-vá alakítják át, a tisztaság nagy százaléka elvész, azt is láttam, hogy nagy kémiai reaktorra van szükség stb., de feltételezem, hogy lesz valamilyen módja annak, hogy kis léptékben vagy kémiai reaktor nélkül is elvégezhető legyen.
Köszönöm!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Közvetlenül az átalakított ketonokkal dolgozhat, bár nem ideális és nem csillaghozamú végtermék tisztítható egy későbbi szakaszban a képződött gunk.
Egy 1L kerek aljú vagy akár lapos 10-20 euró...tényleg olyan nagy befektetés, hogy legalább valamennyire megfelelően csináljuk a dolgokat? Vevor van 50 Euro desztillációs készlet kondenzátorral, kerek fenékkel, amelyet kis léptékű reaktorként használhatsz.Hajlandónak kell lenned arra, hogy munkát és időt fektess a tanulásba és a befektetésbe, ha ez az az út, amelyet követni akarsz, ez nem ingyen van.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
A barátaim néhányszor megpróbáltak Escrow nélkül vásárolni néhány vad piaci oldalon, és mindig átverés volt, nem küldött terméket vagy küldött kibaszott szódát és nevetett.
 
Top