Question A piperonil-metil-keton (CAS: 4676-39-5) lépésről lépésre történő kémiai szintézise a PMK etil-glicidátból (CAS: 28578-16-7).

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kerestem ebben a fórumban, de nem találtam az említett kémiai szintézist, köszönöm mindenkinek.
Azt hiszem, ennek a fórumnak szervezettebbnek kellene lennie az egyes szintézisekkel és azok nevével.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
A BMK\PMK etilglicidátjai mindkettő körülbelül ugyanúgy történik savas hidrolízis vezethet a valószínűleg kívánt átrendeződéshez, és a bázikus hidrolízis az alkalmazott alkáli hidroxid glicidátját adja (NaOH például a nátriumsót és KOH a káliumsót eredményezi, és más, kevésbé gyakori alkáli hidroxidok, amelyeket kíváncsiságból felfedezhet, mint például Li, Cs, Rb, és talán nem egészen Francium) és a megfelelő etil-alkohol, amelyet a képződése során eltávolítandónak kell feltüntetni, mivel ez egy jó stratégia a reakcióegyensúly karboxilképződés felé való tolására, amelyet aztán addig melegíthet, amíg a karboxilcsoport CO2 gázként távozik, majd az alkén-oxidból származó diol az 1-aril-propan-2-onná alakul át valamilyen titokzatos varázslat vagy rituális chemsex révén. (Az utolsó részre már nem maradt ihletem)
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
A 3,4-metiléndioximetamfetamin (MDMA) kémiai szintéziséhez szükségem van a piperonyl-metil-keton (PMK) nevű kémiai prekurzorra, mivel ennek a kémiai prekurzornak a beszerzése nehéz, azt mondták, hogy legálisan vásárolhatok egy másik anyagot, a PMK-etil-glicidát nevű anyagot Kínából, és ezzel az anyaggal átalakíthatom PMK-vá, az MDMA kémiai prekurzorává.
Most az a kérdésem, hogyan tudom a PMK etil-glicidátot PMK-vá alakítani.
Az, hogy két hasonló nevű anyagról van szó, és ez félrevezető. PMK etilglicidát és PMK metilglicidát.
Elnézést a tudatlanságomért, de fogalmam sincs a kémiáról, próbálom apránként megtanulni.
Köszönöm!
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
a pmk etil és a pmk metil abban különbözik, hogy a pmk etil a mézhez hasonlóan folyékony formában, a pmk metil pedig por alakban érkezik, mindkettő ugyanúgy átalakítható, a fórumban tökéletesen elmagyarázzák, hogyan kell eljárni az átalakítással. a hidrolízis nátronlúgos vízzel és sósavval elvégzi a varázslatot.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
a pmk etil és a pmk metil abban különbözik, hogy az előbbi a mézhez hasonló folyékony formában, a pmk metil pedig por formájában érkezik, mindkettő ugyanúgy átalakítható, a fórumban tökéletesen elmagyarázzák, hogyan kell eljárni az átalakítással. a hidrolízis nátronlúgos vízzel és sósavval elvégzi a csodát.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Bocsánat az első magyarázatért, ne tegye ezt spanyolul, de a telefon használja a traductión automata
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Beszélek spanyolul, sin problema hermano.
Lenne olyan kedves megmondani, hogy a fórum melyik részében találom a szintézist? Már rákerestem, de nem találtam.
És tudod, hogy az említett szintézis végrehajtása során mekkora a PMK hozama?
KÖSZÖNÖM!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Igen ,adj egy pillanatot és elküldöm a linket(csak eanglesh a fórumon a szabályok,csak privátban lehet beszélni spanyolul).im kórházban van most, de ma küldte el a linket.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
metil, etil, n-propil, izo-pr, n-butil, i-Bu, sec-Bu, tert-Bu... és így tovább a kémia tanulása során a hidrolízisreakciókat és az acnowledge egyensúlyt is megpróbálják megragadni (a kötést bontó erőnek megvan a képessége a kötés kialakítására is, ezért az egyiket folyamatosan el kell távolítani), a dekarboxiláció pedig csak hővel a COOH savrész CO2-vá (szénsav-anhidriddé) alakul, amely gázként távozik, és így eltávolodik a molekulából.
 
Top