3,4-metilendioxibenzil-metilketon szintézise piperonalból (glicidészter útvonal) (kis léptékű)

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Ez az, amit gondoltam ... és valójában ez a valóság, a probléma az, hogy az olg GLY átalakítás és ezzel az új, amikor látunk egy teljesen más eredményt, mindannyian azt hisszük, hogy valami baj van, és a kulcs a vákuum desztilláció.. ez elveszíti egy kis részét a víz és a keton... más színű, nagyon sötét vörös vagy barna...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
A glicidát bármely észterének kémiai szerkezete ugyanabból a savból és alkoholból áll. Milyen alkohol volt az éteresítéshez - egy ilyen savas észter. Éterek szappanosítása lúggal - minden esetben ugyanaz.

A tipikus Darzen-reakció az éter etil változatát használja.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jól elérhető Kínában
Igen, most egy másik érdekes útvonalról van szó. Az alfa-metil-fahéjsav Kínában is elérhető.
 

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Igaz , de én mindig szeretek olyan szintézisútvonalakra gondolni, amelyek a helyi barkácsboltba való eljutással is elvégezhetők, még akkor is, ha kevésbé hatékonyak.
Edit: Észrevettem, hogy a kép a többi hozzászólásom nem jelenik meg, így hozzáadtam őket ide
7hSMPBmKUA
FORulYh0aW
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ez nagyszerű lenne a "Legegyszerűbb receptek" projekt számára. Talán kezdhetnénk azzal, hogy minden egyes vegyszer mellett felsoroljuk a CAS-számot. Nem hiszem, hogy ezek közül a kiindulási vegyi anyagok közül bármelyik is rajta lenne az USA............ megfigyelési listáján. : )
 
Top