Új d-Meth útvonalak tesztelése (számomra) P2P vagy P2NP nélkül

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
És ha rendelkezik a metkathion megfelelő sztereoizomerjével, képesnek kell lennie arra, hogy a d-metamfetaminná történő redukciót közvetlenül elvégezze, anélkül, hogy előbb elkészítené az (ál)efedrint. Ez szintén előnyös lehet az általános hozam szempontjából.

Mindazonáltal a legjobb megoldás szerintem a BMK -> P2P - reduktív aminálás (S)-(-)-α-metilbenzilaminnal és NaBH4-gyel -> d-N-benzilamfetamin -> debenzilálás és monometilálás egy potban Pd/C-vel és paraformaldehiddel, CTH-stílusú reakcióként, formiátsókkal mint hidrogéndonorokkal -> d-metamfetamin.
A hátrány a Pd/C magas költsége, de a termék értékét tekintve még mindig megéri.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Közvetlenül?
Amíg nem tudom, így kell lennie:
Propiophenone->2-Bromopropiophenone->Ephedrone->d-ephedrone->d-Secondaryamine->d-Meth.
Igaz?
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ebben az esetben nincs probléma, a Methcathione aka Ephedrone közvetlenül Meth-re redukálható, nem kell előbb efedrint készíteni. És ha az efedron a megfelelő sztereoizomer, akkor d-Meth-et kapunk.

Propiofenon->2-Brom-propiofenon->Ephedron->királisfelbontás, majd H3PO2/I redukció->d-Meth.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Most jöttem rá, hogy az efedron hajlamos a keto-enol tautomerizmusra, és valószínűleg racemizálódik oldatban. Ez rosszul hangzik, de valójában lehet, hogy itt valami nagyon ügyes dologra bukkantál. Mivel a d-izomer még mindig kristályosodhat az oldatból, mivel ha nem oldódik, a racemizáció nem fog megtörténni. És a kikristályosodott d-izomerrel Viedma-érlelést vagy hasonló technikát alkalmazhat, és végül 100% -os d-efedron sót kaphat.

És ezt a sót adagokban közvetlenül a H3PO3/I reakcióba dobhatod, ahol azonnal d-Meth-re redukálódik, nincs ideje racemizálódni, az erősen savas körülmények is segítenek megakadályozni. Ez azt jelenti, hogy a d- leválasztásával nem veszítesz semmit a termékedből, minden d-é alakul.

És nem, ez nem működik Meth vagy Amph esetében, ez csak olyan vegyületeknél működik, amelyek önmagukban racemizálódnak, vagy racemizálódásra késztethetők valaminek (egy ultraerős bázis vagy ilyesmi) az oldathoz való hozzáadásával.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tehát ebben az esetben ahhoz, hogy a d-ephedron a szilárd részbe kerüljön, l-tartarikumot kell használnom, és azt hiszem, ez egy elírási hiba volt, de H3PO2 / I redukció lenne.
Nagyon köszönöm a segítséget.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Feltételezem (de nem tudom garantálni), hogy a kereskedelemben kapható természetes eredetű borkősav az, amire szüksége van, és lehet, hogy ennek a savnak a mononátriumsójával jobban működik. Mivel a borkősavnak két királis centruma van, az egyik előfoglalása segíthet, legalábbis az amfetamin elválasztásánál. A kristályok őrléséhez a golyómalmokhoz árult kerámiagolyók működnének, és egy lassan mozgó felső keverő, hogy az edény alján őröljenek. Nem akarja felfüggeszteni a kristályokat az oldatban, hanem az alján tartja őket.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Hé ember, én csak most kezdem az utam a Chem.
Szóval azt mondod, hogy ha van katinonod, akkor azt közvetlenül meth-re redukálhatod?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
A Cathione amfetamint, a Methcathione metamfetamint adna. És igenis lehet. Az RP-H3PO2-H3PO3-H3PO3/jódnak működnie kell a Birch-stílusú redukció és a klasszikus Clemmensen-redukció cink/Hcl-rel (de emlékszem, hogy ezzel kapcsolatban voltak problémák).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Helló mindenkinek
Már leforgattuk az efedrin metkatinonból történő szintéziséről szóló anyagot, amely a hónap végén fog megjelenni.
A következő útvonalon dolgozunk:
propiofenon - metkatinon - efedrin - metamfetamin
 
Top