A kristályos mefedron legegyszerűbb receptje

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Üdvözlet a leendő szakácsoknak! Ma elmondjuk, hogyan kell főzni a mefedront (más néven 4-MMC, Meow Meow).

Körülbelül 20 évvel ezelőttig senki sem tudott a mefedronról, de hamarosan elkezdte meghódítani a világot. Az emberek gyorsan beleszerettek, és nem kevesebbnek kezdték nevezni a mefetont, mint "az új kokainnak", "az ecstasy gyilkosának", "jobb, mint a met", és így tovább. Nehéz megmondani, hogy igazuk van-e vagy sem, de az tény, hogy a mefedron élő klasszikus lett, és vezeti az eufóriadrogok toplistáját. A mefedron a királyi drog.

Bár a mefedron sok országban tiltott, mi szívből szeretjük, és szeretnénk megtanítani, hogyan kell főzni.
Bemutatjuk neked a mefedron főzésének legegyszerűbb és leggyorsabb módját a konyhádban.


A mefedron legegyszerűbb szintézise 1L-es lombik vagy üveg segítségével.


  • Ez a szintézis nem igényel laboratóriumi eszközöket.
  • Szüksége lesz egy 1 literes üveglombikra, csavaros kupakkal ellátott üvegre.


Az 1 literes lombikhoz szükséges arányok:
  1. 2b4mp* - 100g
  2. Benzol - 200ml
  3. Metilamin 40% - 140ml
  4. Sósav - 40ml
  5. Aceton - 600ml

    *Ebbena témakörben megmutatjuk, hogyan lehet gyorsan és egyszerűen 2b4mp-t kapni közvetlenül az üvegben!
    https://bbgate.com/threads/preparation-of-2b4mp-precursor-for-mephedrone.7042/


1. lépés: Szintézis
Vegyünk 200ml benzolt és öntsük egy üvegbe. Óvatosan adjunk hozzá 100g 2b4mp-et. Rázzuk a palackot, amíg a 2b4mp teljesen feloldódik. Ezután adjunk hozzá 140 ml 40%-os vizes metilaminoldatot. Tegyünk egy celofánlapot a fedél alá, és zárjuk le szorosan. A palack belsejében légmentesen zárjuk le a nyakát szalaggal körbetekerve. Hagyja állni a keveréket 24 órán keresztül, rendszeres keverés mellett.

Ha a palackot 40-50 fokos vízbe helyezi, és erőteljesebben keveri, a szintézis ideje 3-4 órára csökken.


lépés: Szabad bázis átöblítése
Fontos: viseljen kesztyűt a folyamat során.
Amikor az idő letelt, öntse a palack tartalmát egy 2 literes műanyag palackba, és ugyanabba a palackba öntsön 1 liter 30-40 fokos vizet. Zárja le a fedelet, és néhány percig keverje jól össze. Ezután várjuk meg a frakciók tiszta szétválasztását, ami 15-20 percet vesz igénybe. A felső részen a 4-MMC szabad benzolban lévő bázisa (olaj), az alsó részen pedig víz lesz. Nekünk a felső rétegre van szükségünk. Az alsó réteget le kell ereszteni. Ehhez fordítsuk fejjel lefelé a palackot, és kissé nyissuk fel a fedelet. Így a palack tartalma lassan kiömlik. Amikor már csak a felső réteg marad a palackban, abba kell hagyni a lecsapolást.
Ezután öntsön egy újabb liter meleg vizet a palackba, és ismételje meg az olaj kiöblítésének folyamatát. A vizes frakciót pedig ismét a szemetesbe engedje le. Végül, az összes manipuláció után csak sárga olajnak kell lennie a palackban (szabad bázisú 4-MMC benzolban).


lépés: savasítás
A savanyításhoz a palack tartalmát egy széles nyakú literes üvegbe önthetjük, vagy magát a palackot óvatosan félbevághatjuk. A savanyításhoz 1:10 arányban kevert sósavat és acetont használunk. 100 gramm 2b4mp-hez általában 30-40 ml sósavra és 300-400 ml jó minőségű száraz acetonra van szükség. A savas oldatot jobb közvetlenül a savanyítás megkezdése előtt elkészíteni. A savanyítást kis adagokban végezzük, és az elegyet folyamatosan keverjük. A keveréshez célszerű egy vékony, hosszú, 1 ml-es fecskendőt vagy fecskendő dugattyút használni.

A savas oldat hozzáadásakor iszapos csapadék képződik, és a keverék önmelegedni fog. Ha a keverék túl sűrű lesz, akkor 50-100 ml acetonnal hígíthatjuk (több is lehetséges). A keverék ne legyen túl sűrű, különben nehéz lesz kiszűrni.
Ha a savanyítás befejeződött, a keveréket le kell hűteni, és 4-6 órán át a fagyasztóban kell tárolni.
Ne felejtsünk el fedőt tenni az üvegre.

Savanyításkor kívánatos a keverék pH-ját indikátorokkal rögzíteni, amikor a pH=5-öt elérjük, állítsuk le a savanyítást.


lépés: Szűrés
A fagyasztás után pépes keveréket kapunk. Ezt az anyagot szűrje át egy papírszűrőn vagy egy vastag szalvétán vagy ruhán. Szárítsuk meg a levegőn darabokra vágva.
A mefedronnak fehérnek kell lennie, enyhe árnyalattal, gyenge szaggal és kesernyés ízzel. Ha a kapott mefedron szúrós szagú, savanyú vagy sós ízű, vagy a fehértől nagyon eltérő színű, akkor meg kell mosni. Amikor teljesen megszáradt, őrölje a mefedront finom porrá. Adjunk hozzá egy kis mennyiségű jéghideg (fagyasztóból származó), jó minőségű száraz acetont, hogy a keverék folyékony legyen. Ezután szűrjük le és szárítsuk meg újra. Öblítse le a mefedront, amíg jónak és tisztának nem tűnik.

100g 2b4mp-ből az átlagos hozam ~50g mefedronliszt. Amit kristályosítani lehet.


lépés: Kristályosítás

Oldjunk fel 50g tiszta mefedron port 100ml vízben (vagy 50/50 arányú alkoholos vízben vagy vodkában). Melegítsük buborékosra, és hagyjuk kristályosodni egy tálban. Az oldószer elpárolgása után mefedron kristályokat fog kapni.



Ennyi az egész. Most már látja, hogy milyen könnyű megcsinálni?
Gyorsan, egyszerűen és hatékonyan juthat a legtisztább Royal mephronhoz.


Ellentétben egy hasonló mefedron főzési szálzal, ebben leegyszerűsítettük a lépéseket, amennyire csak lehetséges, és lecsökkentettük. Most már tényleg megfőzheted a konyhádban! Ha bármelyik lépést nem érted, írj nekünk! Mi tudunk segíteni!
A teljes elmélyülésért nézd meg a Mephedrone Synthesis threadet a 4-MMC szintéziséről szóló videóval a nagy léptékben.

Azok, akik kipróbálták a mefedront, teljes szívvel szeretik. Mindenki.
Azoknak, akiknek még nem volt lehetőségük kipróbálni, az eufória és az öröm feneketlen óceánja áll előttük.
De legyetek óvatosak! Nagyon nehéz lesz lemondani a következő pályáról vagy injekcióról. A mefedron túl jó.

 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
24h mix hahah orosz szar szintézis zD
Mmc u can made in 2h easy u say 24h made freebase xD
 

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Szia. Új vagyok, és olvastam a véleményekben, hogy néhány embernek nem sikerül wirh a reactions......
Van olyan NO BULSHIT módszer, amit tudtok ajánlani.....please.....?
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Kérdésem van?
Hogyan lehet 40% metilamint előállítani metilamin-hidrokloridból?
Egyszerűen csak fel kell oldanom a metilamin-hidrokloridot a megfelelő mennyiségű vízben?
 
Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
A Cristal könnyű
 

Attachments

  • JWw1azMxDL.jpeg
    JWw1azMxDL.jpeg
    6.4 MB · Views: 1,771
  • 3L5BPdmRVA.jpeg
    3L5BPdmRVA.jpeg
    7.3 MB · Views: 1,759

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Az ebben a témában található recept szerint készítetted el? És milyen lett? Megvenné valaki?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ahogy Mr. Kutas olyan fényesen mondta, ez egy szar orosz szintézis, szerezzen magának néhány dmso-t, és egy óra alatt kész is lesz.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Látom, hogy te és UWe9o12jkied91d ide-oda járkáltok, ezért arra gondoltam, hogy valamelyikőtök vagy mindketten közzé tudnátok tenni az általatok használt recepteket, vagy a törvényen kívüliek javításait?

Köszönöm
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
UWe9o12jkied91d Kifejtené, kérem, részletesebben az Ön és mocnykutas által tárgyalt módszert?

Köszönöm
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Üdvözlöm uram, először is úttörő vagy, és amit csinálsz, az nagyszerű, nagy tiszteletem van előtted, és további sok sikert kívánok. maradj biztonságban.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
UWe9o12jkied91d Kifejtené, kérem, részletesebben az Ön és mocnykutas által tárgyalt módszert?

Köszönöm
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nem tudom milyen eljárással dicsekszik folyton, de most a legjobb eredményt úgy értem el, hogy a keton egy kis dcm-ben feloldottam, kissé felmelegítettem 35-40-re, egyszerre hozzáadtam a metilamint, hagytam 10m keverni, ahogy van, majd 20-30perc alatt apránként adagoltam dmso-t. Ezután víz hozzáadásával és némi etil-acetáttal együtt még pár percig kevertem, hagytam elválni. hideg acetonnal hígítottam és kicsaptam, 33 és 37,5 HCl-t is próbáltam, nincs érezhető különbség.
Az összes általam követett eljárás közül ez volt a legtisztább és a legnagyobb hozamú, és mellékesen azt hiszem, minél nagyobb a skála, annál jobban működik.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Hűha. Király, köszönöm
 

Barocco

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szia, a benzolról, van-e mód arra, hogy valami mással helyettesítsük, mivel a nyilvánosság számára tilos itt megvásárolni.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Szerintem a toluolnak működnie kell, mert ez csak a Freebase oldószere. De im csak egy kezdő.
 
Top