A kristályos mefedron legegyszerűbb receptje

Barocco

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szia, a benzolról, van-e mód arra, hogy valami mással helyettesítsük, mivel a nyilvánosság számára tilos itt megvásárolni.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Szerintem a toluolnak működnie kell, mert ez csak a Freebase oldószere. De im csak egy kezdő.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Hogyan 25%, ha rámutatott, hogy ~50g-ot kapott?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ha valaki a metilamin 40% metilamin hcl-ből NaOH-val metilamint készít, szükséges-e a metilamint desztillálni, vagy a NaCl-t benne lehet hagyni a keverékben?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
És mi a helyzet az acetonnal? Elég a barkácsáruházi aceton, vagy szükség van a desztillálásra és szárításra MgSO4 felett?

És egy másik hülye kérdés: képes valaki destillálni egy Copper stillben, vagy egy laboratóriumi glasware még mindig ajánlott?
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Az előző kérdéseimmel kapcsolatban most egy kicsit kísérleteztem, és úgy gondolom, hogy a NaCl a vízrétegben marad, és azzal együtt elválik. A barkácsáruházból származó aceton elég kell, hogy legyen, mert az úgyis HCl + H2O-val keveredik, így egy bizonyos mennyiségű víz nem probléma. @OutLaw Mit gondolsz erről? Helyes az elmélet?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
És még egy kérdés: a szintézis nyomást hoz létre? Mert a szalagot tömítőanyagként használják. Vagy hő keletkezik? A teljes szintézist el lehet végezni műanyag palackokban? Az utasítások nagyon jók, de hiányolok néhány mellékes tényt, amelyek részletesebben leírják a folyamatot, hogy jobban összeállíthassam a szükséges eszközöket.

Nagyon köszönöm a választ egy kis idő múlva
 

gamling

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szia, én vagyok ın Törökország.Hol található metilamin?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Akkor tehát mi a legegyszerűbb módszer a hozamok maximalizálására, miközben ugyanazt az eljárást tartjuk fenn?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u have all in video
 
View previous replies…

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Mi a fő tényező, amely befolyásolja az általános élesztőt ebben az esetben, az NMP és az etil-acetát használata?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
THF etil-acetát nmp benzol dcm toulen ksylen u használhatja, ha u tette jó szintézis u kap u u u ugyanazt a súlyt és % tiszta termék
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
@Az alkimista;
Képzés és nem hogyan. De volt, ahol egyszerűbb módon kevesebb hibaforrással (minden csak 1 üveg, 2 főzőpohár, pipetta és pyrexx tál. ÉS imidiatlanul kristályosítasz, anélkül, hogy előbb porszárítással szárítanál).
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ez az a stílus, ami engem érdekel. Ez a szintézis csak vízzel való öblítést igényel, mások etil-acetát oldatot javasolnak. Ha a bezolt DCM-mel helyettesítem, elegendő-e a víz, vagy más oldószerek jobb eredményt adnak?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Még nem jutottam el odáig, hogy az oldószereket kezelni tudjam. Csak annyit tudok, hogy a DCM nehezebb, mint a víz, a benzol/toluol pedig könnyebb. Ez teszi a különbséget. Ha a savasítás során a sav először a szabadbázissal találkozik az oldószerrel, akkor a mef közvetlenül flokkulál. Ha azonban a sav először a vízréteget éri el, akkor az savas lesz, és a szabadbázis a vízbe kerül. A második változatban a vízréteget ezután eltávolítjuk, és kristályosodni tesszük. A DCM réteg szennyeződik.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ez egy jó pont. Köszönöm. Azt hiszem, akkor az aceton lesz. Mintha a reakciót DCM-ben végeznénk, majd az oldatot vízzel átöblítenénk, a rétegeket szétválasztanánk, és a vizet később szemétbe dobnánk. Aztán az olajréteget fogd és keverd össze acetonnal savasítás előtt. Lehet, hogy más oldószer jobb lenne, mint a víz, ha az problémát okoz az acidálás során.
 
Top