Question Tematikus Telegram-csatornák.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Barátaink!
A projektünk népszerűsítése érdekében arra kérünk benneteket, hogy osszátok meg velünk a Darknet/Drogok/Kémia/Kémia/RC és egyéb témákkal foglalkozó telegram csatornák linkjeit.

Kérjük, ne felejtsétek el megadni az országot, amelyben a csatorna népszerű.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
A Telegram-csoportok félelmetesek a tagok közötti interakciókban, hogy bármit gyorsan meg lehet vitatni, kérdezni és megmagyarázni. Sajnos a legtöbb "kábítószer tematikus" csoportok telegram csak átverések, vagy népszerűsítő csalások:(
Találni csoport telegram, hogy hiteles ez nagyon nehéz, Ok első számú, hogy a keresési mechanizmus a telegram rossz. A 2. ok, ha valamelyik csoport hiteles, akkor az többnyire privát, így csak meghívó linkkel lehet csatlakozni a csoporthoz.

@HEISENBERG Mi a helyzet a BB tg csoport létrehozásával? Szerintem ez nagyszerű lépés lenne, a projekt promóciójában.:)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Oké @HEISENBERG, beleásom magam, és megpróbálom kiszűrni, hogy bármilyen linket továbbítottam, olyan hiteles legyen, mint ez a BB-oldal.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@Theodormrl, én is észrevettem, hogy a telegramban. De a kérés nem csak a telegramra korlátozódik, bár jelenleg nehéz olyan megbízható oldalakat találni, ahol szabadon és minimális kockázattal lehet interakcióba lépni. Nézzünk körül.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Igen, ez az a pont, amiről beszéltem. Hogy az értékesítéshez a távirat teljesen szánalmas, de nagyszerű a gyors és gyors interakciókhoz. Tehát ha a csoportot valaki megbízható személy moderálja, akkor nagyszerű "hírlevélként" vagy bárhogy is nevezzük. Továbbá a csoport moderátora korlátozhatja a csevegést a csoportban, és akkor tagként csak közvetlenül a csoport moderátorával tudsz kapcsolatba lépni.

Theo
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Hol kaphatom meg a távirati linket?
Csatlakozni szeretnék a csoporthoz
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Csodálatos ötlet!

Nem vagyok aktív a Telegramban, ami azt illeti, így nem tudok segíteni itt - szintén, mivel a BB Telegram csoport ötlete felmerült, szeretnék egy csoportos csevegést valahol, de talán valami, ami egy kicsit jobban megfelel az OpSec-emnek, nagyszerű lenne..mint a Xabber vagy a Pidgin.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Ugyanez a "CEOAmsterdam" volt az egyik legnagyobb eladó NL-ben.
Eladásokat csinált a telegramon, a tg-csoporton való csatlakoztatással. És egy-két év múlva lebukott. Emiatt mindenkinek tisztában kell lennie azzal, hogy nagy kockázatot jelent a Tg-en közzétenni az információit. És soha ne csináljon ott semmilyen eladást, mint eladó vagy vevő.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Igen, ez igaz

Azt hiszem, hogy az egész téma elrugaszkodott a lényegtől:) az indítással kapcsolatos kérdés inkább az oldal reklámozásáról szól az új tagok számára.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Úgy találtam rá erre az oldalra, hogy az egyik Piacokon megkérdeztem valakit arról, hogyan kell szintetizálni valamit.
Valószínűleg az lenne a legjobb, ha mindenki részt venne az általa használt piacokon létező fórumokon, és csak így küldené be a hagymákat. Nekem még csak hagymát sem adtak, azt meg kellett keresnem, és ezt nem volt nehéz megtalálni, ha már tudtam, hogy létezik.

Van signal, telegram, whatsapp és több, nem használnám egyiket sem magánjellegű, üldözhető comms csak azért, mert nem érvényesítik a ToR-t, így valaki hanyag, akivel beszélsz, azonosítható, az IP-je nyomon követhető és összekapcsolható a veled folytatott beszélgetéssel, ismét IP-követéssel, mobiltelefon használatával, a cellahálózatokon keresztül geolokalizált. Talán nem eléggé ahhoz, hogy rajtakapjanak, de eléggé ahhoz, hogy az érdeklődés középpontjába kerülj. Baszd meg.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
A @mycodre-t szoktam látogatni, csak azért, hogy megnézzem a lopakodást és a csomagolásukat...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Nem találtam a @mycodre-t a telegramban.
Van más módszer a csatlakozásra?
 
Top