Question Tematikus Telegram-csatornák.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Barátaink!
A projektünk népszerűsítése érdekében arra kérünk benneteket, hogy osszátok meg velünk a Darknet/Drogok/Kémia/Kémia/RC és egyéb témákkal foglalkozó telegram csatornák linkjeit.

Kérjük, ne felejtsétek el megadni az országot, amelyben a csatorna népszerű.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
A @mycodre-t szoktam látogatni, csak azért, hogy megnézzem a lopakodást és a csomagolásukat...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Nem találtam a @mycodre-t a telegramban.
Van más módszer a csatlakozásra?
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
már megvan a link a privát csoporthoz?

IZceSDjRhE
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Miért nem az Üléseken fogadjuk a csoportot helyette?
@HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Hogy őszinte legyek, soha nem használtam aktívan ezt a hírvivőt.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Érdekes, érdemes beleolvasni, nagyon biztonságos, és még saját hagymás útválasztással is rendelkezik.

Más csoportoknak is tagja vagyok a munkameneten, amelyek hasonló jellegűek, mint a Breaking Bad, és erősen támogatják a munkamenetet, és nem választanának más üzenetküldőt.

Továbbá, ha jól emlékszem, nincs lehetőség a tényleges csevegőszobákra a telegramban, vagy tévedek? A munkamenet biztosítaná ezt a lehetőséget.

(Megosztom ezt, mivel egy Breaking Bad chatroom volt a vita egy ideig, és úgy gondoltam, hogy hozzájárulok, amit tudok más weboldalakról).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
A Session mögöttes technológiai stack és a hozzá kapcsolódó kriptovaluta elképesztően jól néz ki!
Az érme árfolyama viszonylag stabil volt hosszú időn keresztül. Lehet, hogy egy nap erősebb adatvédelmi érme lesz, mint a Monero, mivel a tranzakciók időzítése olyan gyors.
Mivel mindent egy adatvédelmi alapú ideológiára építenek, kíváncsi vagyok, hogy lesz-e mozgás a sötét piacokon a lokinetre, amely állítólag sokkal gyorsabb, mint a TOR?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Érdekes gondolatfoszlány!

Nem is tudtam, hogy a munkamenetnek saját jelvénye van, deffinitely érdemes beleolvasni, és talán befektetni valamit.
Az adatvédelmi érmék amúgy is hatalmasak lesznek a jövőben imo, mivel az összes valuta digitális lesz, és a világ pénzügyi szektorában az anonimitás kezd elhalványulni.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Képzelje el, ha az egész DNM világ $OXEN-re váltana - ha most 1000 dollárt költ, néhány év múlva az érme mondjuk 150 dollárra emelkedne, és a kis befektetéséből 1 000 000 dollár adómentes lesz, mert senki sem tudja, hogy létezik...
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Beteg ember, pontosan erre gondolok most is.

Azért is, mert a session mögött álló csapatnak van más bevételi forrása is az érmén kívül, amit alig látok az XMR-nek.
Az egész clearnet/offline szcéna most a session felé mozdul el, tehát a kommunikáción belüli változás a szemünk előtt zajlik, ez biztosan újra megtörténhet a dolgok kripto oldalán is.
Mint annak idején, amikor Alexandre Cazes bevezette az ETH-t az AB1-be és egyenesen a Holdra küldte.

Ezt a fogadást szívesen bevállalnám. Köszi haver.
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Mivel több mint 1 eldobható telefonom van, a telegram telepítve van 1 őszintén szólva ez a hely, hogy sok ügyfelet kapok még mindig nem hiszem, hogy biztonságos, de rengeteg vevő és lelkesedés van a telegramban Van néhány csoportos csatorna és linkek

Ha még mindig szükséged van rá, akkor pm-ezhetem őket, a legtöbb privát, néhány nyilvános, ezek főleg EU csoportok és uk csoportok, nem ismerek semmilyen usa csoportot.
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Bár a Telegram meglehetősen biztonságos, nem elég biztonságos ahhoz, hogy gyógyszereket toljon, különösen nagy mennyiségben. Jobb, ha a TOX/Jabber/Wickr vagy valami hasonlót használunk.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
A munkamenet meglehetősen biztonságos
 
View previous replies…

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
A Session nem olyan népszerű, de amennyire tudom, eléggé biztonságos.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
A Telegram egy igazán szar hely, ismert az együttműködésről és tele van kibaszott csalókkal, de egy jó beállítással a telefonon vagy egy androidos emulátor helyes használatával a whonixon egy fantasztikus kirakat lehet egy kisvállalkozás számára, ha aztán az összes beszélgetést és üzletet egy megbízható platformra irányítja az üzenetekhez hasonló ülésekhez. Természetesen, ha azt tervezi, hogy egy nagy üzletet a kezében a DN az egyetlen megoldás az én opion. Hacsak azt nem mondom, de egy külön mobiltelefon vagy egy külön pc használata minden ilyen típusú dologhoz KÖTELEZŐ kellene, hogy legyen!
 
Top