A mesterséges intelligencia felhasználása a gyógyszerek tisztaságának megállapítására?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Hé, láttam korábban egy hozzászólást, amiben azt kérdezték, hogy valaki metamfetaminja tiszta-e vagy sem, és ez adott egy ötletet. mi lenne, ha egy mesterséges intelligenciát betanítanának arra, hogy felismerje a rossz drogokat (metamfetamint vagy mást)? lehetséges ez?

a metet példaként használva, be lehetne tanítani, hogy a közepes, tiszta szilánkokat jónak, a túl nagy vagy túl kicsi szilánkokat pedig rossznak minősítse. csak tölts fel egy képet a metről, és a rendszer összeveti az adatbázisával. ez nagyon általános lenne (lenne egy disclaimer, nem helyeslem a hamis reklámot), de talán segíthetne néhány embernek. semmit nem tudok az AI-ről vagy a kódról, de megtanulnék létrehozni valami ilyesmit. csak tudnom kell, hogy megvalósítható-e ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Gondolom, képekre is lehet képezni? Még mindig nem tudom, hogy mennyire pontos lehet egy fotó alapján.
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Elméletileg lehetséges, gyakorlatilag igen, ez is nagyon széleskörű ismereteket és tapasztalatot igényel.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ha van itt valaki, akinek van tapasztalata, pm nekem? talán együtt dolgozhatnánk ezen ^^;
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
elég csábítóan és nyereségesen hangzik a megvalósítás! Sajnos azonban csak általános ismeretekkel rendelkezem, és hiányzik a szükséges szakértelem az ötlet megvalósításához. Remélhetőleg megtalálja a saját Zuckerbergjét vagy Heisenbergjét.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Olyan fejlett berendezésekre lenne szükség, amelyek képesek kis mennyiségű különböző vegyi anyagokat adagolni egy lemezre az anyaggal, és mérni az esetleges reakciókat, alapvetően egy marquis tesztet, de sok lehetőséggel a gép számára, hogy bökdösni és bökdösni tudja és információt gyűjtsön.

Még akkor is úgy kellene megalkotni, hogy tudassa veled, ha nem rendelkezik elegendő információval. És nem tudok semmit az ilyen dolgok programozásáról, de logikai szempontból és abból a kevésből, amit a neurális hálózatokról tudok, egy csapat emberre lenne szükséged, hogy ezt megvalósítsd.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
A francba, én nem is gondoltam fizikai tesztelésre ^^: én egy olyan weboldalra gondoltam, ahova feltölthetsz képeket a drogodról, és az AI összehasonlítja más képekkel, és megmondja, hogy a cuccod szar-e vagy sem.

Nem kétlem, hogy szükségem lenne egy csapatnyi emberre, csak tudni akartam, hogy lehetséges-e, hogy elkezdhessem a kutatást. ha lehetetlen lenne, akkor csak úgy hagynám a dolgot, és nem is foglalkoznék vele.

Ha valakinek van technikai tudása vagy valami, akkor hmu!!! Én tényleg el akarom indítani ezt a dolgot ^_^
 
View previous replies…

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ó, látom, hogy úgy gondolja, mint pillanatfelvételek a szerkezet, mint egy mikroszkóp elemzi a szerkezetet, és ai kap inputot különböző felvételek a szerkezetet
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nem ^^;

Úgy értem, mint egy képet a fizikai drogról, mint a metamfetamin kristályok.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Kétlem, hogy fizikailag valaha is lehetséges lesz megmondani a met-szilánkok minőségét még a legjobb minőségű fényképezőgéppel is, szükség lenne valamire, ami molekuláris léptékben képes fényképet készíteni róla

Szóval, amit akarsz, az egy olyan eszköz, amit eladhatsz az embereknek, hogy használják, és egy olyan szolgáltatás, ami kizárólag ezt használja, mint valamilyen asztali mikroszkóp, ami egy pc-re vagy laptopra táplál, majd egy weboldal vagy alkalmazás hozzá.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Be tudná tanítani a mesterséges intelligenciát arra, hogy a képeket az Ön specifikációi szerint osztályozza, igen, de egy kép megnézésével semmit sem lehet megmondani a metán tisztaságáról.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ez tényleg szívás... reméltem, hogy tudok egy forrást készíteni a magamfajta tökfilkóknak ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A mesterséges intelligencia szuperintelligens lesz, és meg fogunk lepődni, hogy mit lát... Csak várj, te fiatal dáma, mert te futurisztikus vagy szeretem, aki mer győzni nyer
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
A mesterséges intelligencia csak egy trend. Egy várakozási buborék, amely hamarosan meg fog állni.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
valószínűleg, de most is jelen van. majdnem minden technológia elavul valamikor, de ha a pillanatban hasznos, miért ne használnánk ki? ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Az univerzális mesterséges intelligenciát fokozó robotok a végső cél....aawwwwwwwwwww
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Nincs olyan dolog, mint a "mesterséges intelligencia"... nincs intelligencia, ez csak összegyűjtött tudás.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ez csak egy kifejezés ^^;

Ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy "nem lélegzik, csak beszívja a levegőt." Mintha... igen, ez a kifejezés erre lol. persze nem intelligens, mert nem él, de emberi intelligencia van mögötte.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A mesterséges intelligencia hamarosan olyan intelligens lesz, hogy tudatára ébred, hogy transzhumán isten lehet. HEUREKA
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Úgy vélem, azért írják le intelligensnek, mert elvileg egy bizonyos ponton magától kezdeményez, és további programozás nélkül tanul. Lehet intelligens nulla tudással is. Hasonlóképpen, lehetsz minden tudással és egyidejűleg lehetsz idióta. Az intelligencia az a tulajdonság, hogy képes tanulni. A tudás maga a megtanult információ.

Én ezt a nem praktikus vagy fizikai tesztelés nélkül nem lehetséges oldalra helyezném.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Turing-teszt... amikor egy gép tökéletesen utánoz egy képzett embert erőfeszítésben és benyomásban... A TechnoIngularitás elindul és felgyorsul egy valóban nagyon is happening jövő felé.
 
Top