A mesterséges intelligencia felhasználása a gyógyszerek tisztaságának megállapítására?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Be tudná tanítani a mesterséges intelligenciát arra, hogy a képeket az Ön specifikációi szerint osztályozza, igen, de egy kép megnézésével semmit sem lehet megmondani a metán tisztaságáról.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ez tényleg szívás... reméltem, hogy tudok egy forrást készíteni a magamfajta tökfilkóknak ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A mesterséges intelligencia szuperintelligens lesz, és meg fogunk lepődni, hogy mit lát... Csak várj, te fiatal dáma, mert te futurisztikus vagy szeretem, aki mer győzni nyer
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
A mesterséges intelligencia csak egy trend. Egy várakozási buborék, amely hamarosan meg fog állni.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
valószínűleg, de most is jelen van. majdnem minden technológia elavul valamikor, de ha a pillanatban hasznos, miért ne használnánk ki? ^^;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Úgy vélem, azért írják le intelligensnek, mert elvileg egy bizonyos ponton magától kezdeményez, és további programozás nélkül tanul. Lehet intelligens nulla tudással is. Hasonlóképpen, lehetsz minden tudással és egyidejűleg lehetsz idióta. Az intelligencia az a tulajdonság, hogy képes tanulni. A tudás maga a megtanult információ.

Én ezt a nem praktikus vagy fizikai tesztelés nélkül nem lehetséges oldalra helyezném.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Turing-teszt... amikor egy gép tökéletesen utánoz egy képzett embert erőfeszítésben és benyomásban... A TechnoIngularitás elindul és felgyorsul egy valóban nagyon is happening jövő felé.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Rengeteg olyan gyógyszer van, amely megkülönböztethetetlenül néz ki egymástól (különösen azok a fehér porok). Lehet, hogy első védelmi vonalként jól működik, de valóban tesztelnie kellene a gyógyszereit.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Egyetértek, de a tesztkészletek drágák, és nem mindenkinek van rá pénze. a tesztkészletek r is nem mindenki számára könnyen hozzáférhetőek, így im remélem, hogy találok egy megoldást. ezek a válaszok arent ad nekem sok reményt. ha ez lehetetlen ill feladni, és nem pazarolja az időmet, de jó lenne segíteni azoknak, akik nem tudnak vagy nem is akarnak tesztkészleteket kapni. nem lesz olyan hatékony, de ez egy kissé funkcionális alternatíva lenne (remélhetőleg legalább).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
bár, egy másik felhasználó ezen az oldalon (elfelejtettem, hogy ki, nem próbálja ellopni ur spotlight vagy bármi) azt mondta u csak használni otthoni drogtesztek lol, csak keverjük össze a mintát vízzel, és tegye a kijelölt pohárba (vagy tegye a csík / stick / bármi, attól függően, ur teszt. csak csináld, mint u lenne, ha u pisilt bele), és meg kell mondani u milyen drogok ur minta tartalmaz (ki a drogok, hogy teszteli ofc). Az egyetlen probléma az, hogy nem fog rlly mondani u a hamisított anyagokról, csak képes észlelni a kívánt drog jelenlétét (vagy esetleg más drogok jelenlétét a szűrésen, például a préselt adderall ilyen módon történő tesztelése, majd az opioidok pozitív szűrése). ennek a módszernek megvan a potenciális haszna (bár én személyesen soha nem csináltam), de nem hiszem, hogy szuper hatékony. még mindig megéri egy lövést, ha u nem engedheti meg magának a tesztkészletet, lehet, hogy valamikor kipróbálom, idk lol ^^;

ez a poszt az első és utolsó alkalom, amikor hallottam erről, szóval ha valaki más is kipróbálta ezt a módszert lmk ha működik. ha nem teljesen haszontalan, akkor legalább érdemes megfontolni imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ez túlságosan bonyolult és érdektelen számomra. Én maradok az AI-nál, amely képek alapján mondja meg egy gyógyszer tisztaságát. Molekuláris szinten valamennyire még, de ez drága.
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Egy fénykép alapján kifejezetten nem fog működni. Van valami, amit fényspektroszkópiának hívnak. Ez egy egyszerű eszköz, amely otthon is elkészíthető egy telefonra. Egy erre a célra kiképzett mesterséges intelligencia szerepet játszhat az általa készített képek elemzésében. Ha valaki dolgozik ezen, vagy ötletel rajta, nyugodtan keressen meg.

 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Nem hiszem, hogy ez valóban lehetséges lenne laboratóriumi teszt nélkül.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Ezen a ponton csak dobd a szart egy nmr-be. azt is gondolom, hogy az egyik probléma az, hogy a tisztátalanságok lehetnek fehérek is, azt hiszem, az egyetlen dolog, amit tehet, hogy megnézi, hogy a kristályos vagy amorf vagy fehér vagy nem, de ez tényleg tükrözi a tisztaságot?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Láttam már nagyon jól kinéző kábítószert, amely elszívva egyáltalán nem volt jó. Valószínűleg nem életképes megoldás.
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
Én lehetek az Ön mesterséges intelligenciája :)
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Azt hiszem, elméletileg lehetséges lenne egy olyan, amely képes elemezni a képeket, és keresni néhány nyilvánvaló szennyeződések, de a nagyobb probléma valószínűleg az lenne, hogy nehéz pontosan megmondani a tisztaságot kizárólag egy kép alapján, és nézd meg az általános.
 

echelon

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 26, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
A hozzászólásának nincs sok értelme. Inkább... Technikailag nem lehetetlen, de ami lehetetlen, az az, hogy a termék minőségét 100%-ban megerősítsük csupán egy egyszerű képpel.

Hacsak nem készítesz egy 3D-s változatot a termékről, és nem ellenőrzöd minden egyes alkatrészét, nem igazán látom, hogyan lehetne ezt másképp csinálni.
Vannak azonban más megoldások is ennek elérésére, de túlságosan bonyolult az Ön számára.

Ehhez alapos kutatásra van szükség a képen, így optimalizálásra lesz szükséged, különben túl sokáig tart, és persze egy adatbázis + keresőmotorok a nyilvános API-k segítségével.

Még nincs kész, sok mindent kell még csinálni, például ellenőrizni a kép hitelességét, hogy nem történt-e módosítás, stb.

Csak kézzel ellenőrizni a minőséget.
 
Last edited:

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Ezen én is gondolkodtam egy ideje. Egy TLC-tesztek értékelésére szolgáló alkalmazás talán nagyon könnyen megvalósítható lenne, de a TLC-tesztet nem elég egyszerű elvégezni. Hogyan nézhetne ki egy olyan teszt a gyógyszerek minőségi és mennyiségi meghatározására, ami nem túl drága, és bárki által könnyen elvégezhető, speciális előismeretek nélkül, drága nehéz berendezések nélkül? Van néhány ötletem erre vonatkozóan. Érdekel ez valakit? Szívesen megírhatja nekem, és talán dolgozhatunk a megvalósításon. Üdvözlettel
 
Top