Milyen cseréket használ?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kérjük, mondja el, mely cserék népszerűek az Ön területén. Van ott AML/KYC politika?
Milyen problémákkal találkozik az Ön régiójában a valutaváltás során?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Igen, a KYC egy olyan kérdés, amely zavar. Nem érdekel, ha egy régi járművet adok el. Jobban szeretem, ha készpénzben vagy kriptovalutában fizetnek ki. Jön a készpénzmentes társadalom. Nem szeretem, ha az emberek tudják, hogy mennyit fizettem az utca végén lakó kölyöknek, hogy takarítsa ki az udvaromat. A legkevésbé azt, hogy a szegény fiút megadóztatják a csekély jövedelme után.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Megkérdezhetem, hogy milyen gyakran használta őket? Aggódom a megbízhatóság miatt
 
Last edited:

Dogfacezombie

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Egy elég jó kriptotárca, amely meglehetősen nagy választékkal rendelkezik, amit tarthat, a Trust Wallet, természetesen iOS-re és Androidra is letölthető. Ráadásul nem igényelnek KYC-t, és biztos vagyok benne, hogy nincs AML rajta. Én személy szerint BTC, DOGE, ColdKoala és SHIB tárolására használtam, és nem volt semmi probléma a tranzakciók fogadásával vagy küldésével. Általános tárcaként 8/10-re értékelem, mivel nincs megfelelő 2FA/jelszó beállítása, csak egy meghatározott sorrendben lévő szócsoport, amelyet valahova le kell írnod (papírra vagy digitálisan), mert a szavak nélkül, az alkalmazás által megadott sorrendben, alapvetően örökre ki vagy zárva a tárcádból, amíg nem emlékszel a szavakra és a sorrendjükre/nem találod meg a szavakat. Egy utolsó dolog, amit szeretnék megemlíteni, hogy több pénztárcát is elhelyezhetsz ugyanazon az alkalmazáson/telefonon, ami azt jelenti, hogy lehet egy pénztárcád egy csomó különböző kriptovalutával, és egy másik pénztárca, ami ugyanezt teszi (vagy valami mást, rajtad áll), és csak oda-vissza cserélgethetsz ezek között a pénztárcák között, ami lehetővé teszi, hogy részben anonim maradj bármilyen blokkláncon, bármilyen kriptovalutát használsz, a tranzakciós forgalom különböző pénztárcákra való elosztásával. Mindenesetre ez egy olyan alkalmazás volt, amit gondoltam, hogy ajánlom mindenkinek, akinek szüksége van egy KYC nélküli pénztárcára. Prost!

Google Play Store link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wallet.crypto.trustapp&gl=US
Apple App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/trust-crypto-bitcoin-wallet/id1288339409

Elég biztos, hogy ez a hivatalos oldal, ha ki akarod próbálni és kezelni a pénztárcádat a számítógépeden: https://trustwallet.com/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Úgy működött, mint egy varázslat nekem, bár hallottam pletykákat arról, hogy a nagy tranzakciók nem jutnak át mostanában
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Legolcsóbb díjak, legalacsonyabb min követelmények, megbízható és erős jelenlét a dread-en.
A dread visszatért, srácok. Úgy értem, tudom, hogy ők egy nagyon mérgező közösség, de ettől függetlenül egy másik sötét tengerek közössége végzi a piszkos munkát, hogy mi mindannyian továbbra is élvezhessük a félreértett gyógyászati játékainkat.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nos, kezdetben használtam Coinbase, Kraken, Coin Mama, készpénz APP és használt ATM-ek egy csomó dolgot, de készpénz app és érme bázis és néhány más kezdett összejátszani, hogy azonosítsa, hogy milyen cseppek voltak, hogy milyen szektorban Összehasonlítva jegyzetek Eleuthera egymást és készpénz app végül megtiltotta nekem, és elkobzott néhány pénzt, ami elindított, így én és néhány barátom kezdett látni, ahol lehet, hogy lyukak tekintetében bizonyos típusú érmék. Találtunk egy megoldást, de nem igazán vagyok felhatalmazva arra, hogy konkrétumokat mondjak, de találtunk egy alternatívát, amely egy másik típusú szektorban létezik utólagos gondolatként a bitcoin tekintetében. A paxfull-nak is volt egy érdekes elmélete, ami jól működik, de egy kis pénzt áldozol a magánéletért. Ez a trükk megtalálni a magánélet versenyképes áron, de mint mondtam, hogy csak egy helyen találtuk, és ez dissapear egyik napról a másikra, ha azt mondtam itt.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Érdekes.
Bár a megosztás úgy tűnhet, mintha valamit jól elégetne, valójában mindkét irányba működik.
A megosztással nyers tollal tesztelheti, hogy bárki meg tudja-e törni.
Eddig szeretem ezt a módszert használni.
Én valójában vásárolok kripto, mint XMR, készpénzzel, regisztrált valami, mint AgoraDesk, LocalXMR.
Ezután hozzá, hogy XMR az én nem letéti pénztárca, amely funkciókat regisztrálni a kereskedelemhez.
Pl.
CakeWallet.
Aztán onnan küldök ki, lépésekben.
Ha szükséges, hogy később készpénzre váltsam.
Visszaküldöm az XMR-t a Cake tárcámba, átutalom az XMR-t BTC-re a Cake-en, így láthatóvá válik, hogy legálisan szereztem a Cake-en keresztül, néhány XMR-rel, amit legálisan vásároltam a Localon vagy az Agorán.
Ez működik az eladók, pl. meg kell cserélni őket BTC az XMR, használja a DeX, mint InfinityExchanger, amely a legolcsóbb legalacsonyabb díjak, stb. Küldje el ezeket az XMR-t a Cake-nek, és cserélje el BTC-re.
Miután vásárolt XMR a Local vagy Agora küldeni Cake küldeni, és néha vissza a kereskedelem BTC néz ki legális és nem emeli semmilyen böngészés még a Cake csapat.
Elméletileg ezt addig csinálod, amíg a ToS vagy a szabályozás ismét meg nem változik.
Még találtam keresztül Cake, akkor lehet vásárolni ajándékkártyák, néha Visa vagy Mastercard.
Most úgy néz ki, hogy csak részt veszel a kriptoszférában, ajándékkártyákat vásárolsz, XMR-rel, amit legálisan vásároltál a Local vagy az Agora segítségével. Érted, mire gondolok?
Persze csak egy a sok lehetőség közül.
Türelmesnek lenni és a Local vagy Agora XMR-t listázni kuplung, mivel a végén te vagy az, aki a díjakat stb.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wow, ez elég elképesztő, én csak vásárolni kripto, mint egy ajándékkártya maga, és küldje el az egyik másik számlámra, mint egy születésnapi vagy karácsonyi kripto ajándékkártya. Nem túl bonyolult, azt hiszem, valami bonyolultabbat kellene dolgoznom.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Hol vásárolhat kripto ajándékkártyákat?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Szerintem TheWaterman úgy érti, mint az NXT érmék vagy Karma érmék vásárlása. Ezeket ajándékkártyaként megvásárolhatod a legtöbb kiskereskedelmi üzletben és a legtöbb kriptooldalon, amelyek lehetővé teszik az ajándékkártyák vásárlását, mint például a Cake vagy a Mycellium tárcák.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Még mindig nem egészen értem. Tehát azokat készpénzben lehet megvásárolni? Az nagyszerű lenne...

Gondolom, ez csak az USA-ban van így?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Néhány európai országban már vannak ilyenek, de ritkábbak, mint az Egyesült Államokban.
Megnézhetné a localmonero-t, ha még nem tette volna meg készpénzért vagy más jó lehetőségekért.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Igen, a localmonero klasszikus, de az én ízlésemnek túl drága.

Ha 10% - 20% felárat fizetek a piaci árakra, akkor is csak az AMZ ajándékkártyákat konvertálhatom készpénzre (átutalásra), aminek körülbelül ugyanannyi díja van.
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
A monero/bitcoin készpénzen keresztül vásárolható meg postai úton az agoradeszken. Hagyma és pgp elérhető a darknetlive.com oldalon.
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
És a csevegőadatokat 180 napra elmentette? Nem, köszönöm.
 
Top