Milyen cseréket használ?

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
A monero/bitcoin készpénzen keresztül vásárolható meg postai úton az agoradeszken. Hagyma és pgp elérhető a darknetlive.com oldalon.
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
És a csevegőadatokat 180 napra elmentette? Nem, köszönöm.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
A darknetlive-on nem találom a hagymát.

Milyenek ott az árak a készpénzből kriptóba történő átváltásnál?
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3


a btc árfolyamok nem jók, de azért ajánlom, hogy teljesen átálljon moneróra.

a monero esetében:

144,65 EUR / XMR
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
A fenébe, ez valóban elképesztő ár!
Köszönöm, hogy elküldte a linket, megnézem.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
A Western Union állítólag lehetővé tette a kriptovásárlás és -eladás vagy kriptoküldés képességét, vagy valami ilyesmi? Éppen most nézem meg. Úgy tűnik, mint a legjobb lehetőség, hogy tiszta érmék fiat és visa versa.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
A fórumon történő visszajelzést és az egész folyamat áttekintését nagyra értékelnénk.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Én használom uphold vásárolni, majd használok egy nano, amint az alapok felszabadulnak, és én határozottan nem szeretem ezt a részt.
Ez elég nyilvánvaló, hogy a kormányok csinálnak ők a szokásos árnyékos műveletek, hogy mindent szabályozott! túl rossz, hogy az emberek nem veszik észre sok ilyen cserék beállítása, hogy megbukik
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

A következő 30 napban teszek egy kísérletet, hogy megnézzem, hogyan működik, és hogy megéri-e.
Ha a díjak megfelelőek, ez egy újabb módja lehet a pénzmosásnak, a pénz egy másik WU-helyre történő elküldésével, és csak egy kódra van szükség a pénz lehívásához, személyazonossági igazolvány nélkül.
Talán, hamarosan alaposan frissítek.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
És? Kipróbálta már?
 

silver777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
A legjobb pénztárca a wasabi és a cserékhez nagy agyra van szükségünk, hogy sokat kell mozgatnunk a kriptót, a keverés csak 20% a többi csak az agy
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Helló, mi a NOW Payments-t (nowpayments.io) használjuk, mivel nincs KYC, és elfogadják a $XMR-t, valamint minden mást is.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Rengeteg KYC van, ha FIAT-ra szeretne készpénzt váltani, hogyan kell ezt megtenni?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Melyik tőzsdéken a legalacsonyabbak a kivonási díjak?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Valószínűleg a Binance, de talán találsz egy olyan P2P-szolgáltatót, amely díjmentesen készpénzre váltja neked a BTC-det.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
@sadow mit tartasz magas díjnak?

Én már nagyjából lemondtam arról, hogy FIAT-ot befizessek és kivegyek anélkül, hogy elküldenék egy képet az anyukámról, amint szül, vagy átadnék egy hatalmas százalékot díjként... ez annyira kurvára nevetséges. De! Ti aljas, hűtlen és nem együttműködő polgárok, legyetek hálásak, mert így megvédhetünk titeket, nem pedig nyomon követhetünk titeket 🤗

Nem tudom, mi a célotok, de az én esetemben én csak a tranzakciókat akarom elrejteni, nem pedig tisztára mosni. A pénzmosáshoz nézd meg az itt található @KokosDreams / @BevItUp módszert http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/how-to-launder-your-money-in-2-clicks.7823/

Miután több módszert is megnéztem, erre a módszerre jutottam:

A Cash App-ot használom a be- és kivezető rámpámként. Teljes KYC-t csináltam, de ez az egyetlen hely, ahol ezt megtettem. @Gordon Ramsay, vagy valaki más, talán még tud segíteni ebben.
  • Bármilyen hitel- vagy betéti kártyát használhatsz a befizetéshez. Banki átutalásokat és (igazán menő) készpénzbefizetéseket is kínálnak a kereskedőhelyeken.
  • A befizetést Bitcoin vásárlásra használom a Lightning hálózaton (díj ~$1.50).
  • Küldés a Guarda defi pénztárcába (a Lightning hálózaton a díj néhány cent).
  • Moneróra cserélem. (Díj változó, és nem értem, hogyan számolják ki, de legutóbb 2,64 dollárt fizettem)
    • A Guarda automatikusan kezeli a P2P cserét a háttérben, de néha sokáig tart.
  • Küldés külön Monero pénztárcába (A díj néhány cent, a legutóbbi díjam kevesebb, mint egy cent volt)
  • Most már azt csinálhatok, amit akarok
Alapvetően kevesebb, mint 5,00 dollárért kényelmesen tudok Monerót vásárolni bankkártyával. Elméletileg csak annyi információ áll rendelkezésre, hogy BTC-t vettem a Cash App-on, elküldtem egy másik címre, majd egy másikra. Itt ér véget a nyomozás.

Képes voltam megtervezni a saját, kibaszott, fémből készült Cash App betéti kártyámat is.

Továbbá, ahelyett, hogy csak készpénzben hagynám a pénzemet, itt-ott összeszedek néhány dollárt BTC-vel kereskedve a Cash App befizetéseimmel.

Ha valakinek van egy jobb módja, tudassa velem.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
A helyi monero használata. A helyi monero kereskedőm támogatása. A párhuzamos gazdaság növekedése.
 
Top