Milyen jellemzőkkel kell rendelkeznie egy világszínvonalú piactérnek?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Melyek a legfontosabb jellemzők az Ön számára, hogy a legmegfelelőbb kereskedési platformot válassza?
Több választ is választhat, vagy írja meg saját lehetőségét a megjegyzésekben
 
Last edited by a moderator:

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Őszintén remélem, hogy a piacok biztosítékot nyújtanak az eladók szakmaiságáról azáltal, hogy szakszerűen rejtik el a termékeket, mert észrevettem számos olyan eladót, akik nem aggódnak a vevő biztonsága miatt, minden tiszteletem az összes eladónak.
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Az is kényelmes, hogy a betöltési sebesség gyors legyen.
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Úgy gondolom, hogy az értékelések és a "megbízható szállító" státusz és a letétbe helyezés segít. Mindig jó, ha több módja van annak, hogy bizonyítani tudja, hogy tiszta terméket kap, vagy legalábbis több biztonsági hálót.
 

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Szintén automatikus PGP titkosítás a megrendelésekkel kapcsolatos üzenetküldéshez.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mi ennek a lényege? A bűnüldöző szervek továbbra is elolvasnak mindent, amire szükségük van, ha megtalálják a szervereket. Az adatok online titkosításával az a probléma, hogy a titkosított adatokat már titkosítva továbbítják a szerverre. Ha titkosítatlan adatokat küld a szerverre, és a szerveren titkosítja azokat, az azt jelenti, hogy bárki, aki fizikai hozzáféréssel rendelkezik a szerverhez, lehallgathatja a titkosítatlan csomagokat.
 
View previous replies…

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Jó pontokat fogalmaz meg. Nem tudom pontosan, hogyan működik, de talán először az ügyféloldalon történő titkosítás (a kiszolgálóra történő küldés előtt), majd a titkosított adatok elküldése a kiszolgálón keresztül. Te vagy a profik tho. Akkor is hatástalan lenne?
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Ez egy újabb lépés, amin a l*w e*force*entnek át kell mennie, hogy u. Szerintem megéri, mivel ingyenes.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
mi a helyzet az olyan szolgáltatások egyszerű használatával, amelyek lehetővé teszik olyan jegyzetek létrehozását, amelyek az egyszeri megnyitás után önmegsemmisítőek?
természetesen a szállítási adatok elküldéséhez
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Fúj! Ne! Ez egy rossz ötlet. Egy harmadik félnek kell a magánkulcsot tartani, ami azt jelenti, hogy ha ezt a harmadik felet valaha is megsértik (bűnüldözési akció, fekete kalapos hackerek, köpönyegforgató alkalmazott stb.), akkor bárki és mindenki, aki a szolgáltatást használta, a magánkulcsa veszélybe kerül. Mindig, MINDIG titkosítja a kommunikációját saját maga a saját hardverén, és kerüljön el mindenkit, aki nem titkosítja (mert ha az ő titkosítása veszélybe kerül, a vele folytatott kommunikációja is veszélybe kerül.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
hozzáférhetnek a szerverhez és a titkosított üzenethez, de az én privát kulcsommal és jelszavammal. dekódolom az üzenetet az offline alkalmazásomban. az üzenet, amelyet dekódoltam, soha nem jut el a hatóságokhoz, mert csak én láthatom az üzenetet egy egyszerű szöveges dokumentumban, és soha nem mentem el a tartós tárolóhelyemre.
Talán nem értettem nagyon jól és elnézést kérek .
És nem akarom elhinni, hogy vannak emberek, akik online dekódolják az üzeneteiket, és azt sem akarom elhinni, hogy valaki online létrehozhatja a PGP-jét.
Mindig használj egy Amnesia operációs rendszert , én nem vagyok szakember ebben az ügyben , de azt hiszem , ha eléggé keresni , hogy magad egy jó OPSEC találsz egy csomó részletet , ami sokat segíthet . BE Safe bros !
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
A másik az enyém:
jó keresési lehetőség
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Érdekelnek a holtpontok, de ahol én vagyok, ott senki nem csinál ilyet, és nem is fogadnák el őket könnyen
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Egyetértek, nem lehetséges a kis városokban, vagy valamilyen módon integrálni kell a meglévő piacra
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Az én más:
megbízható vásárlók, úgy értem, hogy megtalálja a módját, hogy óvakodjon néhány mistery ügyfelek lépni a piacon csak azért, hogy tudja, hogyan működik minden dolog, és segít a rendőrség körül dolgozni könnyebb kitalálni, hogy hol megy. Az ügyfeleknek szükségük van valamilyen referencia alkalmazni, mielőtt bejelentkezik BB, csak korlátozott megrendelések hónapokig, és tudja, hogyan mozognak keresztül fórumok, csoportok, ha érdekli valami vagy bármi..nem látta az összes dolgot elérhető az első napon..
Nagy a szabályok ellen a mérgek, fentalyn, fegyverek és így tovább. A csalók frissített listája.
A piac egy biztonságos kódot érdekel a minőség és a névtelenség.
Minden lehetne mindig jobb a jövőben, persze semmi sem tökéletes, de itt nem az utcán kell lennie a weben, hanem egy barátságos hely, ahol mindenki jól érezheti magát.
A BB jó úton halad!
Bocsánat ezért a hosszú üzenetért, remélem, nem vagyok deliráns.. ;-)
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Különféle termékek, letéti fizetés, különböző fizetési módok, biztonságos és bizalmas szállítás és jó értékesítés utáni szolgáltatás.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Szerintem a kísérő nagyszerű,nem látok sok rosszat abban, amit itt csinálsz, kivéve azt, amit először írtam,aggódom a kék ruhás nők miatt, hogy megtalálják az utat ide, és nem veszik észre, hogy kik ők. 60 néhány furcsa bűntény teszi az embert indokoltan (<zata szó)paranoiássá.- confuscious sayz
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Ön az "állandó ellátást" ajánlotta fel lehetőségként, de (és lehet, hogy csak én vagyok kényes a szóhasználatra) a megfelelőbb megfogalmazás a "következetes ellátás" lenne, mivel ez egységes elérhetőséget és minőséget sugall.

Ami az "egyéb" kifejezést illeti, úgy érzem, hogy amíg ez a jogi kereteken belül marad, addig a lehető legtöbb felügyeletet kell előnyben részesíteni mind a szállítók, mind az ügyfelek számára. Ezt több más válaszadó is említette. Az ajánlások/valaki kezeskedése jó, de egy videós minősítés (pl.: felhasználónév és a dátum leírva, valamint egy admin által kért mondat, amelyet egy videoklipben jelenít meg a kérelmező, amint a választott kábítószer(eke)t használja. Az eladói oldalon a hamis/pontatlan termékleírásokkal szembeni zéró tolerancia politikája. Továbbá, bár ez valószínűleg erősen függ az adott forgalmazótól, egy olyan eszköz, amellyel bizonyos termékeket nagy mennyiségben lehet rendelni, nem pedig kis mennyiségben kínált termékek többszörösét.

Egy másik "egyéb" számomra további ellenőrzött, az USA-ban honos gyártók bevonása, ideális esetben regionális képviselet lehetőségével. Ezen kívül szeretném látni a jelenlegi laboratóriumi vizsgálati eredményeket (GCMS) a bármelyik szállító által kínált termékekről.

Végül, és ez valószínűleg már valahol ki van írva, bár még nem találtam meg, egy listát azokról a követelményekről, amelyeknek egy felhasználónak meg kell felelnie ahhoz, hogy engedélyt kapjon arra, hogy beszállítóvá váljon.

Az utolsó dolog, amit mondok, egy vélemény, és ez a következő: Mérhetetlenül tisztelem ezt az oldalt és azokat az elveket, amelyeken alapult. Lehetne néhány egyszerű dolgot finomítani az ügyfélélmény javítása érdekében? Persze. Már az is kiemelkedő, hogy egy harmadik fél a tranzakció kifizetését letétbe helyezi, amíg a leszállított anyagokat meg nem kapja és meg nem elégszik velük. Folytassa a kiváló munkát! Törekedjen továbbra is a fejlődésre, és adjon lehetőséget az ügyfeleknek, hogy pozitív változásokat érjenek el. Lenyűgöző, amit tesznek, és izgatottan várom, mit hoz a jövő!
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Mármint a már említett nyilvánvaló dolgokon kívül.
A "megbízható eladóknak" valahogyan laboratóriumokat kell végeztetniük a termékeiken, ha alkalmazható.
Nincs fent vagy különösen az analógok. Nem minden csere kell, hogy legyen háborús bűnös vegyi anyagok.
Több ellenőrzés az üzenetek törlése felett.
Valamilyen mód a kereskedők termékkészletének elmentésére a fő navigációs sávban lévő linkre. Nem tudom elhinni, hogy milyen kevés piac megkönnyíti az ismétlődő üzletet kevés eladónál.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Azt hiszem, az egyik, ami nincs fent, az a termék folyamatos tesztelése. Az emberek, akik vásárolnak, tudni akarják, hogy pontosan mit kapnak.
 
View previous replies…

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Legalább a megbízható eladói státusz követelménye kell, hogy legyen.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
DEA vagy FBI ? :)))))
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Igen persze, hogy s miért az eladók vannak vélemények , akkor a rendőrségtől az állam igényelnek infirmation a termékről és az eladó személyes módja, ahogyan a munkáját. Ez nem kérdés, hogy az embereknek meg kell kérdezniük (a mód, ahogy ez s csomagolt vagy elrejteni, vagy talán rosszabb néhány ember akar képeket a laborban használják (ha a használat)? A termékeknek van leírása és véleménye . én nem hiszem, hogy ha van 10 véleményt minden, hogy a vásárlók hülyék, és nem t hinni nekik. Abszolút nem eladó eith ecperience valaha is ezt fogja tenni, mert DEA figyel minket emlékszik, mert mi t eladni Jordans :))
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Szerintem ez nagyszerű lenne. Talán adhatnánk a tesztelésbe beleegyező gyártóknak egy jelvényt vagy valamit? Észrevettem, hogy sok préselt tablettát adnak el valódi tablettaként. A legtöbb vagy az adderall lesz met online. Elég közel van, de nevezzük annak, ami.
 
Top