Milyen jellemzőkkel kell rendelkeznie egy világszínvonalú piactérnek?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Szintén automatikus PGP titkosítás a megrendelésekkel kapcsolatos üzenetküldéshez.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mi ennek a lényege? A bűnüldöző szervek továbbra is elolvasnak mindent, amire szükségük van, ha megtalálják a szervereket. Az adatok online titkosításával az a probléma, hogy a titkosított adatokat már titkosítva továbbítják a szerverre. Ha titkosítatlan adatokat küld a szerverre, és a szerveren titkosítja azokat, az azt jelenti, hogy bárki, aki fizikai hozzáféréssel rendelkezik a szerverhez, lehallgathatja a titkosítatlan csomagokat.
 
View previous replies…

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Azt hiszem, az egyik, ami nincs fent, az a termék folyamatos tesztelése. Az emberek, akik vásárolnak, tudni akarják, hogy pontosan mit kapnak.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Szerintem ez nagyszerű lenne. Talán adhatnánk a tesztelésbe beleegyező gyártóknak egy jelvényt vagy valamit? Észrevettem, hogy sok préselt tablettát adnak el valódi tablettaként. A legtöbb vagy az adderall lesz met online. Elég közel van, de nevezzük annak, ami.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Ártalomcsökkentéssel kapcsolatos információk.

Néhány hónappal ezelőtt írtam az alábbi cikket. Ha Ön piaci adminisztrátor, vagy ha Ön egy hagymakönyvtár tulajdonosa, kérjük, olvassa el. Ez lehet olyan egyszerű, mint egy link hozzáadása a PDF-hez, de ez valódi különbséget jelent odakint. Életeket ment meg. Ha még nem vagy benne, kérlek segíts. [Megjegyzés: BB már benne van].

DROGOK, A DARKNET ÉS A MÉDIA [AZ ÉN TÖRTÉNETEM]
A darknet drogpiacok ma már több ártalomcsökkentő információt nyújtanak a felhasználóknak, mint a kormány és a bevett média. Hogyan alakult ki ez a helyzet, és miért nem számolnak be róla?

--

Az egyének ellátása a választott kábítószerrel kapcsolatos biztonsági információkkal csökkenti a tragédia és a halálozás kockázatát. Ez magától értetődő igazság. Másképp fogalmazva, egy népszerű mantrán keresztül: a tudatlanság megöl, az oktatás életeket ment.

main-qimg-f667b4f6475fb6105b8aa7577776d0b7

Ez a rideg és némileg nyilvánvaló feltevés vezérelte azt a projektet, amely közel 15 évvel ezelőtt inkább reménykedve, mint várakozva indult. 2009 nyarán tettem meg az első lépéseket annak megírása felé, amiből végül A drogfogyasztók bibliája lett, egy 638 oldalas bestseller, amely az ártalomcsökkentésről szól.

Ez mindig is komoly és hosszadalmas vállalkozás volt. Elhatároztam, hogy nemcsak dokumentálok minden általánosan használt drogot, mind a kémiai, mind a növényi eredetűeket, hanem magam is megtapasztalom őket. Úgy éreztem, hogy ahhoz, hogy hiteles legyek a kábítószer-fogyasztók körében, ez elengedhetetlen előfeltétel. Ahogy valaki akkoriban nyersen megmondta nekem, ha ezt nem teszem meg, olyan leszek, mint egy apáca, aki szexuális felvilágosítást tart.

Amit az elején még nem tudtam, hogy végül 182 különböző kábítószert fogok saját magamnak beadni, egy olyan utazáson, amelynek óriási magasságok, de túl sok szörnyű és traumatikus mélypont is volt. Ez utóbbiak ellenére végül eljutottam oda, és több mint elégedett voltam a végeredménnyel. Kétségtelen, hogy ezreknek segít a kockázatok mérséklésében és a drogfogyasztással kapcsolatos tájékozottabb döntések meghozatalában.

main-qimg-92a94b4341e66bbdb6888053c61747b9

Ugyanakkor mindig ott volt a hátsó gondolatvilágban az elégedetlenség egy kérdése formájában: mi lesz azokkal az emberekkel, akik nem veszik meg a könyveket, vagy akik nem engedhetik meg maguknak? 2023 nyarára a fantáziám szabadjára engedte, ahogy ezt a nyugtalanító és zavarba ejtő kérdést próbáltam megoldani.

KÉPZELJÜK EL, HOGY ELÉRJÜK A LEGINKÁBB RÁSZORULÓKAT

Képzelje el, hogy a kábítószer-vásárlás helyén, globálisan, ingyenesen biztosítanak létfontosságú ártalomcsökkentő információkat. Képzeljük el, hogy ez milyen hatással lehet a fogyasztók biztonságára.

Tényleg olyan messze van ez az elképzelés? Az orvoshoz vagy gyógyszertárba történő látogatáskor a biztonsági információk nyújtása rutinszerű, és ez általában jóval túlmutat az adagoláson, gyakoriságon és időtartamon.

Miért ne lehetne ugyanezt alkalmazni a szabadidős drogokra is? Van-e mód arra, hogy az ártalomcsökkentést a drogháború szüntelen brutalitása ellenére is beépítsük az ellátási láncba?

Az utóbbira a válasz igen, legalábbis részben.

A DARKNET ÉS PIACAI

A darknet, és különösen a darknet piacai egyre fontosabb szerepet játszanak a kábítószerek terjesztése szempontjából. A fogyasztók és az eladók egyaránt a legtöbb ember által ismert látható internetnek ebből a rejtett és névtelen alternatívájából szereznek be forrásokat.

Ezzel kapcsolatban a fenti kérdésekkel kapcsolatos villanykörte pillanatom egy "mi lenne, ha" formájában jött el.

Mi lenne, ha létrehoznám a The Drug Users Bible (A drogfogyasztók bibliája) ingyenes PDF-verzióját? Mi lenne, ha valóban kommunikálhatnék a piacok tulajdonosaival? Mi lenne, ha ezt a PDF-et ingyenesen biztosítanák a vásárlóknak? Lehetséges volt ez? Egyáltalán meghallgatnának?

Azonnal rájöttem, hogy bár az esélyek csekélynek tűntek, mégis bele kell vágnom: még korlátozott siker esetén is lehet, hogy valahol valaki olyasmit vesz ki a PDF-ből, ami megmenti az életét. De hol kezdjem el?

MEGSZÜLETETT A DARKNET ÁRTALOMCSÖKKENTŐ PROJEKT

Szerencsére az internethez hasonlóan a darknetnek is van egy közösségi média rétege. Ezt egy Reddit-szerű platform, a Dread uralja. Ez volt a nyilvánvaló kiindulópont.

Felvettem a kapcsolatot az ottani munkatársakkal, elmagyaráztam az elképzelésemet, és egyszerűen segítséget kértem. A lelkes igennel válaszoltak, és tudtam, hogy van esélyem. A projekt elindult. A Dread lett az első darknetes entitás, amely a PDF-et befogadta, és olyan lendülettel indították el, hogy még a piacok egy része is tudomást szerzett róla. Most már nyilvánvaló volt, hogy meg kell ragadnom a pillanatot.

Elkezdtem tehát azonosítani minden jelentős piacot. Elkészítettem a forgatókönyvemet, és megkezdtem a kommunikációs eszközök létrehozásának hosszadalmas folyamatát. Egyenként kerestem meg őket, elmagyaráztam a küldetést, és megkértem őket, hogy vagy adjanak otthont a PDF-nek, vagy adjanak rá egy linket, hogy az ügyfeleknek (drogfogyasztóknak) lehetőségük legyen saját példányt beszerezni.

main-qimg-e3ea7c917ffbc227c6f8102f91d962ec


Ehhez türelemre és kitartásra, valamint hónapokig tartó erőfeszítésekre volt szükség, de végül sikerült elérnem. Mára már szinte minden jelentősebb piac csatlakozott, így kiegészítve a velük született szabályozási funkciókat (például egy eBay-szerű eladói minősítési rendszer biztosítása, amely segít megvédeni a fogyasztókat a hamisított kínálattól). Egy másik váratlan fordulat, hogy egyre több egyéni eladó is kínálja a PDF-et az értékesítési ponton.

A (NEM BEJELENTETT) KONKRÉT VALÓSÁG

Minél több kábítószer-fogyasztó kerül kapcsolatba az ártalomcsökkentő információkkal, annál hatékonyabbá válik ez a projekt. A projekt tehát minden mércével mérve minden várakozást felülmúlt, és továbbra is felülmúl. Most már a való világban is változást hoz.

A média azonban (a BBC World Service tiszteletre méltó kivételével) mindig csalódást okoz. Az alábbi Reddit-idézetemet talán a csalódottság szülte, de mégis ésszerű összefoglalása a helyzetnek:

Szerencsére ez a lemondás nem változtatja meg a konkrét valóságot a helyszínen.

A LOVASSÁG NEM FOG MEGJELENNI.

A legelején a következő megjegyzéssel kereteztem a könyv és a projekt kontextusát:

Bár az általam oly sok éven át összegyűjtött és kutatott biztonsági adatok ma már szó szerint számtalan ezer ember kezében vannak, ez továbbra is így van. Továbbá, nem jelenik meg semmilyen lovasság, egy jóindulatú kormány vagy emberbaráti hatóság formájában, és nem fogja hirtelen biztosítani az oktatásnak ezt a formáját.

Ez azonban egy olyan projekt, amelyben bárki segíthet. Ezért, ha ismer valakit, aki veszélyeztetett lehet, vagy egyszerűen csak értékelné a kábítószer-biztonsággal kapcsolatos további információkat, kérjük, bátran továbbítsa nekik. A letöltés elérhető az összes nagyobb felhőhálózatról, ahogyan az ezen az oldalon szerepel: https://www.drugusersbible.com/2018/01/pdf.html.

A társadalom egészének közönye és a számos helyben álló akadály ellenére közösségként csökkenthetjük a tudatlanságot: felvilágosíthatunk. Közösen több ilyen életet menthetünk meg. Bár ez nem egy átfogó, mindenre kiterjedő megoldás a kábítószer elleni háború által eredendően okozott nyomorúságra és halálra, de legalább valami. Csináljuk meg.

Dominic Milton Trott,
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
A helyes helyesírás és nyelvtan propagálójaként egyszerűen nem tudtam nem elájulni (bizonyos értelemben) az írásodtól. Köszönöm, hogy egy hihetetlenül fontos üzenetet közvetített, méghozzá olyan módon, amely jól szolgálja azt a nyelvet, amelyen íródott.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
a BBgate tárolja a beépített BB pénztárca tranzakcióinak adatait? (txid és hasonlók)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Igen. Mindent, amit tárolunk, láthat a tranzakciótörténetben a fiókjában.
 
Top