Question Mi a legérdekesebb gyógyszer, amiről senki sem beszél ?

ps1ch0pth

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szia!
im csak kíváncsi vagyok, mi a legérdekesebb gyógyszer, amiről senki sem beszél, ami nagyobb figyelmet érdemel ? És szerinted miért kap ilyen kevés figyelmet a gyógyszer ?

Köszönöm
Ps. Bocsánat a rossz angolomért, nem az anyanyelvem.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
A 4-MAR kísértetiesnek tűnik, de ki lehet próbálni, ki tudja.
A fluorocokain egy másik érdekes dolog.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Kicsit elgondolkodtam a 4-MAR-on is.

Szeretnék hallani egy beszámolót valakitől, aki hozzászokott a stimulánsok szedéséhez, mert a beszámolók az interneten mindenhol összevissza vannak, és a legtöbbjük kitaláltnak tűnik.

Annyit tudok biztosan, hogy legalább 16 órán át tart, ha szájon át szeded.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Néhány évvel ezelőtt megpróbáltam megtalálni a 4-MAR forgalmazóját vagy gyártóját, és nem találtam senkit, aki tudta volna, hol lehet beszerezni, vagy egyáltalán hallott volna róla korábban. Kína cserbenhagyott,megint. jól hangzik, de sosem lehet tudni.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
2ct2
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Ez és a 2ct7 ,a 2c-k általában is
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Adj egy 2c-21-et
2c-n a hírhedt 2-CP
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
A 2cp ugyanolyan rossz volt, mint a 2cn, de a 2c21 egy gyöngyszem volt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Harmaline. A legtöbb ember azt hiszi, hogy ez csak egy MAOI A, de ez egy hallucinogén. A minap 200 mg-ot vettem be, és hallucinációkat és vizuális hallucinációkat tapasztaltam. Ami érdekes, hogy a vizualitás teljesen más volt, mint az általam kipróbált triptaminok, mint az N,N,DMT, a pszilocin vagy az LSD. Őszintén szólva nem olyan mély, de egyáltalán nem hasonló. Nincsenek geometriai alakzatok vagy lila és zöldek... szintén nincs koordináció és erős részegség. Az Ebay-ről szereztem. 😆😉
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ezt nem tudtam, elkezdtem termeszteni egy rakás szíriai rútot. Ki kell majd próbálnom ezt!
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Az 5-(2-Aminopropil)indol (5-API, 5-IT, PAL-571)[1] egy indol- és fenetilamin-származék, amely empatogén hatással bír.

Egy érdekes terméket javaslok megvitatásra ......
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kipróbáltam az 5-IT-t, nem tetszett az anyag.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Egyetértek azzal, hogy ebből a vegyületből hiányzott valami
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Soha nem hallottam, hogy bárki is hexent mondana. ha szereti a vegyületeket, amelyek növelik a szociabilitást, második szelet adnak, és határozottan fokozzák a hangulatot, akkor lehet, hogy érdemes lenne megnézni.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
2-c-t-7?
Volt egy rövid időszak az én országomban, amikor az RC-ket legalizálták (kevesebb, mint 6 hónap) és kis boltot nyitottak.
Emlékszem a 2-c-t-2, 7, stb. stb. és egyéb homályos vegyületek nevére.

De nem vagyok benne biztos, hogy azok a boltok, ahonnan szállítottak (valószínűleg Lizard? Ez több mint 20 évvel ezelőtt volt, így tényleg nincs fogalmam haaa) - de minden, amire emlékszem, hogy a két alkalommal, amikor kipróbáltam a c-t-7 nem volt semmi kellemes számomra. Én sok különböző drog osztályok, ez volt az egyik a nagyon kevés, hogy adta nekem tachycardia és volt egy félúton egy kellemes stimuláció, de a comeup alatt csak, akkor volt csak oldala és vibes enyhén pszichedelikus negatív hatások.

Ismétlem, lehet, hogy amit kipróbáltam, teljesen más volt., ezért kérdezem, hogy mi a különleges ebben a vegyületben, ami érdekel téged?
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Annyit hallottam róla, hogy magam is elkészítettem. Annyival jobb, mint a 2c-b a testterhelésnél, tényleg erős és kellemes érzés, az éneklés egyszerűen INCREDIBLE, én nem vettem még annyit, hogy a látványt, de nagyon értékesnek találtam az élményt. Amit leírtál nekem inkább a 2c-t-2-re hagy gondolni.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Köszönjük az információt! Igen, lehet, hogy nem emlékszem pontosan, hogy milyen számot írtak az ilyen RC-ket tartalmazó zacskókra... ;) Csak egy apró, kis szám határozottan nagy különbséget jelenthet!
Akkor valószínűleg a 2c-t-2 volt nálam. Azt hiszem, még nagyobb adagot vettem be, mert több mint 1 órán keresztül nem éreztem semmilyen hatást, így én is egy másodikat... Amikor fiatalok vagyunk, mindannyian hülyeségeket csinálunk ;)

Nagyon tetszik a Nickame hehe... A SANDOZ a legjobb márka, ami ilyen elképesztő reklámokat csinál, és az összes gyógyszeripari termékük, amivel visszaélnek (mint az Oxy, fent tapaszok) - "mágikusan" ezek a legmegfelelőbbek az ilyen felhasználásokra.
Oxy sandoz: úgy hámlik, mint egy óvszer, a kabát nem ragasztja a tablettákat :D
Aztán elég egy SZÉLES nyomkodás, hogy a tabletták finom porrá váljanak, eltávolítva az összes ER-t.
Segédanyagok nagyon semleges, így a kevésbé kellemetlen oxy szippantani, és varázslatos PH gyakorlatilag már jó, hogy IV.
A tapaszok voltak a csúcs: mielőtt rákényszerültek a törvényekből, hogy a "visszaélés elleni" dermapatch helyett a zacskó gél, Sandoz hozzáadott az ilyen gél, általában csak kinyomta és elszívott... egy édesítőszer belül!!!! a legjobb ízű dohányzás élménye ;)
bármilyen ok, hogy miért kellene egy édesítőszert tenni egy derma tapasz egyébként??? :D

Vigyázz magadra
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Thx, attól függően, hogy az édesítőszer, néhány befolyásolhatja a felszívódási időt, hosszabb, rövidebb, egyszerűen, mint dmso, segíthet a termék átjutni a bőrgáton.

Szívélyesen,

Julien Limitari
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
A 2c-g állítólag rendelkezésre állt annak idején kiderült, hogy nem az, aminek mondták.

2010-ben volt egy állítólagos tétel Tcb2 Nem tudom, hogy van-e valaki, aki megerősített tapasztalattal rendelkezik valamelyik vegyülettel kapcsolatban, talán van valaki, aki igen.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
A 2-c-t-7-et kék misztikum néven árulták afrodiziákumként két tablettával érkezett, amelyek közül ajánlott csak egyet bevenni lol nem volt sokáig az okosboltokban.
 
Top