Question Miért nem készítenek az eladók lopakodó csomagot ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Mint például, amikor megrendeltem a roidokat, egy forrás elrejtette a fioláimat, pelleteket ect magnézium és vitaminok dobozokban, sőt mikado dobozokban, amelyek nem voltak nyitva !

Miért a drogok eladói csak műanyag zacskóba rakják a port és beteszik egy levélbe vagy egy dobozba? Ha én eladó lennék, vennék egy csomó kis könyvet, kinyitnám és kivágnék egy négyzetet az összes oldalból, hogy beletegyem a műanyag zacskót és beragasztanám a könyvet, vagy idk veszek lisopaint és kiveszem az összes tablettát, hogy beletegyem a kis műanyag zacskót és újra beletegyem a tablettákat, miért nem csinálja ezt senki?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
alpino Eléggé el vagyok veszve. Azt mondja, hogy a gyógyszereket növényekkel szállítják?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Terpének és terpenoidok, mint a mentol egy vegyület található borsmenta olaj vagy timol egy anti fungical használt szájhigiénia, flavonoidok, mint a ruttin található citrusfélékben ,szénhidrátok és poliszacharidok, mint a destran ,zsírsavak, vagy vitaminok, mint a c-vitamin vagy d ez szerves is lehet használni a palackok tőlük, de nem transzparens üveg, de én don t reccomend you this. Mindenkinek meg kell találnia a saját szállítási módját.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Most már értem! Bocsánat, csak egy kicsit összezavart. Igen, így már van értelme.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Kommunikáljon az eladóval, és követeljen lopakodó csomagot, természetesen nem 1,2,3 grammos stb... rendeléseket. És természetesen felár ellenében. Nem várhatja el, hogy az egy grammos rendeléséből olyan termék érkezzen, amely többet ér, mint a megrendelt gramm.
 
Top