Question Véleménye erről a laboratóriumi felszerelésről?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
olcsó költségvetés esetén :)

főzőlap + mágneses keverő: https://www.vevor.fr/agitateurs-mag...?v_tag=5b3ee781-884a-11ed-a374-ef9393e9e8fb.1

air aspirator: https://www.vevor.fr/ventilateur-a-...?v_tag=63773e70-884a-11ed-94d6-411a5f21ce3d.1

vákuumszivattyú: https://www.vevor.fr/pompe-a-vide-c...1l-min-hvac-auto-climatisation-p_010666811937

ph-papír: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/paper-indicator-universal-ph-1-11-and-ph-1-14.html

buborékos kondenzátor: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/bulb-condenser.html

3 nyakú laposfenekű lombik: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/ballon-tricol-fond-rond.html

1 nyakú laposfenekű lombik: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/flacons-a-fond-plat.html

Mérőhenger: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/cylinder-measurement-class-a.html

Becher: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/bechers.html



Mi más? desztillációs cucc, de nem vagyok benne biztos, hogy az amfettszulfát vagy a mefedron szintézisére lehetne használni.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Az én emberem,

Először is, mi az, aminek a szintézise érdekli?

Amfetamin vagy mefedron?

Akárhogy is, ha bemész a cikkekbe és elolvasod őket, van egy lista a szükséges laboratóriumi felszerelésekről minden egyes szintézishez, és utána alkalmazkodni.

Üdvözlettel
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Szia tesó, mindkettő
Yeah im hülye, nem gondoltam erre az útra 😭

de a vevor cuccai jók?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Hé!

A Vevor úgymond a "Jack of all trades" számára készült berendezés.

Ha komoly szintetizálással és gyártással foglalkozik, akkor azt javasolnám, hogy vásároljon valódi laboratóriumi berendezéseket, ha szórakozásból, kis léptékben csinálja, igen, biztos, hogy a Vevor elvégzi a munkát.

Üdvözlettel
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
igen kis léptékű !

Köszönöm tesó
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Először is, ahogy már más kiadványokban is elmondták, minden egyes vegyület szintézisét, amit szintetizálni akarsz, jól tanulmányozd át, mert garantálom, hogy vannak olyan vegyületek, mint az általad megnevezettek, amelyekhez még drága berendezések vagy üvegeszközök is szükségesek, egy kis találékonysággal. és házi eszközökkel katinonokat és amfetaminokat is elő tudsz állítani. üdvözlet és boldog új évet barátom!!!.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
azt mondanád, hogy megfelelő laboratóriumi felszerelés nélkül 3 vagy 4 mmc-t készíteni az xmetil-bromketonból? Cuz érdekel, hogy megpróbálja, hogy egy nap kezdve, hogy a vegyi anyag, de nem akarom, hogy túl sok pénzt költeni a berendezés, mint ez lesz alacsony skála egyébként nélkül a szándék, hogy pénzt keresni belőle.
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Meggyőződésem, hogy laboratóriumi berendezések nélkül is szintetizálhat 4 mmc-t vagy bármely katinont, saját tapasztalatomból garantálom.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Ez bkmdma és nem használ semmilyen laboratorio gondolkodik
 

Attachments

  • IOya6S2RPC.jpg
    IOya6S2RPC.jpg
    2.7 MB · Views: 199

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Milyen dolgokat használtál hozzá? Érdekel a 4mmc szintetizálása.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Az emberek szarnak a VEVOR-ra, mint cégre, de az igazat megvallva nem rossz az amatőröknek. Ha kezdő vagy, akkor ez a pénzedért egy nagy durranás. Csak ne feledje, hogy általában van néhány feltűnően jó oka annak, hogy a drágább laboratóriumi felszerelések többe kerülnek. Ne igazán számítson arra, hogy megállja a helyét. Számítson arra, hogy a leltárat a fejlődés során frissíti, és jó lesz.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Nem szintetizálnak saját ketonokat ,savakat vagy alkoholokat. jó, ha megtanulják, hogyan kell ezt csinálni, ami több mint egy reakcióedény, de fogadják meg az og tagok tanácsait. Bárcsak megvoltak volna ezek az információk, amikor először kezdtem. hogy névtelen és biztonságos legyen a legtöbbször!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Pontosan. Ezt senki sem teszi meg, amikor még csak most kezdi. Menet közben tanulsz, és akkor vásárolsz, amikor szükséged van rá.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ahogyan korábban kijelentette, kis léptékben szeretne dolgozni. Akkor tegyen magának egy szívességet, és egyelőre maradjon távol a radartól, akkor ne vásárolja meg az üvegét az európai befutott vegyipari cégektől, van egyáltalán törvényes oka erre?

1. Kínából rengeteg kiváló minőségű, olcsón beszerezhető laboratóriumi üveg van. Bizonyos esetekben van szállításuk az EU országaiból, vagy gyorsított szállítási folyamatok, ahol a csomagjaikat ömlesztve kezelik a platformmal kötött megállapodáson keresztül, amelyen értékesítenek (gondoljon az alibaba weboldalakra).
2. A vegyszereket normál cégektől szerezd be (van egy egész szál a vegyszerek kifogásairól, az OTC vegyszerekről, találj egy olyan céget, amely például a nyomtatók tintafejének tisztítására szakosodott, és rendelj tőlük izopropil-alkoholt), vásárolj tech-grade vegyszereket, tisztítsd meg őket, ez egy tanulási tapasztalat is, új dolgokat tanulsz arról, hogy mivel dolgozol.
3. A Vevor elég jó, de ne közvetlenül tőlük vásárolj, azt mondanám. Ők is kínaiak szerintem, de a legtöbb árujuk az alibaba platformhoz kapcsolódó uniós raktárakban van. Az alibaba egyfajta letéti szolgáltatásként szolgál. A kis léptékű reakciókhoz (sub 10L mondanám) nem kell jobb, de számolj azzal, hogy a Vevornak nem a legjobb a QC-je.
4. Az Ebay a barátod, mind az üveg, mind a laboratóriumi felszerelések esetében. Felszámolások, laboratóriumok bezárása, a cuccok eladásra kerülnek, piszkosul olcsón vásárolhatsz.

Amint lediplomázik, és kitalálja, hogyan vásároljon egy 20 literes reakcióedényt egy vegyipari cégtől, nem kell majd feltennie ezeket a kérdéseket, mert már tudni fogja a válaszokat. Addigra már egy rakás pénzt is el fogsz költeni különböző berendezésekre, és azt fogod kívánni, bárcsak rögtön a 20 literes reakcióedényt vetted volna meg. De nem fogod megbánni a tapasztalatot, amit az út során szerezni fogsz, vagy a szükséges felszerelések megértését.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Egyetértek. Nem szabadna közvetlenül tőlük vásárolni. Láttam, hogy a VEVOR berendezéseket például az AliExpressen árulják. Ha közvetve vásárolsz, legalább van némi biztosítékod arra, hogy ha megsérül vagy valami más, akkor vitát indíthatsz az értékesítő platformon, ami némi befolyást ad.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Szia Loki!

Miért nem tudok cuccot vásárolni UE forrásból? Túl veszélyes számomra?

Oké értem, de amikor kis léptékűre gondolok, akkor úgy értem, mint 1g végtermék, vagy még kevesebb (az alapismeretek elsajátításához ect)
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Soha nem mondtam, hogy nem lehet. Arra utaltam, hogy valószínűleg jobban járna. Minden attól függ, hogy milyen kockázatot hajlandó vállalni, és mennyire jó az OPSEC. Ha van egy bejegyzett, létrehozott cége, amely jogszerűen használhat laboratóriumi minőségű üvegárut, beleértve a 3 nyakú kerekfenekű lombikokat, elválasztó tölcséreket, buchner-tölcséreket stb., és bízik abban, hogy egyszerre megvásárolja ezeket a dolgokat, akkor nem kell feltennie ezeket a kérdéseket.
Csak tudnia kell, hogy valaki megnézheti a vásárlási előzményeit, és ha ez megtörténik, akkor legalább a telefonon keresztül magyarázkodnia kell, amit a rendeléskor megad.

Az egy dolog, hogy veszel magadnak akár egy 5L-es kerekfenekű lombikot és egy desztilláló oszlopot, a fenébe is, szerintem a nagyapámnak is van egy ennél nagyobb setupja, de senki nem fogja nézni a 3 nyakú RBF-et soha, és azt gondolni, hogy te csak cukormosást desztillálsz, hogy olcsó alkoholt csinálj x)
Buchner-tölcsérek, vákuumszivattyúk, elválasztó tölcsérek, ezek nem olcsó dolgok, hacsak nem vagy kémia szakos diák, akinek drága hobbija van, vagy mint mondtam, van egy legális céged, ahol kötelezően használnod kell ezeket a cuccokat, akkor mi az indokod, hogy rendelkezel velük? Alapvetően annyi cuccot rendeltél, ami egy kis laboratórium felszereléséhez elegendő. Ezt a saját neved alatt csináltad?

A legtöbb uniós eladó nyilvántartást vezet, nem egy magánszemélytől vásárolsz, ezek olyan cégek, amelyeknek vannak szervereik a vásárlói adatokkal, ahol a vásárlásod megjelenik a kihelyezés után, és isten tudja, mennyi ideig tárolják. Egyes uniós eladók kötelesek (és néhányan valóban önkéntes alapon) jelenteni a rendőrségnek a gyanús megrendeléseket, így továbbra is megkapod a cuccodat, de nagy valószínűséggel felkerülsz egy megfigyelési listára, vagy akár kopogtatnak is az ajtódon, talán egy nap múlva, vagy talán 10 hónap múlva, talán a rendőrséged túlságosan el van havazva, vagy talán figyelik a vásárlásaidat, és hagyják, hogy még mélyebb gödröt áss. Ismeri a vegyi anyagok gyártásával kapcsolatos törvényeket az Ön országában? Meglátogattál már olyan hobbikémiával, fotózással, robbanóanyagokkal kapcsolatos fórumokat, amelyek az országodban léteznek? Lefogadom, hogy léteznek, és fogadok, hogy van egy szekciójuk a helyi törvényekről és előírásokról is, talán még találsz is néhány történetet olyan emberekről, akik villanórakéták készítésével vagy fekete-fehér fotózással foglalkoznak a pincéjükben, és meglátogatja őket a rendőrség...

Ön az EU-ban van, igaz? Tudod, hogy mi az a REACH? Tudja, hogy mely vegyi anyagok számítanak robbanóanyagok és melyek kábítószerek prekurzorainak? Tisztában vagy vele, hogy még a Kanadában élő NileRed (a youtube-on kémia szakos, oktató videókat csinál) is kapott egy hívást a szövetségi rendőrségtől, mert túl nagy tölcsért vett? Egyébként az EBAY-en vette... Szerinted a kanadaiak többet szarnak, mint a mi helyi rendőrségeink és az Interpol? Van egy egész csoportnyi országunk, akik ilyen jellegű információkat cserélnek egymással, és egész munkacsoportokat szentelnek a titkos laboratóriumok levadászására... amikor jönnek és meglátják a koszos 3 nyakú lombikodat az amfetamin és 4mmc prekurzorokkal együtt, azt hiszed, érdekelni fogja őket a történeted, hogy csak egy grammot szintetizáltál, mielőtt elkaptak? Fel fognak pofozni a gyártással, a prekurzorok súlyával és isten tudja még mivel.

Azt hiszem, a lényeg az, hogy jobban jársz, ha Kínából vásárolsz, mert ott senkit sem érdekel, hogy mit csinálsz Európában, a szegény kínaiak csak a szarukat akarják levenni, és 1k euróért vehetsz 40 db üvegárut, a kondenzátoroktól a tölcsérekig és minden szarságig, szerintem még a VEVOR-nak is van ilyen készlete a dhgate-en vagy aliexpress-en vagy w/e, és valószínűleg már egy európai raktárban van, így 1/4 árat fizetsz, és várnod kell pár extra napot... jó üzletnek tűnik, nem?
Valószínűleg még mindig kerülni kellene a csomagot a saját otthonodba vagy a saját nevedre küldeni, csak a biztonság kedvéért... Nem tudom, mennyi tapasztalatod van, ezért a hosszú hozzászólás, de általában érdemes betartani a "ne szarj oda, ahol alszol/eszel" szabályt...
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Köszönjük az üzenetét

Nem tudtam, hogy a rendőrség ennyire figyelmes az anyagvásárlással kapcsolatban 😮

Biztosan Kínában fogok vásárolni, és a postámba fogom szállítani, ez biztonságos ?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Azt mondanám, hogy ennél biztonságosabb nem is lehet. Nem mintha Kína nagyon együttműködő lenne a külső kormányokkal.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Oké értem, tehát ha alibaba vagy aliexpressről vásárolok cuccot, nyilván nem a valódi címemet adom meg, hanem a postai címet, de a nevemet illetően? Nem veszem az útlevelemet, hogy bizonyítsam a személyazonosságomat, mert ismernek engem, így nem tudom megváltoztatni a nevemet egy hamis útlevéllel.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ami a szállítási címet illeti, a posta ismer engem, és megkérdezhetem, hogy meg tudják-e változtatni a nevemet egy társasággal, amelyet 1 €-ért létrehozhatok, vagy megkérhetem őket, hogy változtassák meg a nevemet egy másik névvel, és elmondhatom nekik, hogy azért, mert nem akarom a nevemet weboldalakon feltüntetni, szerintem elfogadják (a raktárban van egy post-it a nevemmel és a telefonszámommal, ha levelet kapnak nekem, felhívnak, és nem kell megmutatnom a személyi igazolványomat, mert sokszor látják az arcomat).

És a kapcsolat, van két, amelyik az egyik, aki híres a szteroid piacon, ők a legnagyobb viszonteladója a szteroid por, gH stb (qingdao sigma kémiai) és egy másik kapcsolat, aki eladja DNP, én talán megkérdezhetem őket, ha tudják, hogy egy kapcsolat, aki el tudja adni nekem cuccot vagy smtg, mint ez
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Oké, de az AliExpress, az Alibaba vagy a made-in-china? annyira hasonlítanak egymásra...
Ez annyira érdekes wtf Nem tudtam, hogy ilyen nehéz vásárolni kémiai cuccokat...
Ha tudni akarod, én Franciaországból vagyok, így idk, ha ez változik smtg?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U nem kell laboratóriumi felszerelés, hogy készült 4mmc u csak üvegpalack vodka készült 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@StarWars

Igen, úgy vélem, ez is egy érvényes pont, amit az OP-nak meg kellene vizsgálnia. Ha ezt azért csinálod, hogy pénzt kapj barátunk, akkor őszintén szólva megteheted, hogy nem veszel sok laboratóriumi gladiátorüveget, és csak azt használod, ami a rendelkezésedre áll. A maradékot költsd el reagensekre, úgy, hogy mondjuk 3 kiló metet állítasz elő, kitakarítod, elrejted azt a 3 kilót és közvetítőként eljárva valakinek egyenesen eladod, vagy mondjuk 6 kisebb üzletben mozgatod, persze közvetítőként, mindig úgy téve, mintha szart se tudnál a szarról....

Most, ha a kémia olyan dolog, ami érdekel téged, és több szintézist akarsz megtanulni, és valóban ismertté válni egy témában... akkor bármennyire is illegális a kábítószer-gyártás, úgy tűnik, hogy ezt választottad hobbidnak. Szóval talán más megközelítést alkalmazz, és próbálj meg találni egy törvényes okot arra, hogy ezt a cuccot az otthonodban tartsd... készíts egy kis luminolt, írd le a szintézist és tárold, hogy a rendőrség megtalálja, tegyél néhány fémet kis üvegekbe és tedd ki őket a háromnyakú lombikod mellé... és az összes illegális szarodat, mint amfetamin prekurzorok egy másik helyen a város másik felében.. a legális dolgokból is tanulhatsz egy kis kémiát, és amikor meg akarod csinálni azt az egy gramm bármit, akkor elmehetsz a reagensekért, befejezheted a szintézist, kitakaríthatsz, és csak a tiszta üvegedények és a kis mennyiségű termék marad nálad.. csak egy furcsa 2g speeddel és a kémia iránti rajongással....
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Nagyon köszönjük az információt!
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Nézze meg a "never get busted" két egyórás videót egy volt narkós által, amely elmagyaráz egy csomó óvintézkedést, amelyet a dolgok megrendelésekor megtehet, és sok mást, ami jól jön.
 
Top