Question Véleménye erről a laboratóriumi felszerelésről?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
olcsó költségvetés esetén :)

főzőlap + mágneses keverő: https://www.vevor.fr/agitateurs-mag...?v_tag=5b3ee781-884a-11ed-a374-ef9393e9e8fb.1

air aspirator: https://www.vevor.fr/ventilateur-a-...?v_tag=63773e70-884a-11ed-94d6-411a5f21ce3d.1

vákuumszivattyú: https://www.vevor.fr/pompe-a-vide-c...1l-min-hvac-auto-climatisation-p_010666811937

ph-papír: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/paper-indicator-universal-ph-1-11-and-ph-1-14.html

buborékos kondenzátor: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/bulb-condenser.html

3 nyakú laposfenekű lombik: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/ballon-tricol-fond-rond.html

1 nyakú laposfenekű lombik: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/flacons-a-fond-plat.html

Mérőhenger: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/cylinder-measurement-class-a.html

Becher: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/bechers.html



Mi más? desztillációs cucc, de nem vagyok benne biztos, hogy az amfettszulfát vagy a mefedron szintézisére lehetne használni.
 
Last edited:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Először is, ahogy már más kiadványokban is elmondták, minden egyes vegyület szintézisét, amit szintetizálni akarsz, jól tanulmányozd át, mert garantálom, hogy vannak olyan vegyületek, mint az általad megnevezettek, amelyekhez még drága berendezések vagy üvegeszközök is szükségesek, egy kis találékonysággal. és házi eszközökkel katinonokat és amfetaminokat is elő tudsz állítani. üdvözlet és boldog új évet barátom!!!.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
azt mondanád, hogy megfelelő laboratóriumi felszerelés nélkül 3 vagy 4 mmc-t készíteni az xmetil-bromketonból? Cuz érdekel, hogy megpróbálja, hogy egy nap kezdve, hogy a vegyi anyag, de nem akarom, hogy túl sok pénzt költeni a berendezés, mint ez lesz alacsony skála egyébként nélkül a szándék, hogy pénzt keresni belőle.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Milyen dolgokat használtál hozzá? Érdekel a 4mmc szintetizálása.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ahogyan korábban kijelentette, kis léptékben szeretne dolgozni. Akkor tegyen magának egy szívességet, és egyelőre maradjon távol a radartól, akkor ne vásárolja meg az üvegét az európai befutott vegyipari cégektől, van egyáltalán törvényes oka erre?

1. Kínából rengeteg kiváló minőségű, olcsón beszerezhető laboratóriumi üveg van. Bizonyos esetekben van szállításuk az EU országaiból, vagy gyorsított szállítási folyamatok, ahol a csomagjaikat ömlesztve kezelik a platformmal kötött megállapodáson keresztül, amelyen értékesítenek (gondoljon az alibaba weboldalakra).
2. A vegyszereket normál cégektől szerezd be (van egy egész szál a vegyszerek kifogásairól, az OTC vegyszerekről, találj egy olyan céget, amely például a nyomtatók tintafejének tisztítására szakosodott, és rendelj tőlük izopropil-alkoholt), vásárolj tech-grade vegyszereket, tisztítsd meg őket, ez egy tanulási tapasztalat is, új dolgokat tanulsz arról, hogy mivel dolgozol.
3. A Vevor elég jó, de ne közvetlenül tőlük vásárolj, azt mondanám. Ők is kínaiak szerintem, de a legtöbb árujuk az alibaba platformhoz kapcsolódó uniós raktárakban van. Az alibaba egyfajta letéti szolgáltatásként szolgál. A kis léptékű reakciókhoz (sub 10L mondanám) nem kell jobb, de számolj azzal, hogy a Vevornak nem a legjobb a QC-je.
4. Az Ebay a barátod, mind az üveg, mind a laboratóriumi felszerelések esetében. Felszámolások, laboratóriumok bezárása, a cuccok eladásra kerülnek, piszkosul olcsón vásárolhatsz.

Amint lediplomázik, és kitalálja, hogyan vásároljon egy 20 literes reakcióedényt egy vegyipari cégtől, nem kell majd feltennie ezeket a kérdéseket, mert már tudni fogja a válaszokat. Addigra már egy rakás pénzt is el fogsz költeni különböző berendezésekre, és azt fogod kívánni, bárcsak rögtön a 20 literes reakcióedényt vetted volna meg. De nem fogod megbánni a tapasztalatot, amit az út során szerezni fogsz, vagy a szükséges felszerelések megértését.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Egyetértek. Nem szabadna közvetlenül tőlük vásárolni. Láttam, hogy a VEVOR berendezéseket például az AliExpressen árulják. Ha közvetve vásárolsz, legalább van némi biztosítékod arra, hogy ha megsérül vagy valami más, akkor vitát indíthatsz az értékesítő platformon, ami némi befolyást ad.
 
View previous replies…

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Igen, talán megúszhatja például egy elválasztótölcsér megrendelését, de több, egy egész laboratóriumot összeadva? Ezt nem szabad megkockáztatnia.

Úgy tűnik, nincs sok tapasztalatod az ilyesmiben... ezért hadd áruljak el egy kis titkot... ha kínai "barátaid" vannak a WhatsAppodban, az lehet a legnagyobb előnyöd... ezek az emberek hamis ruhákat, hamis ékszereket árulnak, vegyi anyagokat szállítanak neked, amíg tudják, hogy nem kerülnek bajba, és hogy nem vagy idióta, még vámszámlákat is hamisítanak neked, hogy a reagensek átjussanak! Nos, ezeket a kapcsolatokat létrehozni, nos, ez nehezebb, mint amilyennek hangzik... Mehetsz egy egyszerűbb utat is, és elkezdhetsz hamis ruhákat vásárolni egy kínai szállítmányozón keresztül, és megnézheted, hogy megengedik-e, hogy más dolgokat rendelj a raktárukba, amiért külön fizetsz... Nem értem, miért ne tennék...
A kínaiakat is a kormányuk irányítja, az emberek, akikről beszélek, különösen, razziáznak a laboratóriumaikban, a gyermekeik Gucci sweatshopjaiban és az Apple Ipad farmjaikban, és a kormányuk súlyos bírságokat szab ki rájuk egy véletlenszerű törvény miatt, amelyet elfogadnak, vagy valaki besúgja őket... Gondolod, hogy kapnak egy megkeresést az EU szövetségi rendőrségétől, és kénytelenek lesznek megadni nekik egy olyan személy nevét, aki vegyszereket vásárolt tőlük, és ezzel némi pénzt kereshetnek? Nem kell nekik, és az EU nem tehet semmit, hogy rávegye őket, és nem kérhetik a kínaiakat, hogy lépjenek közbe...

A postafiókba "cégnév alatt" lehet levelet kapni? Csinálj egy kis szerepjátékot. Tegyük fel, hogy gyerekjátékokat árulsz az eBay-en. Most regisztráljon az eBay-en. Válasszon valamit, amiből nyilvánvalóvá válik, hogy mit csinál, anélkül, hogy bárkinek meg kellene néznie. Mondjuk BESTKIDSTOYS.
Most, amikor levelet kapsz az eBay-től a postafiókodra, magyarázd el, hogy az eBay-en árulsz, és nem akarod, hogy a címed nyilvános információ legyen. Egyszerű és jogos kifogás. Vásároltál valamit az eBay fiókodból, így az ezen a néven érkezett. Egyszerű.
Regisztrálj azonban néhány dropshipping oldalra, vagy akár rendelj az Aliexpressen keresztül, és írd be az egyik rendelésnél (valami elég kicsi) a "Returns BESTKIDSTOYS" nevet. Iratkozzon fel néhány üzleti vonatkozású magazinra, esetleg heti/havi katalógusokra, például a COSTCO-tól vagy a WALMART-tól, ha érti, mire gondolok.... Lefogadom, hogy babásat is találsz ingyen, lehet, hogy nem játékokról szól, de bármikor megmagyarázhatod, hogy a "barátnőd" szereti azt a magazint, vagy a nővérednek most született babája... kit érdekel, amíg egy nagy mosoly van az arcodon, és köszönsz, beszélsz a postafiókokat kezelő személyhez, és mondod neki, hogy legyen szép napod. A legrosszabb hiba, amit valaha láttam, hogy az emberek egyszerűen csak udvariatlanok, vagy olyan gyanúsan viselkednek, hogy a zsarukat is kihívnák magukra, ha láttak ilyen szarságot.

Ha valami illegális dolgot akarsz csinálni, főleg, hogy rögtön beleugrasz a kábítószergyártásba, akkor meg kellene tanulnod ilyen történeteket kitalálni menet közben. Soha nem túl részletes, de emellett soha nem lehet elkapni magyarázat nélkül, hogy mit csinálsz.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Az AliExpressen hitelkártyával kell fizetnie, de a bankja és a zsaruk számára csak "AliExpress rendelésként" jelenik meg, ők nem láthatják, hogy pontosan mit rendelt.

Aztán megint írhatnának az AliExpressnek, hogy elmondják nekik, mit rendeltél, de ezek a kínai cégek nem igazán érdekli őket. Valószínűleg nem is fognak válaszolni, és addigra, mivel úgyis nyomozás folyik ellened, tényleg nincs mit tenni. A zsaruk valószínűleg úgyis razziát tartanak otthonában, és megtalálják az összes üvegárut, így nincs értelme eltitkolni a nyilvánvaló tényeket.

Ha ez megtörténik, inkább mondjon a bűnüldöző szerveknek egy jogos okot az üvegáruk birtoklására. Csak nézz utána a tucatnyi dolognak, amit csinálhatsz vele, és a vegyi anyagoknak, amiket használsz, és mondd azt, hogy ezt készítetted, bármilyen illegális drog helyett.

Loki12 említette, hogy az üvegárut a WhatsAppon keresztül vásárolta. Személy szerint én nem ezt az utat választanám. Először is könnyen átverhetnek azok az emberek, másodszor a zsaruk úgyis megtalálják az üvegárut nálad, harmadszor pedig őrülten kockázatos, hogy egyáltalán WhatsApp van telepítve a telefonodra. A WhatsApp által állított végponttól-végpontig titkosítással kapcsolatban semmi sem igaz, amennyire én tudom. A kód nem nyílt forráskódú, így senki sem ellenőrizheti vagy tudhatja, hogy a WhatsApp állításai igazak-e (spoiler alert nem igazak, és rutinszerűen együttműködnek a bűnüldöző szervekkel). Még odáig is elmennék, hogy azt mondanám, hogy az AliExpressről való vásárlás valójában biztonságosabb, mint a WhatsApp használata.

Most végül, de nem utolsósorban a zsaruk általában nem érdekli annyira, hogy üvegárut vásárolsz. Ez nem probléma és nem is illegális. Akkor válik azzá, amikor razziát tartanak rajtad, amit mint mondtam, addigra már úgyis megszívtad.

Az én tanácsom? Nyugodj meg. Szerintem minden rendben. Csak rendelj bármit, amire szükséged van az AliExpressről vagy hasonlóról, és rendben leszel. Nem tudnak és nem is tudnak ellenőrizni minden AliExpress rendelést, és soha nem is fognak tudni. Nem az üvegáruk miatt kell aggódnod, hanem az általad használt vegyszerek miatt, ami szemöldököt von fel.

Sok szerencsét.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ah természetesen senki ne használja a WhatsAppot. Az egy kibaszott rákos dolog, haver. Csakúgy, mint a facebook, a messenger, az instagram és minden más. Még egy kibaszott telefonszámot sem regisztráltam magamra, és soha nem tanácsolnám, hogy bármit is vásárolj, amit az okostelefonodon egy azonnali üzenetküldő alkalmazás görgetése közben találtál, mert az nagy valószínűséggel egy hirdetés vagy átverés (lol).

Tényleg rosszul jött át, mivel a hozzászólás megírása közben a kínai cégekre gondoltam, akik továbbítási szolgáltatásokat kínálnak. Raktáraik tele vannak az emberek szarságával, és újracsomagolják, amit az emberek Kínában vásárolnak, hogy HK-n keresztül küldjék el, leggyakrabban az EU-ba. Kevesebb vizsgálat, kevesebb ellenőrzés, kevesebb költség. Amint elkezdesz barátságos lenni néhány eladóval, WhatsAppon keresztül akarnak kapcsolatba lépni veled, különösen a kínaiakkal, akik technikailag nem csinálnak semmi rosszat - te vagy az, aki megszegi a törvényt, ha olyan anyagot vagy tárgyat rendelsz az országodba, amely az országodban tilos. Ez normális, hogy ezt akarják, mert ők normális emberek. Aztán rajtad múlik, hogy ezt meg akarod-e valósítani - ha azzal a céllal ápolod ezeket az embereket, hogy végül vegyszereket vásároljanak neked, és valami másnak álcázva szállítsák neked... nos... lehet, hogy csak egy okostelefont kell venned, és meg kell győznöd valakit, hogy regisztráljon neked egy számot... és helyezd el a másik 10 folyamatosan pingelő szaros darab tetején....

Mindenkinek azt tanácsolom, hogy tegyen úgy, mint a rapper Kevin Gates, és legyen "2 telefonja" (hallgassa meg a dalt, fülbemászó). És nem, soha ne vegyetek új telefont szerződéssel, ne regisztráljatok telefonszámokat a nevetekre, akár bokaperecet is felvehetnétek, ha a disznók a nyomotokban vannak, vagy olyat csináltok, ami ehhez vezethet...
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ami a szállítási címet illeti, a posta ismer engem, és megkérdezhetem, hogy meg tudják-e változtatni a nevemet egy társasággal, amelyet 1 €-ért létrehozhatok, vagy megkérhetem őket, hogy változtassák meg a nevemet egy másik névvel, és elmondhatom nekik, hogy azért, mert nem akarom a nevemet weboldalakon feltüntetni, szerintem elfogadják (a raktárban van egy post-it a nevemmel és a telefonszámommal, ha levelet kapnak nekem, felhívnak, és nem kell megmutatnom a személyi igazolványomat, mert sokszor látják az arcomat).

És a kapcsolat, van két, amelyik az egyik, aki híres a szteroid piacon, ők a legnagyobb viszonteladója a szteroid por, gH stb (qingdao sigma kémiai) és egy másik kapcsolat, aki eladja DNP, én talán megkérdezhetem őket, ha tudják, hogy egy kapcsolat, aki el tudja adni nekem cuccot vagy smtg, mint ez
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Oké, de az AliExpress, az Alibaba vagy a made-in-china? annyira hasonlítanak egymásra...
Ez annyira érdekes wtf Nem tudtam, hogy ilyen nehéz vásárolni kémiai cuccokat...
Ha tudni akarod, én Franciaországból vagyok, így idk, ha ez változik smtg?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U nem kell laboratóriumi felszerelés, hogy készült 4mmc u csak üvegpalack vodka készült 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@StarWars

Igen, úgy vélem, ez is egy érvényes pont, amit az OP-nak meg kellene vizsgálnia. Ha ezt azért csinálod, hogy pénzt kapj barátunk, akkor őszintén szólva megteheted, hogy nem veszel sok laboratóriumi gladiátorüveget, és csak azt használod, ami a rendelkezésedre áll. A maradékot költsd el reagensekre, úgy, hogy mondjuk 3 kiló metet állítasz elő, kitakarítod, elrejted azt a 3 kilót és közvetítőként eljárva valakinek egyenesen eladod, vagy mondjuk 6 kisebb üzletben mozgatod, persze közvetítőként, mindig úgy téve, mintha szart se tudnál a szarról....

Most, ha a kémia olyan dolog, ami érdekel téged, és több szintézist akarsz megtanulni, és valóban ismertté válni egy témában... akkor bármennyire is illegális a kábítószer-gyártás, úgy tűnik, hogy ezt választottad hobbidnak. Szóval talán más megközelítést alkalmazz, és próbálj meg találni egy törvényes okot arra, hogy ezt a cuccot az otthonodban tartsd... készíts egy kis luminolt, írd le a szintézist és tárold, hogy a rendőrség megtalálja, tegyél néhány fémet kis üvegekbe és tedd ki őket a háromnyakú lombikod mellé... és az összes illegális szarodat, mint amfetamin prekurzorok egy másik helyen a város másik felében.. a legális dolgokból is tanulhatsz egy kis kémiát, és amikor meg akarod csinálni azt az egy gramm bármit, akkor elmehetsz a reagensekért, befejezheted a szintézist, kitakaríthatsz, és csak a tiszta üvegedények és a kis mennyiségű termék marad nálad.. csak egy furcsa 2g speeddel és a kémia iránti rajongással....
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Nagyon köszönjük az információt!
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Nézze meg a "never get busted" két egyórás videót egy volt narkós által, amely elmagyaráz egy csomó óvintézkedést, amelyet a dolgok megrendelésekor megtehet, és sok mást, ami jól jön.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Az alternatív, kreatívabb berendezések használatának témájában valahol azt olvastam, hogy egy 55 gallonos hordó tökéletesen alkalmas reakcióedénynek, ha egy keverőt szerel rá. Ön szerint működhetne ez a NaBH redukció edényeként?
 
Top