4-MMC - kas čia ne taip.

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Ei, vaikinai, noriu pasigaminti mefedrono, bet nesuprantu

Ištirpinau 100 g 2b4mp, manau, 300 ml DCM. Tada per 3 etapus įpyliau 150 mL metilamino.
Produktus nuploviau vandeniu ir atskyriau.
Produktas buvo tamsiai oranžinės spalvos.
Tada pradėjau pilti Aceton/HCl tirpalą, kol pH buvo 5,5.
Bet tada pastebėjau, kad... Mefedronas neišsiskiria. Kodėl?

Paskutinį kartą atlikau kratymo ir kepimo metodą su benzenu vietoj dcm ir tai pavyko.
Bet šį kartą... ką aš praleidau
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Aš nieko nežinau. Atrodo, kad turėjote naudoti 200 ml ( ar g?) Metilamino, jei gramų, tai 232 ml. Tai būtų steiceometrinis kiekis. Manau, kad priklausomai nuo to, kiek naudojote hcl, daug jo gali būti ištirpę tame vandenyje.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Vėl pasielgiau weile.

Vieną kartą panaudojau 500 ml DCM ir ištirpinau 100 g 2b4mp RBF. Tuomet į RBmP daviau 200 ml metilamino 40% per laiką ir maišydamas 38 °C temperatūroje leidau reaguoti 2,5 valandos.
Tada nuploviau dH2O ir surinkau organinę fazę.
Po to į ją Sterlingo būdu įmaišiau 37 % HCl, kol pH = 5,5, ir vėl nieko... Tik tamsiai rudas oranžinis tirpalas.

Antrasis bandymas, kurį atlikau lygiagrečiai, - į butelį įpyliau 500 ml DCM ir ištirpdžiau 100 g 2b4mp.
Tada į jį įpyliau 200 mL metilamino po 50 mL ir kratiau 2,5 val.
Tuomet išplaukiau ir taip toliau, kaip tai padariau aukščiau pateiktame rašinyje. Ir vėl nieko... Kodėl?

Paskutinį kartą dariau lygiai tą patį, bet kaip tirpiklį naudojau benzeną, ir viskas pavyko puikiai.
Kas čia ne taip?
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Sveiki,

Ar nepamiršote, kad naudojant DCM organinė fazė su jūsų produktu paprastai yra apatinis sluoksnis, o viršuje plūduriuoja vanduo?

Jei to paisote, čia vis tiek yra servalinių klausimų.
Fritas buvo teisingame kelyje, bet jūs naudojote per daug metilamino.
Stechiometrinis reakcijos santykis yra 1:1. 1 molis 2-bromo-4'-metilpropiofenono reaguoja su 1 moliu metilamino ir susidaro 1 molis 4-MMC laisvosios bazės. Jūsų naudoti kiekiai atitinka 0,440 molio 2b4mp ir 1,931 molio metilamino. Jūs sunaudojote maždaug 4,4 karto daugiau metilamino, nei iš tikrųjų reikėjo.
Turint 100 g 2b4mp ir stechiometrinį santykį 1:1, reikia 38,12 ml 40 % metilamino vandenyje.
Naudojant per didelį metilamino kiekį, kyla daug problemų, su kuriomis jums gali tekti susidurti dabar:

1. Sintetinių šalutinių produktų potencialas
Padidėja nepageidaujamų šalutinių produktų atsiradimo tikimybė. Priemaišos gali turėti didžiulę įtaką hidrochlorido kristalizacijai.

2. Nernsto pasiskirstymo dėsnio nesilaikymas
Vieno plovimo vandeniu nepakanka,,, tai reikia daryti bent 3 kartus (šviežiu vandeniu). Priešingu atveju į laisvąją bazę pateks daug priemaišų. Jei kas nors kristalizuojasi, po to reikia išplauti acetonu. Kuo mažiau priemaišų bazėje, tuo mažiau produkto prarandama dėl plovimo acetonu.

Jei netyčia neišpylėte produkto į tualetą, dabar turėsite rūpintis netvarkos valymu.
Tai ne tik erzina, bet ir nereikalingas papildomas darbas. Ar turite distiliavimo aparatą tirpikliams atsikratyti?

Linkėjimai
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Taip, aš išlaikiau pralaimėjusią organinę fazę.
Neapskaičiavau, kiek man reikia metilamino. Žinau, kad metilamino buvo įdėta per daug, ir naudojau tą patį santykį, kuris aprašytas daugumoje temų čia.
Paskutinį kartą naudojau tą patį santykį ir viskas pavyko gerai.
Ir taip, ploviau vandeniu kelis kartus, ne tik vieną kartą.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Prieš kelis mėnesius vienoje temoje sakiau, kad vaikinas naudojo 8 kartus didesnį nei stoiciometrinis metilamino kiekį, o jis atsakė, kad laikėsi instrukcijų, todėl patikrinau šioje svetainėje pateiktą sintezę ir tiesa, kad joje raginama naudoti kelis kartus didesnį nei subalansuotą kiekį. Patikrinkite juos patys ir pažiūrėkite.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Taigi atrodo, kad liko tik tai, kad reakcija nepasiekė reikiamos temperatūros, nepakankamai ilgai reagavo arba buvo nepakankamai / per daug protonuotas hcl. Man irgi nepavyko šio sintezatoriaus. Tiesą sakant, du kartus etilo acetate. Paskutinį kartą gavau kristalus, kurie atrodė teisingai, buvo teisingai tirpūs keliuose tirpikliuose, lydėsi tinkamoje temperatūroje ir buvo identiški mano gaminamam produktui, išskyrus tai, kad jų stiprumas buvo 0. Aš pats gaminu metilamonio chloridą ir jį rafinuoju. Esu beviltiškas. CH³NH²HCl atrodo kitaip nei amonio chloridas. Išskiria degias dujas, kai neutralizuojamas NaOH+ vandeniu.... Nesuprantu. 2-b-4-mp degina akis ir bėga iš nosies, o kvepia apelsinų likeriu. Aš irgi pasimetęs
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Taip pat vieną kartą pabandžiau etilo acetate ir produktas nebuvo stiprus. Nežinau, bet gal etilo acetato reakcija nėra geras kelias?
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Brolau, aš čia naujokas, bet tokių nesąmonių dar nesu girdėjęs. Mefedrono gamyba yra kaip ledų gamyba, paprasta ir maloni. Galima pasigaminti metilamino, bet ne mefedrono xD. Ph neturi nieko bendro, gali būti ph 1 ir vis tiek gausi 4mmc. metilamino turėtų būti 20ml 200nl 2l priklauso nuo kiekio 2b4m 10g 100g 1kg. Tas pats galioja ir tirpikliui, kuo jo daugiau, tuo daugiau galutinio produkto. Yra lentelė iš Rusijos, kiek laiko reikia virti dcm ir kiek laiko reikia purtyti dmso. tas pats su vandeniu+soda valymas kelis kartus vanduo ir tirpiklio ekstrakcija acetonas net nereikalingas tik kristalizacijos procese. Tokia yra 4mmc ir 3mmc gamybos filosofija.
 

Attachments

  • NB4PsIAQRi.jpeg
    NB4PsIAQRi.jpeg
    4.8 MB · Views: 176
  • zr9xI5Ogo1.jpeg
    zr9xI5Ogo1.jpeg
    5.1 MB · Views: 288
  • oxbnyTZj3s.jpg
    oxbnyTZj3s.jpg
    4.7 MB · Views: 105
  • KU0cMW4gNR.jpg
    KU0cMW4gNR.jpg
    4.1 MB · Views: 101
  • bhPKSYpnWV.jpg
    bhPKSYpnWV.jpg
    4.2 MB · Views: 154

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tokių nesąmonių kaip kas? Apie Ph kalbu todėl, kad pradedu nuo metilamino HCL ( metilamonio chlorido) ir deprotonuoju jį in vitro ( na, aš bandau) metilamino čia neįmanoma gauti, norėčiau tiesiog nusipirkti. Norint, kad kas nors atsiųstų jį paštu, tai taip pat lengva ir pavojinga, kaip ir gauti kreką ar lsd paštu.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Toks erzinantis požiūris, nematau prasmės tyčiotis iš žmogaus, kuris ieško pagalbos. Jei norite padėti, tiesiog papasakokite, kas gali būti negerai, užuot pasakoję savo gyvenimo istorijas, tarsi kažkam tai rūpėtų.
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Brolau, iš benzeno vaizdo įrašo mokausi savarankiškai. Bet iš to, ką čia parašiau, kaip matai, puikiai gali tai padaryti. Per savo gyvenimą jau atlikau 3 4mmc sintezes. Nežinau, kaip padėti, jei jis neparodė, kaip vyksta jo sintezė, kad kas nors galėtų jam patarti.
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Kai aš mesti visą rūgštį aš gaunu aš dalykas yra ne taip blogai O kitos spalvos tik baltas pienas
 

Attachments

  • 29RTMsPvqI.jpg
    29RTMsPvqI.jpg
    4.1 MB · Views: 107

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Šiandien bandau 2 kartus ir gaunu tą patį efektą.
Reikia te as ką u daryti ir gal kas nors galės tau padėti broli.
 

Attachments

  • OkfG592cYn.jpg
    OkfG592cYn.jpg
    3.3 MB · Views: 92
  • e142pmyVR5.jpg
    e142pmyVR5.jpg
    2.7 MB · Views: 93

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Aš gaunu ph 4.
Man reikia sauso skysčio, o rytoj aš pasakysiu, kiek gramų gaunu.
 

Attachments

  • PAb4rYHOsJ.jpg
    PAb4rYHOsJ.jpg
    4 MB · Views: 95

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Nuo 100 g 2b4m, bet reikia sausų tomorow siųsti u sausus miltelius
 

Attachments

  • RHkoBh1ZGu.jpg
    RHkoBh1ZGu.jpg
    3.5 MB · Views: 147

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Mano rūsyje nėra šilta ir ilgai džiūsta. Jis vis dar šlapias
 

Attachments

  • xBn1Sq6jCE.jpg
    xBn1Sq6jCE.jpg
    3.7 MB · Views: 133

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Teigiate, kad iš BK4 gaunate daugiau nei 100 % išeigą, tiesa?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
kodėl jis tiesiog nesusmulkina ir nesudaro plono sluoksnio, kad greičiau išgaruotų tirpiklis?
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Buvo 146 g gerai.
vis dar drėgnas, bet dabar neteko 46 g.
jei sausas gali gauti 75g padaryti 60g sausų miltelių
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Ką su jumis daryti? Siunčiate man savo nuotraukas per DM, o paskui vėl visas nuotraukas talpinate čia... O dabar? Aš nesuprantu. Klausimas buvo, ar kas nors gali man pasakyti, kas čia negerai, nes viską dariau kaip įprastai, išskyrus tai, kad benzeną pakeičiau DCM ir, keista, joks produktas nenusėdo. Procedūra yra tokia pati, kaip aprašyta beveik kas antroje čia esančioje temoje, taip pat ta pati, kurią man aprašėte jūs, išskyrus tirpiklį.
Ar turite ką nors naudingo, ar tik bandote pasipuikuoti, kad neturėjote jokių problemų? Mes jau diskutavome apie tą patį dalyką per DM, bet iki šiol negalėjote nurodyti mano metodo klaidos... Taigi, man įdomu, ką jūs čia bandote pranešti.

Dabar grįžkime prie temos... Dar kartą pagalvojau ir supratau, kad mano tirpiklis ir metilaminas buvo labai šalti, atkeliavę tiesiai iš šaldytuvo, kai juos maišiau. Nesu tikra, ar tai galėtų būti priežastis, nes viską maišydama kaitinau 2,5 valandos 38 °C temperatūroje, ir net per bandymą suplakti ir iškepti reakcijoje susidarė pakankamai šilumos. Kitą kartą bandydama atlikti reakciją įsitikinsiu, kad mano 2b4m/DCM tirpalas ir metilaminas yra bent jau kambario temperatūros, prieš juos sumaišydama.
Priešingu atveju kitą kartą turėsiu bandyti vėl naudoti kitą tirpiklį.
Ar dar kas nors turi kokių nors idėjų? Aš tiesiog negaliu to suprasti... Išskyrus benzeno pakeitimą DCM, aš nedariau nieko kitaip nei įprastai ir nieko kitaip, nei aprašyta daugelyje šio forumo vietų.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Daugelis žmonių reklamuoja savo sintezės metodus PD ir siūlo mokamas paslaugas. Jie nekuria savo temų, bet skelbia kitų žmonių temose.
Esant sudėtingoms situacijoms, susijusioms su sintezėmis, privačiomis žinutėmis galite nemokamai susisiekti su forumo ekspertais. Ir mes pasistengsime padėti.
Išsiunčiau jums žinutę.

Reikia žingsnis po žingsnio suprasti savo veiksmus ir atlikti pataisymus.
 
Top