4-MMC - kas čia ne taip.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Taigi atrodo, kad liko tik tai, kad reakcija nepasiekė reikiamos temperatūros, nepakankamai ilgai reagavo arba buvo nepakankamai / per daug protonuotas hcl. Man irgi nepavyko šio sintezatoriaus. Tiesą sakant, du kartus etilo acetate. Paskutinį kartą gavau kristalus, kurie atrodė teisingai, buvo teisingai tirpūs keliuose tirpikliuose, lydėsi tinkamoje temperatūroje ir buvo identiški mano gaminamam produktui, išskyrus tai, kad jų stiprumas buvo 0. Aš pats gaminu metilamonio chloridą ir jį rafinuoju. Esu beviltiškas. CH³NH²HCl atrodo kitaip nei amonio chloridas. Išskiria degias dujas, kai neutralizuojamas NaOH+ vandeniu.... Nesuprantu. 2-b-4-mp degina akis ir bėga iš nosies, o kvepia apelsinų likeriu. Aš irgi pasimetęs
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Taip pat vieną kartą pabandžiau etilo acetate ir produktas nebuvo stiprus. Nežinau, bet gal etilo acetato reakcija nėra geras kelias?
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Mano rūsyje nėra šilta ir ilgai džiūsta. Jis vis dar šlapias
 

Attachments

  • xBn1Sq6jCE.jpg
    xBn1Sq6jCE.jpg
    3.7 MB · Views: 133

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Teigiate, kad iš BK4 gaunate daugiau nei 100 % išeigą, tiesa?
 
View previous replies…

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Buvo 146 g gerai.
vis dar drėgnas, bet dabar neteko 46 g.
jei sausas gali gauti 75g padaryti 60g sausų miltelių
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Ką su jumis daryti? Siunčiate man savo nuotraukas per DM, o paskui vėl visas nuotraukas talpinate čia... O dabar? Aš nesuprantu. Klausimas buvo, ar kas nors gali man pasakyti, kas čia negerai, nes viską dariau kaip įprastai, išskyrus tai, kad benzeną pakeičiau DCM ir, keista, joks produktas nenusėdo. Procedūra yra tokia pati, kaip aprašyta beveik kas antroje čia esančioje temoje, taip pat ta pati, kurią man aprašėte jūs, išskyrus tirpiklį.
Ar turite ką nors naudingo, ar tik bandote pasipuikuoti, kad neturėjote jokių problemų? Mes jau diskutavome apie tą patį dalyką per DM, bet iki šiol negalėjote nurodyti mano metodo klaidos... Taigi, man įdomu, ką jūs čia bandote pranešti.

Dabar grįžkime prie temos... Dar kartą pagalvojau ir supratau, kad mano tirpiklis ir metilaminas buvo labai šalti, atkeliavę tiesiai iš šaldytuvo, kai juos maišiau. Nesu tikra, ar tai galėtų būti priežastis, nes viską maišydama kaitinau 2,5 valandos 38 °C temperatūroje, ir net per bandymą suplakti ir iškepti reakcijoje susidarė pakankamai šilumos. Kitą kartą bandydama atlikti reakciją įsitikinsiu, kad mano 2b4m/DCM tirpalas ir metilaminas yra bent jau kambario temperatūros, prieš juos sumaišydama.
Priešingu atveju kitą kartą turėsiu bandyti vėl naudoti kitą tirpiklį.
Ar dar kas nors turi kokių nors idėjų? Aš tiesiog negaliu to suprasti... Išskyrus benzeno pakeitimą DCM, aš nedariau nieko kitaip nei įprastai ir nieko kitaip, nei aprašyta daugelyje šio forumo vietų.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Daugelis žmonių reklamuoja savo sintezės metodus PD ir siūlo mokamas paslaugas. Jie nekuria savo temų, bet skelbia kitų žmonių temose.
Esant sudėtingoms situacijoms, susijusioms su sintezėmis, privačiomis žinutėmis galite nemokamai susisiekti su forumo ekspertais. Ir mes pasistengsime padėti.
Išsiunčiau jums žinutę.

Reikia žingsnis po žingsnio suprasti savo veiksmus ir atlikti pataisymus.
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
parodykite man ir kitiems žmonėms nuotrauką ir pasakykite, ką darote žingsnis po žingsnio. bro, kaip kas nors padės jums, jei nematysite savo darbo?
Taip, aš parodysiu, kad įmanoma gauti grynus miltelius, aš naudoju tuos pačius veiksmus, kaip ir vaizdo įraše su benzenu ir nmp. Aš nepadariau dcm, bet manau, kad tai panašus būdas.
Naudoju 4-metilenopropiofenoną ir bromą, taip pat žingsnius, kuriuos matote vaizdo įraše.
Jūs taip pat turite vaizdo įrašą, kuriame naudojamas tik etilacetatas ir nmp.
 
Top