5-MeO-triptamino sintezė iš melatonino

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kažkas turėtų žengti papildomą žingsnį ir pridėti dimetilinimą prieš rūgštinimą arba vietoj jo

5-meo-dmt....(?)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Pirmajame etape acetilo grupės hidrolizė (N-deprotekcija) gali būti atliekama tiek rūgštimi, tiek baze (kurią aš pasirinkčiau), tačiau tikriausiai ne tai turėjote omenyje, kai kalbama apie rūgštinimą, ir gaunamas pirminis aminas (R-NH2) meksaminas, kurį galima toliau dialkilinti (dimetilas yra tiesiog populiarus daugelio pasirinkimas), o preparuojant sveiku protu nesudėtingas N išskyrimo ir gryninimo metodas,N-dialkil-5-MeO-triptaminas yra hidrochlorido druskos formavimas su HCl, todėl gaunama stabili balta (meksamino hidrochlorido atveju) kieta medžiaga, o ne rusva kieta medžiaga, kurią geriau laikyti šaldymo kameroje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Turėjau omenyje 5-meo-dmt, ir tai buvo mano natūrali mintis, nes tokiu pavidalu jis yra rūkomas ir tai yra natūrali forma, aptinkama augaluose ir kolorado upės rupūžių sekrete. vit taip pat lengvai paruošiamas dimetilinimo būdu, jei monamino galutinė etano dalies padėtis. Jis turi daugybę įrodyto teigiamo poveikio, kuris nebuvo įrodytas dialkilo atmainoje ir 30 mg dozė proveržio patirčiai
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
visas šias medžiagas galiu teisėtai nusipirkti. perskaičiau komentarus ir pamačiau, kad jis nėra aktyvus ir yra kitų 5meo cheminių medžiagų pirmtakas. Ar bus lengva pasigaminti 5 meo mipt, tai vienintelė cheminė medžiaga, kuri domina im tryptaminus. dipt taip pat tiktų.
 
Last edited:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Na, melatoniną galima įsigyti dideliais kiekiais už palyginti nedidelę kainą, o melaminą iš jo lengva gauti padoriais kiekiais, 5-MeO-tripaminą taip pat pardavinėja kai kurie čia, šiame forume (patikrinkite sąrašus). Iš komercinio meksamino (5-MeO-tripamino) geriau, nes galima tikėtis didesnio grynumo. Alkilinimo reakcija paprastai atliekama su formaldehidu ir STAB (Na triacetoksi borohidridu), išeiga geresnė, jei naudojate formaldehido bisulfito pridėtinį junginį, bet tinka ir paprastas, taip pat NaBH4 vietoj STAB. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių 1,2-dichloretanas yra pasirenkamas kaip tirpiklis. Į sveikatą!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Simetrinius produktus lengviau paruošti, pavyzdžiui, DMT, DET, DPT ir DIPT, kuris turi įdomų poveikį diizopropiltriptaminui (be 5MeO) poveikis yra 100 %auditas. 5-MeO-MIPT yra šaunus, bet sudėtingiau pagaminti ir iš meksamino.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Labai ačiū už atsakymą. Iš tikrųjų esu naujokas visame tame ir ive daug skaitė apie chemines medžiagas, kurias galiu paruošti teisiniu keliu. 5-meo-tryptaminas yra vienintelis pirmtakas, kurį galiu pasigaminti, nes visi jam reikalingi reagentai ir cheminės medžiagos mano šalyje yra legalūs ir gana pigūs, išskyrus melatoniną. Kitoms cheminėms medžiagoms man reikia bent vieno nelegalaus pirmtako. Taigi kol kas renkuosi 5-meo. Turiu klausimą - aš padariau pagrindinę DMT ekstrakciją iš MHRB, žinau, kad tai labai paprasta, palyginti su čia aptariama cheminių medžiagų sinteze, bet aš gerai seku instrukcijas. Ar manote, kad kaip visiškas naujokas galiu laikytis instrukcijų ir susintetinti 5 meo mipt arba bent jau bet kurią kitą cheminę medžiagą, išskyrus mipt. ? tai tik dėl mano smalsumo ir aš neketinu didinti ir parduoti. Ir aš tikrai nenoriu pirkti pilkų legalių cheminių medžiagų iš išorės. nors mes neturime jokio analogiško įstatymo, vis tiek nenoriu rizikuoti užsisakydamas triptamino prekursorių. už 100 JAV dolerių galiu gauti visas šiame pranešime paminėtas chemines medžiagas. ir dar 100 JAV dolerių stiklinei įrangai. ką siūlote?
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
ar norite pasakyti, kad DMT, DET, DPT galiu paruošti su triptamino pirmtaku ir yra lengviau nei 5-meo-mipt iš triptamino pirmtako? atsiprašau už kvailą klausimą, esu čia naujas ir stengiuosi kuo daugiau sužinoti visų cheminių terminų.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Iš melatonino galima gauti 5MeODMT, 5MeODET ir kt. Paprastus, tokius kaip DMT, DET ir só, pradėsite nuo triptamino.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
ar būtų lengva pagaminti mipt iš triptamino? Jei teisingai laikysiuosi instrukcijų? O gal tai sudėtingiau, nei nurodyta instrukcijose
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Geras klausimas, azoto alkilinimas vyksta laikinai susidarant iminui (dvigubai su azotu susijungusi anglis), kurį redukuoja STAB, kuris yra selektyviausias iminų redukcijai. Jei norite, kad abu azoto pakaitai būtų vienodi, tai daug paprasčiau, jei vietoj metilo pridėsite stechiometrinį kiekį, tarkime, formaldehido. Norėdami gauti mipt, triptaminą (su MeO 5 arba be jo), manau, pirmiausia turite apdoroti acetonu, tada redukuoti iminą iki RHN-iPr, po to apdoroti formaldehidu ir redukuoti. Alkilo halogenidai, kaip žinia, sudaro halogeninę ketvirtinę amonio druską, todėl MeI neįtraukiamas. Kitas agentas yra dimetilsulfatas, tačiau jis yra labai pavojingas. Acetono iminas, po to redukuojamas ir apdorojamas Me2SO4.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Taip pat gali būti tikėtina, kad melatonino hidrolizė būtų paprastesnė ir gausesnė nei triptofano dekarboksilinimas. Taip pat yra kainų skirtumas... Dėl triptofano turėtumėte žinoti, kad LD (racêmic) yra toks pat geras kaip optiškai grynas L-Trp tik tuo atveju, jei jis pigesnis. Mačiau, kad melatoninas super įperkamas iki kilogramo kiekio, jei perkate kaip ketvirtį kilogramo ar daugiau ... 15-25g taip pat būčiau dėkingas. Turiu kokius 5g ir turėčiau jį hidrolizuoti, sėkmingai naudojau metanolinį KOH.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
tikrai dėkoju už išsamų atsakymą. Ive patikrino temą, kurioje naudotojas sėkmingai padarė mipt. Kaip manote, ar turėčiau pabandyti? esu visiškas naujokas, bet galiu gerai sekti instrukcijas. ką manote apie tai, kad visiškas naujokas sintetina triptaminą ir iš jo gamina mipt?
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
mano šalyje melatonino kilogramas kainuoja 200 dolerių. bet už 20 dolerių galiu gauti 100 g melatonino. likusios cheminės medžiagos kainuoja mažiau nei 10 dolerių
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Be to, aš visai nesiekiu to padidinti ir parduoti. tai paremta tik mano smalsumu pabandyti pasigaminti šią medžiagą ir tik asmeniniam vartojimui. taigi net jei turėsiu po 2G kiekvienos cheminės medžiagos, būsiu laimingas! haha!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Džiaugiuosi, kad darydami chemijos kursą negalvojate apie finansinę naudą. Jausmas, kurį patiriate paėmęs ką nors, ką pats pasigaminote arba gavote iš ko nors, ką laikėte preparato tamsiaisiais menais. Šią akimirką mėgaujuosi kažkokiu D-amp iš bičiulio, kuris mano pasiūlymu tapo chemijos inžinieriumi. Tavo melatonino kaina labai gera, norėčiau jį gauti už tokią mažą kainą, bet vėlgi turiu tik nedidelę dalį savo buvusios laboratorijos ir kai kuriuos trūkstamus esminius elementus reikia nusipirkti. Aš dirbau su triptaminu tiek savo namų laboratorijoje, tiek akademinėje aplinkoje ir rekomenduoju padaryti bent du simetrinius produktus dimehyjl ir diizopropil, tada galbūt žinosite savo būdą, kaip pagaminti mipt. Kadangi jūsų melatoninas yra toks prieinamas, nematau prasmės praktikuotis su nepakeistu triptu. Būkite atsargūs vartodami ar atsitiktinai sąveikaudami su 5MeO jie yra stiprūs ir pageidautina, kad būtų vartojami savo noru tinkamu momentu. Atlikau melatonino hidrolizę ir kažkoks atsitiktinumas mane atvedė prie gražaus būdo, kaip jį gerai išgryninti, atradimo, bet tas užrašų sąsiuvinis dingo.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
negaliu sulaukti, kada pradėsiu kelionę. chemikalai čia pigūs, bet neturiu patirties juos pirkti, todėl prieš pirkdamas turiu daug tyrinėti. Pirmiausia tikrai išbandysiu lengvesnes medžiagas, kurias paminėjote. Taip, tie 5 meo yra aktyvūs mg. aš būtinai būsiu atsargus. ačiū už pagalbą :D
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Puiki sintezė :)
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Esu iš esmės tokioje pačioje situacijoje kaip ir OP, tik iv pabandžiau ketono katalizę nuo triptofano iki triptamino, naudodamas cikloheksanoną.
Pagal literatūrą apie rodį bandžiau tai daryti tris kartus ir du kartus triptofanas net neištirpo, jis tapo tamsiai rudas (tirpiklis), o gumulėlis (kuris, manau, buvo nekonvertuotas triptofanas) buvo geltonas.
Per antrąjį bandymą pagalvojau, kad man nusispjauti, ir pridėjau daug daugiau cikloheksanono, ir triptofanas ištirpo.
Tada sumaišiau jį su DCM arba metileno chloridu ir dabar turiu nusipirkti sodos arba bikarbonato, kad galėčiau jį išplauti.
Tada stebėsiu, kas bus - galbūt reikės įdėti jį į šaldiklį, kad ištirptų triptaminas, jei jo ten iš tikrųjų yra!
Kalbant apie geltoną purvą, aš padariau tą patį. Ekstrahuosiu ją su DCM, o paskui išplausiu - mane atbaido tai, kad kolbos dugne nenustoja būti miltelių pavidalo. Ji išleido daugybę burbuliukų, bet tai vis tiek vyksta, kai ji refliuksuoja.🤣
Sakyčiau, kad man, kaip visiškai pradedančiajam, tai gana sudėtinga reakcija.
iv taip pat nesėkmingai išbandė pipirmėčių arba mėtos konversijos metodą.
Tiesą sakant, dabar kaip tik galvoju cikloheksanoną panaudoti kitai reakcijai su tam tikra medžiaga, išgauta ir pagaminta iš pipirų. Mane nustebino, kaip lengvai tai atrodo.
Norėčiau, kad kas nors tiesiog teisingai užrašytų sintezes (nebent tik aš).
Turiu šiek tiek daugiau pastudijuoti TLC - turiu tam skirtas silicio dioksido plokšteles ir mažyčius stiklinius mėgintuvėlius.
Manau, kad "YouTube" reikia norint išgryninti juodųjų pipirų ekstraktą, kurį turiu, iki piperino, o paskui iki piperidino.
iš ten ŽINAU, kad cikloheksanonas gali būti labai naudingas PCC gamybai.
Dar kartą kartoju, kad nesiekiu didinti masto ar parduoti - tie laikai jau seniai praėjo. Aš padariau savo ruožą pardavimui ir dabar lieku prie savęs.
Manau, kad net jei gramą triptofano galiu paversti triptaminu - man tai verta.
Iš esmės daviau sau metus laiko gaminti DMT, DET, DPT, o ne tiesiog išgauti šaknies žievę, jei sugebėsiu tai sugalvoti, galėsiu pasigaminti pakankamai DMT sau visam gyvenimui...🤷‍♂️🤔👍
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Galbūt nepastebėjote, kad cikloheksanonas yra karbonilas ir bevandenėse sąlygose pasirengęs reaguoti su aminu, sudarydamas cikloheksilo iminą, tik šiuo konkrečiu atveju jis gali būti mažiau pritaikomas. Metų metus skaičiau tihkalą, kol išsiaiškinau, kad oksalilo chloridas gali reaguoti su dviem moliniais indolo ekvivalentais ir visam laikui sugadinti tą partiją. Žinojau kaip faktą, kad triptaminams reikia daugiau patirties ir kruopštaus darbo detalių, tokių kaip laboratorinė temperatūra, aplinkos drėgmė ir inertinės dujos. Tiesa, kad LAH yra pasenęs ir reikėtų įsigyti tokius dalykus kaip Red-Al, kad būtų galima saugiai redukuoti indol-3-il glioksilamidus iki tripaminų be gaisro pavojaus.
 
Top