5 minučių trukmės metkatinono sintezė (iš pseudoefedrino)

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Pseudo/efedrino acetatas labai gerai tirpsta vandenyje, ir jis reaguos su kmno4... nesistengiu jūsų barti, bet medžiaga veikia (tikrai gražus seksas joje) , taip pat ir metkatinono acetatas (jis nebus bazinis, nes mišinys yra labai rūgštus, nuo acto)
Aš neatėjau čia meluoti, aš tiesiog noriu gaminti hcl be bazės šitą medžiagą
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ačiū už atsiliepimą, niekada neatlikau šios procedūros. Tai yra mano teorinės išvados. Būčiau labai dėkingas už jūsų gaminio nuotraukas šioje temoje.
 

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Galiu tai padaryti, bet, kaip jau sakiau, labai norėčiau hcl druskos.. ir nešvaistyti pinigų efedrinui (gana brangus)
Bet, aš padarysiu nedidelę reakciją ir paskelbti nuotraukas..

Be to, vaikinas sakė, kad 8-9 ph, tai yra gana paprasta... actas yra kaip, pavyzdžiui, 2 ph skalėje? Aš manau, kad viskas, kas viršija 6-7, ištirpsta glitimo pragare, ypač ant viryklės viršaus.
Paskelbsiu tą bjaurų dalyką, bet, kaip skaičiau internete, iš kiekvienos organinės rūgšties susidaro nestabili druska, kuri išdžiovinus virsta šūdais.
Taigi aš taip pat bandysiu hcl, bet pinigų, laiko ir t.t. yra mažai
Vis dėlto bandysiu ir neorganines rūgštis
Ačiū
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Bičiuliai, iš tabletės ištraukiau efedriną, kaip jį susintetinti su šiomis medžiagomis, natrio hipochloritu, permanganatu ir acto rūgštimi, turiu tik šias
 
Top