5cl sintezės rinkiniai Kinija

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5c材料

①. Pagrindinė sudedamoji dalis, 1 kg
②. dmf, 2,5-3 litrai (68-12-2)
③. Kalio karbonatas, 700g (584-08-7)
④. 5-bromo-1-pentenas, 514 g (1119-51-3)

Žingsnis:
Į reakcijos kolbą įpilkite ①②③, maišykite, kaitinkite iki 60-70 laipsnių,
Lėtai įpilkite ④, reaguokite 2-3 valandas, atvėsinkite iki kambario temperatūros.

Kaip gauti galutinį produktą:
1. Maišydami įpilkite reakcijos tirpalą į ledinį vandenį ir lėtai jį papildykite. Gauti milteliai yra galutinis produktas.

2. Reakcijos tirpalas du kartus ekstrahuotas dichlormetanu ir vandeniu, koncentruotas iki sausumo, įpilta 1,5 kg etanolio, padėtas į šaldytuvą 1-2 dienoms ir gauti kristaliniai milteliai, kurie yra galutinis produktas.

Pirmosios rūšies gatavas produktas nėra toks geras kaip antrosios rūšies.

įranga:
①. 50 litrų reaktorius,
②. 20 litrų rotacinis garintuvas,
③. šaldiklis,
④. Siurbimo filtras (centrifuga),
⑤. Ekstrakcijos ir kristalizacijos statinės 60 l, 4 vnt,
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
ar sunku naudoti rotacinį garintuvą arba distiliatorių
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Ar pasisekė su šiuo vertimu? Ar radote tiekėją?
 

Taimo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Įkėliau originalų dokumentą iš kinų tiekėjo
 

Attachments

  • NvBYngr6Fw.jpeg
    NvBYngr6Fw.jpeg
    331.7 KB · Views: 569

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Visiškai sutinku su tuo, ką sakote. Manau, kad turiu prekursorių, apie kurį kalbate, ir man atrodo, kad jis toks pat kaip 5cl. Jūs teisus, kad reaguodamas su 5-bromo-1-pentenu gaunu 5cl, kurio neįmanoma kristalizuoti, o aš pranešiau, kad reagavau su tuo pačiu prekursoriumi su 1-bromo-5-fluoropentanu ir gavau stipresnį produktą, ir manau, kad tai 1971007-89-2, S- izomeras (arba galbūt raceminis mišinys, cas 1715016-75-3?). Atlikus keletą bandymų, man pavyko pastebėti padidėjusią abiejų medžiagų išeigą, kai buvo džiovintas ir šviežiai distiliuotas DMF, šviežiai išdžiovintas karbonatas ir perneštas po argono srove. Negaliu tiksliai nustatyti, kiek, bet tradicinis noidų analizės aparatas išspausdins rezultatus su neginčijamais duomenimis, tokiais kaip "DUUUUUUUDE I CANT MOVE", po kurių seks tipiškas atminties išmetimo srautas, rodantis bent kokį 21,75 % išeigos padidėjimą*.
Kita pastaba ir klausimas, atrodo, kad MDMB-5br-inaca vyksta kaip pirmtakas, galbūt siekiant apeiti reglamentus. Atrodo, kad jo išvaizda kitokia, stipriai geltona. Ar kas nors apie tai girdėjo arba žino? Ar siūlote kokį nors praktinį bandymą ar metodą šiam Br buvimui nustatyti? Sakydamas praktiškas, turiu omenyje, kad garaže, šalia staklių, kur turėtų stovėti automobilis, nėra FTIR, HPLC-MS, NMR ar panašių prietaisų.

* šis dokumentas skirtas tik pramogai, jokios informacijos nereikėtų vertinti rimtai, nebent esate idiotas**.
** jei esate idiotas, nežiūrėkite į šį dokumentą rimtai
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Sveiki, drauge, ir dėkoju už atsakymą bei sugaištą laiką. Turiu šį pirmtaką. 5BR-INACA (ADB-INACA) ir laukiu alkihalogeno, kad galėčiau pradėti eksperimentuoti. (Taip sunku rasti). Aš tikrai informuosiu šią temą apie visus eksperimentus ir rezultatus su šiuo pirmtaku. Pridedu jo nomenklatūrą. Bet... Aš šiek tiek skeptiškai vertinu šį bromo atomą, esantį 5 žiedo padėtyje. Mišinio kaitinimas 70-75 °C temperatūroje tikrai nesuardys šio anglies ir bromo ryšio. Todėl turiu nedidelę idėją, kad nors 5-bromo-1-fluoropentenas, pentanas arba bromobutanas pakeis vandenilio jungtį su azotu žiede, vis dėlto galutiniame produkte šis bromo atomas išliks. Nepriklausomai nuo pavadinimo, kuris gali būti 5BR-ADB-5FLUORO... (kažkas panašaus), šis bromo atomas gali sumažinti stiprumą. Manau, pamatysime. Aš taip pat turiu šio 5br inaca (arba adb-incaca) pirmtako iš 2 skirtingų partijų ir turiu galimybę atlikti NMR. Taigi visi tiek prokursoriai, tiek gautas kristalas ar kieta medžiaga (jei, žinoma, man pavyks) bus išsamiai paaiškinti arba čia, arba vaizdo įraše.
 

Attachments

  • 5WIFec1EC6.png
    5WIFec1EC6.png
    13.3 KB · Views: 342

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ką tik susidūriau su tiekėju, kuris norėjo man parduoti pagrindinį prekursorių 5cl ir likusias chemines medžiagas, tačiau esu šiek tiek skeptiškas. Sukčiavimo rizika pernelyg didelė...!
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
taip, receptas teisingas, bet koks galutinis produktas gaunamas po reakcijos? Ar kas nors žino, ar jis buvo analizuojamas laboratorijoje?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Kokia medžiaga gaunama iš minėtos reakcijos?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Ar kas nors žino, kokios medžiagos gaunamos pagal minėtą receptą ir jų sintezę? analizuojamos laboratorijoje?


Ar kas nors žino galutinio produkto cheminę formulę arba pavadinimą?
 

sgbaker

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Neseniai bandžiau šią sintezę, nors produktas buvo aktyvus, pastebėjau, kad po 5 valandų maišymo liko daug žaliavos. Ar jos buvo nesureagavusios? Nežinau.
Jei jos buvo, atrodo, kad tai turėtų įtakos produkto stiprumui.

Ar yra kokių nors patarimų, vaikinai?
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Šis cas numeris yra neteisingas
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
5cl prekursorius ,tiesa?
 

ging6910

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 30, 2022
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Nusipirkau rinkinį ir turiu riebų produktą, kuris neturi kietųjų dalelių dozės kas nors žino, kaip tai gauti iki galutinio produkto
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Sveiki visi,
Įdomu sužinoti, ar kam nors pavyko pirmiau išvardyta paprasta sinteze gauti iš MDMB-INACA
galutinį produktą MDMB-4en-PINACA ?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Taip
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
ar pakanka pirmtaką DMF su 5-bromo-1-pentenu ir kalio karbonatu kaitinti 3 valandas 60-70 laipsnių temperatūroje, kaip rašoma temos pradžioje, ar reikalingi papildomi sintezės etapai?
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
karštas pardavimas apie visą jų rinkinį, kviečiame pateikti užklausą!
 
Top