aaronstevens (valentino kartelis)

Status
Not open for further replies.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ar kas nors ką nors neseniai gavo? Sakė, kad praeis savaitė ir turėsiu atsekti. Tada jis pasakė, kad "jie nesuteikė sekimo tokiam mažam siuntiniui". O aš esu rytinėje JAV pakrantėje, btw. Tai yra iš OCT 7. Įdomu, kodėl jis dar kurį laiką atsakinėjo į el. laiškus.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ar aaronas dabar vis dar sudaro sandorius ir atsakinėja žmonėms?
 
View previous replies…

azsub1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Jo jau nebėra.
Pateikė užsakymą maždaug tuo pačiu metu. Jis net turėjo akmenų paprašyti manęs pranešti modams čia, kad jis nebuvo sukčius.
2 savaites nesusisiekė, o kai pranešiau jam, kad ketinu įtraukti savo pavardę į sudegusiųjų sąrašą, gavau atsakymą, kad turėčiau atvėsti. Sako, kad jis atostogavo!
Po poros dienų jis klausia: "Uh....koks vėl buvo jūsų užsakymas? Po to dar savaitė tylos.
Tada jis sako, kad jis buvo perimtas. Jokio sekimo, bet jis kažkaip žino, kad buvo sustabdytas. Siūlo išsiųsti iš naujo arba grąžinti 50 % pinigų. sakau, kad vėl išsiųstų, ir dar porą dienų tyli radijo tyla. klausiu jo apie siuntos sekimą, o jis sako, kad "esu šeštas eilėje, kad užsakymai būtų išsiųsti, tikiuosi, kad neprivertėme jūsų laukti per ilgai." Pasipūtęs, dugnu besimaitinantis išsipūtęs vagis tikriausiai nesugebėtų išvirti kiaušinio, o ką jau kalbėti apie ką nors vertingo. Taigi viskas, ką jis gali padaryti, yra sukčiauti. linkėdamas jam vagių karmos, kad jis praleistų likusį gyvenimą manydamas, kad žmonės nori jį apiplėšti.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Tik džiaukitės, kad jis neatsiuntė jums tiesiogine prasme DIRT, kaip tai padarė vienai iš kitų aukų šioje temoje 🤣 Aaronstevensas neabejotinai nustatė kartelę visiems sukčiams sukčiams.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Velnias, kodėl, po velnių, pasirinkau jį, o ne Gordoną? Galiu lažintis, kad visas vc.2 elektroninis laiškas buvo apgavystė. Aš jo nesupratau taip blogai kaip kai kurie iš jūsų. Ne tona bs ir ne didelis užsakymas. Bet kokiu atveju Gordonas yra vienintelis legalus? Aš esu JAV. Ačiū už atsakymą
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Juokinga, kaip kaltintojai dažnai būna kalčiausi.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Kas jums leidžia suprasti, kad kalbu apie jus?
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Paskutinį laišką iš jo gavau maždaug prieš 1-2 savaites. Tačiau daugiau į jį neatsakiau. Paskutinis mano užsakymas buvo gautas spalio pradžioje.
 

Mechanics_07

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2022
Messages
1
Reaction score
7
Points
3
Gavau savo užsakymą. Jis užtruko šiek tiek ilgiau, kaip esu įpratęs su VC, bet man jis nėra sukčius. Gavau tokį pat nepriekaištingą aptarnavimą, kokio tikėjausi iš jo. Slaptumas buvo toks pat diskretiškas kaip visada, o greičio kokybė buvo tokia pat gera, kaip ir 20 užsakymų, kuriuos anksčiau pateikiau Aaronui Stevensui. Užsakymas užtruko ilgiau, nei žinau iš jo, bet jis man atsakė tą pačią dieną. Jis pasakė" Bandau atstatyti verslą po to, kai buvome uždrausti." Jis išsiuntė man užsakymą su dideliu priedu. Užsakymą padariau spalio 20 d., o gavau jį lapkričio 5 d. Man jis nėra sukčius ir aš ir toliau su juo užsiimsiu verslu
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Nežinau, ar kas nors kitas tai pajuto, bet jaučiu, kad kažkas kitas perėmė šį verslą jėga, tai, kaip paskutiniai užsakymai buvo itin netvarkingi, pavyzdžiui, "koks vėl buvo jūsų užsakymas?" Tai, ką vienas iš kitų naudotojų gavo kaip atsakymą, rodo, kad vadovas tiesiogine prasme nematė likusios pokalbio dalies. kitas būdas, kaip tai matyti, yra tai, kaip netvarkingi ir vėluojantys užsakymai, pavyzdžiui, ką matėme su @tegritycantbebought

Neturime supratimo, kas gali būti valdantysis, tai tiesiogine prasme gali būti teisėsauga, ir aš asmeniškai rekomenduočiau nedirbti su kažkuo tokiu dviprasmišku.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top