Alfa-PVP sintezė (1-10 kg skalė). Išsami vaizdo pamoka.

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Labas vakaras, atsiprašau, ar galiu paprašyti jūsų pagalbos? Atlikau Alfa pvp sintezę pagal šį receptą https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone Viską padariau taip, kaip aprašyta, išskyrus etilo acetato distiliavimą, parūgštinau iki 5, įdėjau į šaldiklį, o druskos neiškrito, kaip galėčiau ištaisyti situaciją? toliau išgarinau tirpalą iki 1/2 esant 74-77 temperatūrai ir vėl įdėjau į šaldiklį ir viskas be rezultato, gal kas nors yra su tuo susidūręs? prašau, padėkite man!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jei yra rūgšties, reikia garinti žemoje temperatūroje arba vakuume. Galite gauti likučius, panašius į juodą dervą. Jai kristalizuoti turite naudoti chemiškai gryną sausą acetoną. Jei tai buitinis acetonas, gali kilti problemų. Be acetono, taip pat yra gryninimo metodas, jei galite gauti dervą ir ištirpinti ją vandenyje. Vandenyje tirpikliu ištraukite priemaišas ir atvėsę kristalizuokite produktą iš vandeninio tirpalo.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ar pavyko padaryti taip, kaip parodyta vaizdo įraše?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Laba diena, ačiū už pagalbą, man viskas pavyko, visa problema, kaip suprantu, buvo etilo acetate, jį visiškai sugadinus ir praskiedus sausu acetonu, buvau perrūgštintas ir tada iškrito druskos.
 
Top