Alfa-PVP sintezė (1-10 kg skalė). Išsami vaizdo pamoka.

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
tai turėjo veikti
koks yra rezultatas?
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
18
Points
3
Atsiprašome už pavėluotą atsakymą. Gyvenimas sutrukdė kartu su keliais eksperimentais, kurie atėmė mano laiką.


Turėjau keletą kelių sėkmingų sintezatorių, kurių išeiga buvo nedidelė, ir turiu keletą sintezatorių, kurių išeiga buvo nulinė. Išsaugojau visus "motininius skysčius" iš sėkmingų ir nesėkmingų bandymų.

Dabar turiu kokius 2 galonus šio motininio likerio, kurio didžiąją dalį tikriausiai sudaro vanduo ir natrio druskos bei karbonato užterštumas.

Ar yra patarimų, kaip sumažinti ir (arba) išgauti numatytą produktą?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Kiek metilamino reikėtų sunaudoti 1 kg bk ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
262 g yra absoliutus minimumas, realiai 280-300 g.
Tai 700 g - 750 g 40 % MeNH2 tirpalo vandenyje, pažiūrėkite į 4-MMC sintezę, kurioje paruošimui / kristalizacijai naudojamas EtOAc, nes jis neveiks taip, kaip čia aprašyta vandenyje.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Žinoma. Ėmiau vadovautis pirmuoju temos įrašu, kuriame neminimas šarmas. Geriausias šarmas būtų cezio karbonatas, bet žinoma, kad tinka ir kalio karbonatas, asmeniškai aš vis tiek nenaudočiau MeNH2 vandenyje, nors tam tikras kiekis vandens nepakenks, tai gaunasi tikrai daug. Aš naudočiau 1,2 ekvv. MeNH2.HCl ir trietilamino, kad metilaminas išsilaisvintų iš druskos ir išsklaidytų susidariusį HBr.

Taip pat nesu tikras, kiek aktyvus gautas junginys, turiu nuojautą, kad pirovaleronas gali būti pranašesnis. Būčiau dėkingas už bet kokias tikras žinias šiuo klausimu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kam reikalingas cezio karbonatas? )))))))))
jums tereikia surišti vandenilio chlorido rūgštį, kad ji nereaguotų su metilaminu...
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Cezaris nėra būtinas, bet pageidautinas, žr. pridėtą straipsnį.
 

Attachments

  • DMBJKRIZ3t.pdf
    131.6 KB · Views: 774

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kalbame apie aminoketoną, patente - tik aminą. Ar jaučiate skirtumą?
reakcija ir taip vyksta gerai, tik norint išsaugoti pirminį aminą galima pridėti šarmo. šarmas tik išlaisvins pirminį aminą nuo likusios rūgšties
taip, pamiršote, kad aminoketonai stipriai šarminėje aplinkoje yra linkę susidaryti piperazinams, pagal analogiją su mefedronu.
 
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Sn2 pakeitimas bromketone, tikras. Apie kokį patentą kalbate? Aš neminėjau jokio patento.
Visa sriuba bet kuriuo atveju yra stipriai šarminė, su amino druska pakaitinimas nepasiteisintų. Susidariusiam HBr išvalyti galima naudoti trietilaminą, taip pat MeNH2.HCl paversti baze nesusidarant vandeniui.

Nežinau apie piperazino susidarymą, gal galėtumėte man nurodyti, kur tai paminėta, būtų gerai, jei pateiktumėte nuorodas.

Galima būtų apsvarstyti galimybę pridėti nedidelį kiekį NaI, kad katalizuotų Sn2, kai tai atliekama protiniuose tirpikliuose arba esant vandeniui.

Įdomus klausimas, žinoma, yra, ar ir jei taip, tai koks kiekis hidroksioimino susidaro, o jei ne, paprastas organinių produktų kaitinimas tinkamame tirpiklyje pertvarkytų šį iminą į norimą aminoketoną.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
pagal analogiją su reakcija su mefedronu šarmai katalizuoja piperazinų susidarymą. nėra laiko ieškoti, paviršutiniška paieška rodo, kad stipriai šarminės reakcijos metu vyksta alfa-aminoketono kondensacijos reakcija į piperaziną (taip, ne visai tai, ko jums reikia, bet plius minus panašu).
Taip, teisingai, ne patentas, nepastebėjau. Bet kuriuo atveju, jei įdiegsite sintezę, praneškite man apie rezultatus
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Ačiū visiems ketinu pabandyti sintetinti pirolidiną tiesiogiai iš l-prolino ir vario karbonato tiesiog turiu šį 55gal būgną 40%, kuris guli aplink vieną dieną ji ras gerą panaudojimą
 

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Ar galima vietoj etilo acetato naudoti ksileną?
 

Undercoverfedboy

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Turiu keletą klausimų apie šį procesą. Vaizdo įraše praleisti 13 ir 15 žingsniai? Ar į tirpalą pridedama natrio hidroksido ir koks jo kiekis? Vakar vakare bandžiau atlikti šią procedūrą ir vanduo nukrito į dugną. Bet kokia pagalba būtų labai dėkinga! Redagavimas: kalbama apie halogeninimo etapą.
 

fuctupkornfan

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Kaip lengva tai būtų padaryti domenai, neturinčiai beveik jokio chemijos pagrindų? Be to, koks būtų visų medžiagų įsigijimo biudžetas?
 

fuctupkornfan

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Tai tikrai atrodo pigiausias variantas ir atsižvelgiant į tai, kaip sunku rasti šį produktą. Gali būti, kad jis yra paprasčiausias. Man tik įdomu, kokios teisinės konsesijos galėtų būti dėl jo prrsonalinio naudojimo?
 

airsoft45

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
ar bromavimo etape kaip šalutinis produktas susidaro tikrasis bromas?
 

Shehry

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, gerbiamieji nariai, turiu klausimą, nes turiu nedaug chemijos žinių. prašom kreiptis į 2 etapą. Aminavimas, 9 punktas , Išdistiliavus etilacetatą, įpilamas acetonas, tada pvp druskai kristalizuoti įpilama HCl. Mano klausimas yra toks: jei šiame etape yra šiek tiek nesureagavusio pirolidino, jis taip pat sureaguos su HCl ir bus paverstas vandenyje tirpia druska kaip pirolidinas.HCl. Todėl atsikratyti šios pavojingos ir nepageidaujamos cheminės medžiagos bus labai sunku. Kodėl reakcijos mišinys, visiškai sumaišius pirrolidiną ir prieš distiliuojant etilacetatą, neperplaunamas vandeniu, kad būtų atsikratyta nesureagavusio pirrolidino. Esu įsitikinęs, kad mano nuogąstavimai bus klaidingi, bet kaip...? Visiems linkiu sėkmės.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
BEŽDŽIONIŲ DULKĖS - MDPV

Ar tai tas pats kaip a-PVP?

Koks skirtumas bandant sintetinti MDPV?...
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Man buvo pasakyta, kad reikia padaryti:
BEŽDŽIONIŲ DULKĖS - MDPHP/MDPV

Tai tas pats procesas, kaip ir gaminant a-pvp

Tačiau vietoj jo naudokite šį reagentą:
CAS Nr. 63740-98-7
1-(Benzo[d][1,3]dioxol-5-yl)pentan-1-one

KLAUSIMAS: kuri cheminė medžiaga pakeičiama šiame procese??????

kuri iš jų: Valerofenonas (CAS 1009-14-9) arba 2-bromovalerofenonas
sukeičiama su:
1-(Benzo[d][1,3]dioxol-5-yl)pentan-1-one

Beždžionių dulkėms gaminti ?????
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
@William Dampier

Reikia pagalbos dėl matavimų

Vietoj :Valerofenonas
Pirksiu skystį : 2-bromovalerofenoną

Jei noriu naudoti 1litrą

2-bromovalerofenono


Koks reagentų kiekis man bus reikalingas I litrui:


-Hidrobromo rūgštis (HBr) 48%;?

-Vandenilio peroksido (H2O2) 35%;?

-Pirolidinas (CAS 123-75-1);????

-Etilo acetatas ;????

-Natrio karbonato (Na2CO3) 20% aq tirpalas;???

-Dietileteris (Et2O) ????

-EtOH 50 ???

-Dibenzoil-D-vyno rūgštis ??

-Dichlormetanas (CH2Cl2) 830 ml;

-heksanas ????

Druskos rūgšties konc. 35 % (HCl);...?

LABAI PADĖTŲ, JEI GALĖTUMĖTE MAN PATEIKTI 1 LITRO 2-BROMO NAUDOJIMO MATAVIMUS. PRAŠOME?????

Kad galėčiau apskaičiuoti vienos reakcijos sąnaudas, taip pat ar išeiga yra apie 20 % nuostolių
1 litras = 800 g a-pvp?
 
Top