Alprazolamo (Xanax) sintezė. Mažos apimties.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Man taip pat būtų įdomu išgirsti apie ataskaitą
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Tik laukiu, kol atvyks chloroacetilchloridas, ir turėsiu viską, ko man reikia. Parašysiu apie tai nedidelę ataskaitą, noriu tai padidinti iki x100, todėl po mažos apimties sintezės taip pat su tuo žaisiu. Turiu priėjimą prie gausybės 2-Amino-5-chloro benzofenono ir esu pasiruošęs pasidalinti , taip pat galbūt sukurti vaizdo įrašą apie šią sintezę.

Manau, kad tai yra labai svarbu, kad žmonės išmoktų, galbūt, kadangi alprozolamą taip pigu gaminti, dėl to sumažėtų fentaniliu prikimštų Xanax batonėlių. Belieka tikėtis. Svarbu pažymėti, kad pagrindinis prekursorius, 2-amino-5-chlorbenzofenonas, NĖRA į sąrašą įtrauktas prekursorius!!!
@madmoney69
@Hedgie
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Yra "suplanuota", o yra ir "stebėta". Ilgas, ilgas stebimų cheminių medžiagų sąrašas. Net acetonas ir 40 proc. vandenilio peroksidas yra stebimi (priklausomai nuo pirkimo apimties dalies). Stebima beveik viskas, kas yra bevandenė medžiaga. "Kodėl taip ir taip reikia atsiųsti 4 litrus bevandenio hidrazino į jų butą?" Jie nekepa sausainių, tai tikrai...
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Gerai, atlikau pirmąją alprazolamo sintezės dalį, kuri apėmė procedūrą "be tirpiklio". Per 30 minučių į benzofenono junginį įlašinau chloroacetilchlorido. Tada pridėjau kalio karbonato ir amonio acetato ir palikau maišyti 2,5 valandos. Išfiltravau ir nuploviau vandeniu. Gavau apie 75 % nordiazepamo. Patvirtinta naudojant MP ir TLC.

Dabar nordiazepamą (po skonio bandymo ;)) paversiu 1-acetil-7-chlor-1H-benzo 1,4 diazepinu. Po to, naudodamas hidrazino monohidratą, jį paversiu alprazolamu. Šį žingsnį darysiu lauke lol.

Ketinu iš naujo atlikti šį etapą, bet padidinsiu x10. Paskelbsiu nuotraukas.

UkF8JTreqX
 
Last edited by a moderator:

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Sveiki, :) Prieš keletą mėnesių bendravome čia, komentarų skiltyje.
Tavo profilis uždarytas DM, gal gali susisiekti su manimi? Turiu keletą dalykų, kuriuos norėčiau aptarti!
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
@G.Patton

Naujas atnaujinimas:

I dalis iš III, serija 003 (konversija į nordiazepamą)

Naudota procedūra:

"Į energingai maišomą 2-amino-5-chlorbenzofenoną (6,93 g, 1 mmol) kambario temperatūroje be tirpiklio per 30 min. lašinant lašais pridėta chloroacetilchlorido (35,8 ml, 2 mmol) ir reakcijos eiga stebėta TLC metodu. Reakcijai pasibaigus, į mišinį kambario temperatūroje be tirpiklių pridėta NH4OAc (6,85 g, 3 mmol) ir K2CO3 (12,5 g, 3 mmol) ir maišyta 2,5 h. Kai reakcija buvo baigta, kaip parodė TLC, įpilta vandens (300 ml) ir produktas filtruotas, dar kartą nuplautas vandeniu (2x 500 ml) ir išdžiovintas. Produktas gautas didelės išeigos ir grynumo (94 % išeiga)"


Įdomu tai, kad kuo daugiau didinu, tuo labiau gelsvėja nordiazepamas.

Šiaip ar taip, panaudojau likusią savo chloroacetilchlorido dalį (500 ml gaunama per naktį), kad galėčiau pagaminti nordiazepamą. Atsitiko kažkas keisto... paprastai tirpalas būna blyškiai geltonos spalvos, tačiau šį kartą tirpalas buvo raudonai oranžinės spalvos. Tirpalas sukietėjo! Galbūt sunaudotas visas chloroacetilchloridas? Nepaisant to, tęsiau plovimą. Galiausiai gavau gelsvus kristalinius miltelius, kurių lydymosi temperatūra vis dar tinkama. Laukiu, kol atkeliaus Dragendorffo reagentų purškiklis, jis labai palengvins TLC analizę. Galiausiai gavau 20 g nordiazepamo iš minėtos partijos (003) ir iš viso 15,3 g iš partijos 01-003.

II dalis iš III, partija 002 (nor diazepamo acetilinimas)

Procedūra, taikyta partijai 002:

"Į energingai maišomą nordiazepamo (1) (2,7 g, 1 mmol) mišinį buvo įpilta K2CO3 (5,5 g, 4 mmol)/KOH (2,2 g, 4 mmol) ir acto rūgšties anhidrido (perteklius 40 ml, 2 mmol) miltelių mišinio. Reakcijos eiga buvo stebima naudojant TLC. Reakcijai pasibaigus (3 val.), buvo įpilta vandens (3x100 mL) ir 1-acetil-7-chlor-5-fenil-1H-benzo[e][1,4]diazepino-2(3H)-onas (2) buvo lengvai išskirtas paprastu filtravimo būdu, praplaunant 3x20omL vandens, gaunant daugiau kaip 80 % išeigą ir didelio grynumo. Produktas buvo naudojamas kitame etape be jokio gryninimo."



Partijos 001 II dalies partija buvo 1/10 partijos 002 skalės, jos procedūra paprasta. Mano laborantas pamiršo uždėti filtravimo popierių ant fritinio piltuvėlio ir dalis produkto pateko pro jį. Vėl paleidome vandenį atgal į filtrą. Nesu labai patenkintas 001 partija, junginyje matau pašalinių medžiagų, o išeiga buvo labai maža (40 %).

Partija 002: Leidžiu šiai partijai veikti per naktį.

Išvada: Kai surinksiu 20 g acetilinto nordiazepamo, pradėsiu jį versti į alprozolamą. Pilna ataskaita su vaizdo instrukcijomis netrukus

*Dvi pridėtos nuotraukos yra I dalies, 002 ir 003 partijos, palyginimas. Partija 002 buvo geltonos spalvos ir liko tirpale, o partija 003 buvo tamsiai oranžinės spalvos ir sukietėjo.
 

Attachments

  • GxLp3jcTH4.jpg
    GxLp3jcTH4.jpg
    4.2 MB · Views: 549

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Pamiršau pridėti I dalies 003 partijos nuotrauką, kad būtų galima palyginti spalvas.
 

Attachments

  • qbBA9SDfVY.jpg
    qbBA9SDfVY.jpg
    3.6 MB · Views: 532

catmando

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Puikiai atlikta, tikrai puikus darbas.

Negaliu įveikti pirmojo šios sintezės etapo, vis gaunu baltus miltelius MP 118-121, kurie, kaip suprantu, yra 2-(chloroacetamido)-5-chlorbenzofenonas.

Ar turite kokių nors patarimų, kur galėčiau suklysti?

Būčiau labai dėkingas už jūsų pagalbą.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Pirmąjį acilinimo etapą atlikčiau cikloheksane.
Cikloheksane sumaišydamas 2-amino-5-chlorbenzofenoną ir lėtai lašindamas chloroacetilchloridą.


Metode parašėte
chloroacetilchloridas (1,2 ml, 2 mmol)
1,2 ml chloroacetichlorido yra 1,7016 g, o tai nėra 2 mmol.
Chloroacetichlorido molinė masė yra 112,94.
Idealus acilinimo santykis 1 molui chloramino yra ne daugiau kaip 1,26 molo chlorido, esant tirpikliui.
Esant tirpikliui galima kontroliuoti temperatūrą ir gauti gerą išeigą dėl temperatūros stabilumo ir gumos nebuvimo.

Ciklizacijos etapą atlikčiau sausame metanolyje su urotropinu.
 

catmando

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kiek ml metanolio į vieną gramą benzofenono įpilkite, tarkime, 5 ml į vieną gramą?
O kiek heksamino?

Pirmąją šios sintezės dalį bandžiau atlikti gerus kelis kartus ir gavau tuos pačius rezultatus - baltus miltelius, kurių m.p. svyruoja nuo 118 iki 121.

Buvau atsisakęs šios sintezės, bet po to, kai dar kartą peržiūrėjau šią temą ir pamačiau puikią agilent1100DAD pažangą, ketinu pabandyti dar kartą.

Man pasirodė, kad labai sunku dirbti su tirpiklio mažiau turinčiu mišiniu, tikiuosi, kad šiek tiek alkoholio padės.

Taigi, kad būtų aiškiau, po chlorido pridėjimo prie benzofenono pridėkite metanolio, kalio karbonato, amonio acetato ir heksamino?
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Aš gaminu visų rūšių benziną
 

catmando

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kiek sausas buvo amonio acetatas ir koks jo grynumas?
 

catmando

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pirmąją šios sintezės dalį bandžiau atlikti kelis kartus ir nesėkmingai, vis gaudavau baltus miltelius mp 118 g 121.

Ar šios sintezės 1 dalyje vandens pėdsakai regentuose turės įtakos sėkmei? Kiek svarbu, kad visi regentai būtų visiškai bevandeniai?

Mano turimas amonio acetatas yra 97 %, ar tai galėtų būti problema?
Džiovinau jį eksikatoriuje su silikagelio rutuliukais 35-40 0C temperatūroje.
Ar šis amonio acetatas yra tinkamas, ar manote, kad man reikia 99 %+ amonio acetato?

Turėjau problemų dėl "be tirpiklio" mišinio gumos susidarymo, jį sunku maišyti (neturiu maišymo virš galvos), ar tai taip pat gali būti problema?
 

catmando

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Atsiprašau, žinau, kad atsakau į savo paties klausimą, bet regentai, kurie nebuvo visiškai bevandeniai, neturėtų turėti jokios įtakos šiai sintezei, nes bet kokie vandens pėdsakai, susidūrę su chloroacetilchloridu, greitai hidrolizuotų į HCL dujas, todėl jie taptų bevandeniai.

Panaudojus chloroacetilchlorido perteklių, šiek tiek vandens neturėtų turėti reikšmės, ar ne?
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Ar acetilo chloridas galėtų būti tinkamas pakaitalas, kai kalbama apie antrinio amino acetilinimą į acetiltretinį aminą?
Be to, ar pirmajame etape iminui susidaryti nereikėtų naudoti 2-aminoacto rūgšties chlorido?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kokio dydžio šią sintezę realiai galima padidinti?
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, jau išbandžiau pirmąjį sintezės be tirpiklio etapą.
BE SĖKMĖS, Labai sunku sumaišyti pirmuosius du reagentus be jokių tirpiklių.
Ji tapo labai lipnia mase, kurios nebebuvo galima maišyti.
Po kurio laiko man pavyko tęsti šį pirmąjį etapą. Mano rezultatas atrodė gerai, bet laboratorijoje, į kurią jį nusiunčiau, man pasakė, kad
rezultatas yra tik 2-amino-5-chlorbenzofenonas.

Taigi daug darbo atlikau vien tam, kad pakeisčiau 2-Amino-5-chlorbenzofenono optinę išvaizdą.....

Galbūt kas nors turėjo geresnės patirties nei aš.

Arba gal kas nors turi kitą alprazolamo sintezės būdą.

Su geriausiais linkėjimais
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Labai dėkoju už šią informaciją. Ar turite patirties gaminant alprazolamą?
 

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Patirtis taip, bet tai skausmas (azoto dujos, urotropinas ir t. t.) ir geriau rasti žaliavos (o tai sunku, kinijos deathrow / indijos didelės baudos). Tiesiog užduokite savo klausimus ir aš pasistengsiu paaiškinti.
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Mane labai domina alprazolamo gamyba. Bet kai sakote, kad šis sintezės maršrutas nepadės gauti alprazolamo, esu suinteresuotas gauti gerą darbinį maršrutą.
Mano planas - gaminti alprazolamą dideliais kiekiais. Ar turite patirties ir mėgstamą sintezės maršrutą?
Kol kas labai ačiū. :)
 

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
taip, laikykitės šioje temoje mano pateikto kiniškojo "Google" patento, tik turite prie šių skaičių pridėti 20 % reakcijos laiko :).

Indijos sintezatorius yra nesąmonė, jis nepateiks nordiazepamo.
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Ar galėtumėte dar kartą atsiųsti patentą, jo neradau.
Kol kas labai ačiū. :)
 

wrinkledmost

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kinijos patentas: https://patents.google.com/patent/CN104130201B/en

Negamina alprazolamo, patento pavadinime rašoma, kad jis skirtas "alprazolamo tarpiniams benzodiazepinų tioketonams".

Jei atliksite Kinijos patento 1 ir 2 žingsnius, gausite 7-chlor-5-fenil-1H benzo[e][1,4]diazepino-2(3H)-oną (nordiazepamą).

3 veiksmas, kuriam reikia azoto apsaugos, tik paverčia nordiazepamo ketoną į tioną, todėl 3 veiksmu gaunamas:

7-chloro-5-phenyl-1H benzo[e][1,4]diazepin-2(3H)-thione

Nesu 100 % įsitikinęs, todėl pataisykite mane, jei klystu.

@experimentsci jei turite problemų su nordiazepamo kūrimu be tirpiklio, tada naudokite mano išvardytą Kinijos patentą ir atlikite 1 ir 2 įkūnijimo žingsnius
 
Top