Amfetamino sintezės ataskaita (bet nepavyksta, ieškoma sprendimų)

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Girdėjau iš žmonių, kurie turėjo lygiai tokių pačių problemų su aliuminio folija!!! Ir nors reakcija tikriausiai turėtų būti tuo stipresnė, kuo plonesnė ir mažesnė folija yra pabaigoje, efektyviausias būdas buvo aliuminio foliją suplėšyti į 2x2 - 3x3 cm. gabalėlius, o tada įdėti juos į elektrinį kavos pupelių smulkintuvą ir maišyti 20-30 sekundžių, kol atsiras granulių.
Be to, pradžioje naudotos sintezės instrukcijos tikriausiai taip pat nebuvo pačios tinkamiausios! Prireikė keleto bandymų, kol galiausiai iš sintezių apskritai kas nors išėjo! O tai tikriausiai buvo labai atgrasu.... :)
Tada pabandė sintezės instrukcijas iš vaizdo įrašo!!!
Vienintelis skirtumas buvo tas, kad vietoj gyvsidabrio nitrato 2 gyvsidabrį jie ištirpdė azoto rūgštyje ir sintezei naudojo tą tirpiklį, o ne sausą gyvsidabrio nitratą!
Egzoterminė reakcija iš tiesų yra gana smarki, jei nesi jai pasiruošęs ir nesi patyręs kažko panašaus visu pajėgumu! Nepaisant to, ją galima atlikti su 50 g. P2NP sintezę pakankamai atvėsinus (ir, mano nuomone, gerai išvėdinus bei išsausinus) ją galima gerai atlikti!
Galite pabandyti vienu metu sureaguoti savo izopropanolio, P2NP ir acto rūgšties mišinį.
Nuo PIRMOJO bandymo pagal vaizdo įraše pateiktus nurodymus, du kartus nuplovus bevandeniu acetonu, išeiga vis dar labai artima vaizdo įraše nurodytai išeigai!!!!.
Turiu paminėti, kad nė vienas iš sintezėje dalyvavusių žmonių, įskaitant mane, neturi jokių chemijos žinių!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Po sysntezės neatliekate valymo su A/B ekstrakcija? Tuomet išskaidote ir visas priemaišas.
Kalbate apie efektyvumą ir žirklėmis susmulkinate aliuminio foliją į mažus kvadratėlius? Jūs juk nekalbat rimtai, ar ne?
Tai vienas sudėtingiausių ir daugiausiai laiko reikalaujančių metodų, kokius tik galiu įsivaizduoti, kaip paruošti aliuminio foliją.
Nesakau, kad klystate, bet bet kuriuo atveju jis nėra veiksmingas.
Jei maži kieti folijos rutuliukai tokie geri, kodėl nenaudoti aliuminio granulių? Tai būtų idealus variantas, bet vėlgi niekas jo nerekomenduoja. Jei kas nors galėtų pasakyti, kuri fizikinė savybė yra svarbiausia mažinant aliuminio kiekį su P2NP, man labai padėtų.

Kadangi mano pirmasis bandymas gaminti amfetaminą taip pat pavyksta, kartais daugiau kartais prasčiau, mane domina fonas, subtilybės, į ką reikia atkreipti ypatingą dėmesį. Aš jau bandžiau tiek daug dalykų pasikeitė, tiksliai nežinant, ką ir kodėl, tai dabar turi būti pabaiga, jei tada turi būti paaiškinimas pokytis, skirtumas, kuris turi prasmę ir atneša man toliau visada gauti tą patį kiekį tos pačios kokybės.

Aš vis dar esu atviras bet kokiam pasiūlymui, bet prašau su priežastimi, mielai taip pat pasakykite, kas yra negerai ir kas negali veikti ir kodėl tai neveikia.
Išbandyti viską praktiškai man nėra prasmės dėl didelio galimų variantų skaičiaus.
Tikiuosi, kad turite tam supratimo.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Vyras po amalgelieren plauna aliuminio foliją
3 X vandeniu, kurio tikriausiai turėtų pakakti pašalinti visus dar esančius gyvsidabrio nitratus.... , jei tai darysite atidžiai!!!!
Jūsų Freebase yra po virimo proceso ištirpintas IPA ! Tada gyvsidabrio nitratas turėtų būti tirpus IPA, kad atsidurtų galutiniame produkte, jei jo vis dar yra po aliuminio folijos plovimo ar?

O aliuminio foliją .... tiesiog suplėšykite į didesnius ir mažesnius gabalėlius ir tada trumpai sumaišykite!!!!
Tai kol kas geriausias būdas ... išskyrus tai, kad aš taip pat supjaustyti su nagų žirklutėmis 0,5 X 0,5 cm dideliais gabalais, jei aš ne's kitaip liktų, jei tai būtų mano problema į tikslą!!!! ) Pirktos aliuminio granulės laboratorijai tikriausiai yra idealiausias sprendimas, išskyrus tai, kad jos tikriausiai kainuoja dvigubai brangiau nei buitinė aliuminio folija ir kad dar vienas užsakymas, dėl kurio galite būti pastebimas, nėra pageidautinas.
Taip pat atsiprašau, kad nepakankamai aiškiai išreiškiau savo nuomonę dėl tam tikrų detalių... To iš tikrųjų niekada ir nesiekiau!
Nuo pirmojo sintezės bandymo pagal vaizdo instrukcijas ( su gyvsidabriu azoto rūgštyje anstadt gyvsidabrio nitratas 2 sausas) išeiga yra stabili kiekybiškai ir kokybiškai... mano nuomone!!! Aš vartoju ilgą ilgą laiką kasdien ir su įsitikinimu amfetaminas su šiuo rezultatu aš esu 100% patenkintas!!! Man reikia 3 iki 4 mažų pėdsakų ir esu aiškus , aktyvus ir Alkehol netampa problema taip greitai!!!!
Tai taip pat viskas, ką galiu pasakyti apie tai! Norėčiau keistis visą dieną čia, bet mano turimas laikas yra ribotas!
Mano patarimas, jei kažkas nevyksta, kaip tikėtasi su jūsų sintezės ... padaryti tai tiksliai taip, kaip sintezės, kuri yra parodyta vaizdo įraše.kad bet kuriuo atveju geriau, nei bando pradėti klausimu, apie kurį jūs tiksliai laikoma ne daug idėjų (aš visada daryti prielaidą, kad mano supratimo trūkumas).
Sunny greeting´s........
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pirma, gyvsidabrio druska buvo ištirpinta vandenyje, kai baigtos reakcijos masę padarysite šarminę, gyvsidabrio druska daugiausia liks vandeninėje fazėje.
Antra, po sintezės aš VISADA atlieku A/B ekstrakciją, kurios metu fazes atskiriu petroleteriu, taip užtikrindamas visišką druskų atskyrimą.
Galutinis plovimas acetonu taip pat nuplauna pačius paskutinius likučius. Dėl gyvsidabrio nesijaudinu.
Tiesiog paleidžiu smulkintuvą, lengviau būti negali.
Nustebtumėte, jei šiek tiek pasidomėtumėte, aliuminio kilogramo kaina beveik visada vienoda, nesvarbu, kokios formos jis būtų, be to, be laboratorinių prekių parduotuvių, yra ir kitų būdų užsisakyti granulių.
Naudočiau, jei kas nors man pasakytų, kodėl granulės būtų geresnis pasirinkimas. Skaitykite, kad pirmą kartą nuo granulių, kitaip visada kalbama apie foliją.
Taigi manote, kad azoto rūgštis yra slaptasis ingredientas, užtikrinantis pastovų derlių ir gerą produktą?
Turiu jus nuvilti, naudoju ją nuo pat pradžių ir kiekviena sintezė yra skirtinga, kartais gera, kartais bloga, o kartais katastrofiška, taigi turi būti kažkas kita.
Mano žinias apie amfetamino sintezę sudaro tai, ką radau perskaityti, ir mano keli bandymai, beveik visi jie davė kažką naudingo. Tik galimų procedūrų ar modifikacijų skaičius, atrodo, yra begalinis, todėl ieškau gerai veikiančio sprendimo.
Mane trikdo tai, kad vaizdo įraše amalgama daroma kitaip, nei nurodyta instrukcijoje, laisvosios bazės ištraukimą darau su skiriamuoju piltuvėliu, ten nebūtinai reikia pilti reakcijos masę, todėl prieš tai filtruoju ir galiausiai galutinis produktas yra sniego baltumo be jokio papildomo valymo. Manau, kad tai neįmanoma, kiekviena mano reakcijos masė buvo pakitusios spalvos, taigi ir laisvoji bazė. Dar galima valyti prieš išpilant druską, bet būtų vėl kita procedūra.
Ir neatliekama jokia A/B ekstrakcija ir nevykdomas joks plovimas acetonu, šie du etapai visada yra bet kokios sintezės, atliekamos nedistiliuojant laisvosios bazės vandens garais, pabaiga.

Dėkoju, kad radote laiko man atsakyti, ir linkiu jums visokeriopos sėkmės. Jei norite ką nors pridėti, esate laukiami.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Reakcija priklauso nuo off kokybės nuo gyvsidabrio nitrato.
Manau, kad daug žmonių to ieško. O kadangi tai yra draudžiama medžiaga.
Man atrodo labai mažai tikėtina, kad kokybė visur yra vienodai gera.
Todėl labai svarbu, kad visi viskuo dalytųsi čia, forume.
kad būtumėte labiau tikri dėl jos kokybės.
Beveik niekas čia nesidalina naudinga informacija.
ir dėl to reikia daug laiko ir išteklių jai pagerinti.
tai turi būti daroma iš abiejų pusių. Vien tik imti neveikia.
asmeniškai manau, kad naudotis forumu nesukūrus paskyros yra neteisinga.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Jie sako: "Tai yra cheminių medžiagų ir cheminių medžiagų chemijos mokslas: Jei pabaigoje mišinį padarysime šarminį, druska liks vandeniniame tirpale! O tai patvirtina mano kalbą. Kadangi vienas tada taip pat tik Freebase IPA ištirpsta iš apatinio pilko lašelio atsiskiria, o su praskiesta sieros rūgštimi druska nusėda!
Be to, gyvsidabrio nitratą jūsų procedūros pabaigoje reikia skubiai kažkaip pašalinti, nes nei aliuminio folijos po amalgamacijos plaunate vandeniu ....., o toliau vykstant P2NP reakcijai į amfetaminą po tam tikro laiko NEGALIMA į reakcijos masę pridėti gyvsidabrio nitrato, nes reakcija po 60 min. akivaizdžiai sumažėja! Neturiu jokių chemijos žinių ir tai, ką čia rašau, remiuosi tik savo nuomone po to, ką perskaičiau jų ataskaitose! azoto rūgštis, mano nuomone, neturi nieko bendro su slaptuoju ingredientu, bet prisideda prie to, kad kartu su pridėtu gyvsidabrio nitratu susidaro 2, jei aš visai neklystu. paminėjau tai tik todėl, kad tai tiesiog kartus taip.... Nemanau, kad tai daro kokį nors skirtumą galutiniam rezultatui, jei jį tinkamai naudojate... Saulėti linkėjimai!!!
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
na, mano patirtis - naudojant aliuminio amalgamą redukuojant PMK su nitrometanu gauti MDMA. Išbandžiau kelių rūšių aliuminio foliją, bet vienintelė, kuri davė teigiamą rezultatą, buvo itin sunki "Reynolds" markės, ypač tie orkaitės maišeliai (šiais laikais jų sunku rasti). nepaisant to, kad ji brangesnė, kokybė ją kompensuoja, o jei yra kitų trūkumų, galite atmesti galimybę, kad tai aliuminis, naudodami šią markę
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Manau, kad nederėtų spėlioti mažos išeigos priežasties, nefiksavus tarpinių matavimų. Ši amfetamino sintezės metodika reikalauja tam tikros patirties. Lengviau spręsti problemos priežastį įvertinant neplautą išeigą.

Pastebėjau, kad visuose etapuose tiek bazė, tiek milteliai atrodo gana švarūs. Autorius ypatingą dėmesį skiria gryninimo ir ekstrakcijos procedūrai. Tačiau svarbu nepamiršti, kad kiekviena valymo procedūra gali būti susijusi su išeigos nuostoliais ir gali būti nereikalinga. Todėl rekomenduoju pasverti produktą prieš kiekvieną paskesnį plovimo etapą. Iš patirties galiu pasakyti, kad daugkartinis produkto plovimas gali gerokai sumažinti išeigą, tačiau nežinau, ar šiuo atveju tai buvo priežastis.

Koks gauto amfetamino aktyvumas?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ačiū už žodžius, kaip išmatuoti produkto aktyvumą?

O svorį visada nustatau dabar, prieš gryninimo procesus. Taip pat bandysiu nustatyti gryno amfetamino kiekį išgarinus eterį.

Taip pat jau išbandžiau produktą tarp skirtingų gryninimo etapų ir turiu pasakyti, kad be visiško gryninimo naudojant A/B ekstrakciją, po kurios seka acetono plovimas, produkto skonis tiesiog bjaurus. Be to, pagalvojus apie tai, ką ten gaunu už riebų ir lipnų raudoną glitimą, man darosi bloga, kai pagalvoju, kad nešvarumus nusinešiau pas save.
Žinoma, jei gerąją medžiagą sudrėkinsite tirpikliu ir įmaišysite tinkamo kofeino ir laktozės, nieko iš to negausite, bet ne tame esmė. Man reikia absoliučiai švaraus produkto!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Na, o vienas iš populiariausių būdų - daryti eilutę, ar ne? Tada pateikite ataskaitą, naudodami maždaug pusę žodžių, kuriuos norėtumėte vartoti :).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jei iš tiesų taip lengva išmatuoti produkto aktyvumą skaičiuojant mano objektyvią nuomonę, galiu tik pasakyti, kad jis yra labai stiprus. Užtenka nedidelio kiekio, kad organizmas veiktų visu pajėgumu. Jums nereikia miegoti, nereikia valgyti, ir jūs tiesiog esate toks patenkintas savimi ir pasauliu.
Deja, kol kas neradau būdo, kaip subjektyviai galėčiau įrodyti grynumą, kad galėčiau paskaičiuoti procentus ir palyginti.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vienintelis dalykas, ką pasakysiu į tokią diskusiją, yra:
Aliuminis yra aliuminis ir lieka aliuminiu, nesvarbu, kokį pavadinimą ant jo užrašytumėte.
Mielai įsitrauksiu į diskusijas apie paviršiaus plotą ar tūrinį tankį, bet ne apie tai, kuris gamintojas užrašo savo pavadinimą.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ne, greičiausiai vienintelis tikras būdas yra spektroskopija. Tam yra internetinių šaltinių, kur tiesiog nusiunčiate mėginį ir gaunate atgal spektroskopijos profilį, net ir nelegalių narkotikų. Žinoma, už tam tikrą mokestį. Bet spektroskopijos profilyje galite lengvai pamatyti, ar turite kokių nors viršūnių, kurios neatitinka etaloninio profilio.
Pažiūrėsiu, ar pavyks rasti internetinį šaltinį.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Atsiprašau, tai buvo šioje svetainėje, natūraliai :).
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/analytical-laboratories.533/

Visada galite nesunkiai atlikti lydymosi temperatūros nustatymą, tačiau tai neatskleis, ar yra pėdsakų priemaišų, tik tai, ar labai nuklydote.

Jei pavyks gauti spektroskopijos profilį, bet neturite etaloninio mėginio, PubChem arba Spectrabase visada galima rasti daugelio medžiagų internetinius profilius. Štai amfetamino sulfatas:

Kreivės yra tarsi medžiagos pirštų atspaudai. Mėginys išgarinamas ir pro garus sklinda šviesa. Kitoje pusėje esantis fotoaparatas matuoja, kokius šviesos dažnius sugeria garai, o jų derinys yra unikalus kiekvienai medžiagai. Atsakymas pateikiamas kaip kreivė su viršūnėmis. Tuomet šias viršūnes palyginkite su gryno mėginio, apie kurį žinote, kad jis yra grynas, viršūnėmis. Jei smailės visiškai skiriasi, vadinasi, turite kažką kita. Jei mėginyje yra papildomų viršūnių, tai yra priemaišos.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Žinau apie šią galimybę, man labiau patiktų metodas, kurį galėčiau atlikti pats po kiekvienos sintezės.
Pavyzdžiui, galėčiau atlikti TLC analizę, kurioje pagal dėmės dydį galėčiau pasakyti, kiek yra amfetamino ir (arba) ar yra kitų psichoaktyviųjų medžiagų, pavyzdžiui, kofeinas taip pat labai aiškiai nurodomas, o laktozė - ne.
Šio metodo trūkumas yra tas, kad neturiu jokio etaloninio mėginio, iš kurio galėčiau pasakyti, kad mano mėginyje amfetamino yra daugiau, mažiau ar tiek pat. Deja, tokių TLC testų rinkinių tiekėjas (kol kas) nepateikia būdo, kaip nustatyti tikslų kiekį, pavyzdžiui, MDMA, kokaino ar THC atveju.
Galiu tik pasakyti, kad mano mėginiai atrodo beveik visi vienodai, bet kokio grynumo mėginiai yra, deja, ne. Atlieku TLC analizę kiekvienai savo sintezei, mėginiai yra archyvuojami, taip pat TLC kortelės, kad vėliau galbūt būtų galima atlikti tikslesnį nustatymą.
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Sutinku su jumis, aliuminis yra aliuminis ir visada toks bus, bet aliuminio folija - ne. galbūt ten, kur gyvenate, jie visi yra geros kokybės, bet ten, kur aš gyvenu, ne, atlikau bandymą ir tikrai yra skirtumas tarp storio ir kitų į aliuminio foliją įdėtų produktų, kurie gali turėti įtakos galutiniam rezultatui.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Žinau, kad, pasak gamintojo, mano folija yra 99,9 % aliuminio. Folija yra storesnė už bet kokią virtuvinę foliją, todėl reakcija vyksta lėčiau, ji buvo supjaustyta popieriaus smulkintuvu į smulkius gabalėlius.
Kur čia dabar būtų klaida naudoti šią foliją?
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
jūsų atveju jau esate visiškai tikri dėl aliuminio folijos kokybės, todėl aliuminis nėra kintamasis, į kurį reikėtų atsižvelgti. galbūt kitiems žmonėms, kurie susidūrė su panašia problema ir dar nesvarstė tokios galimybės, tai galėtų būti analizuotinas kintamasis
 
Top