Turite klausimų?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
https://organicchemistrypoland.pl/ - labai profesionalūs pardavėjai, turi beveik viską, ko gali prireikti, neprašo deklaracijų ir pan.

https://shop.es-drei.de/ - nesu iš jų užsisakęs, bet turiu draugų, kurie man davė labai gerų atsiliepimų apie juos, jie taip pat parduoda nitroetaną.

Ar kas nors turėjo kontaktų su Chembro, labai populiariu Lenkijos pardavėju, kurio kontaktus praradau...
 

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Taigi, ką jie parduoda, atsiprašau, jei neteisingai supratau, noriu pasakyti, kad noriu savo namų gamybos žolės, ar galite žinoti, kaip ją užauginti? ir koks procesas
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
aš neauginu piktžolių, o šie šaltiniai dažniausiai skirti ne piktžolių augintojams, o slaptiems chemikams
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Ar esate patenkinti savo pažanga? Ar buvo akimirka, kai pagalvojote, kad tai man per daug streso ir darbo, aš pasitrauksiu.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Tai susiję su mano sąlyginio deponavimo sandoriu... gavau iš kažko msg, bet negaliu jo atidaryti, nes neturiu pokalbio rakto. ir dar vienas klausimas... kaip gauti pardavėjo pašto adresą? manau, kad tai labai svarbu laiko atžvilgiu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jei jūsų klausimai susiję su konkrečia tvarka, o ne abstraktūs, pakvieskite mane pokalbiui. Užsakyme esančiame pokalbyje yra mygtukas "Pakviesti administratorių"
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kaip užklydau į šį mielą forumą? Ieškojau kanabinoidų sintezės . Nežinau, kodėl šio forumo neradau anksčiau !
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ar kas nors žino, kaip suplakti ir iškepti metodą?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/shake-and-bake-meth-method.9369/#post-47281

Rengiame vaizdo įrašą šia tema, jo išleidimo tikimasi sausio mėn.
 

Akira

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Jei perku, bet pardavėjas nepriima mano pinigų, ar galiu atgauti savo bitkoinus?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ar galite pridėti stablecoin arba eth dėl mokėjimo bitcoin turi didelį mokestį šiuo laikotarpiu, aš moku 50 usd už 20 usd pervedimą
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Taip, tai erzina su bitkoinų mokesčiais.
Galbūt čia galima mokėti su Monero?... Jei neturite "Monero", galite naudoti kriptovaliutų keitiklį. Mokesčiai paprastai būna 0,5 %, taigi gerai.
Bet kokiu atveju tai daug geriau fo OpSec.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Šiuo metu dirbame prie šios problemos sprendimo. Kol kas išjungsiu automatinį išėmimą, kad galėčiau reguliuoti komisinius rankiniu būdu, kol bitkoinų tinklo apkrova normalizuosis iki įprasto dydžio.
 
Top