Turite klausimų?

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Kas jus paskatino kurti šį forumą?
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
ieškau prekursoriaus lsd gaminti

prekursorius ergotaminas, lsa, lizergolis, lizerginės rūgšties metilo esteris

arba turiu havajietiškų mažųjų miškinukų sėklų arba ergotos grybų grūdų, bet tai nėra geriausia nuomonė....
Bet kokios idėjos man?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Gerbiamasis Voltai, prisimenu, kad jūsų komanda platino 4MMC sintezatorių rinkinius. Ar galiu jame dalyvauti? Dabar negaliu rasti šio skelbimo((((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mes nustojome juos siųsti nemokamai. nes bendrai išsiuntėme daugiau kaip 100 rinkinių, iš kurių galima pagaminti daugiau kaip 10 kg prekių. Tačiau žmonės nepaliko atsiliepimų. Esame pasirengę suteikti viską, ko reikia, komerciniu pagrindu.
Susisiekite su @WillD
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ar pokalbių apribojimas tikrai yra amžinas, ir nėra jokios galimybės gauti 2-ąjį šansą? :)
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ar gali kas nors sukurti temą apie vietinį pavadinimą , Balkanų, manau, kad yra inafe žmonės už tą temą, ačiū
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Sveiki visi Norėčiau sužinoti, ar galėtumėte man patarti, po antrojo virimo, Lukarto reakcijos nebuvo jokio atskyrimo visas skystis buvo tamsiai raudonos / rudos spalvos, o po galutinio etapo A aliejus išėjo didesnės spalvos paprastai taip nebūna, bet visada buvo vandens spalvos
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Pirmiausia noriu pasakyti didelį ačiū bb komandai, kuri dalijasi produktu ir žiniomis apie chemiją 🧪
Nenoriu būti arogantiškas ar blogas žmogus kai kurių akyse 👀
Bet galvoju, ar tai akcija žmonėms, kurie tiesiog užsiregistruoja ir iš karto gauna nemokamą gerą pavyzdį (nesakau, kad tai blogai)..
Ar mes, kurie turime statusą "rezidentas", galime gauti kažką panašaus, pavyzdžiui, 4mmc sintezatoriaus rinkinį arba kitus produktus, jei tai įmanoma (galime pasidžiaugti), tai būtų puiku kai kuriems, kurie truputį ilgiau ir nori eiti toliau chemijos srityje.

Ačiū visiems

Tai tik mano nuomonė

Nenoriu, kad kai kurie įsižeistų dėl manęs


Aš esu labai dėkingas už visus savo darbus, atliktus bb



Išlikti išsaugoti ir teigiamas 😺🍀🧪🤞
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ar gali administratoriaus komanda prašau tiesiog gauti šiek tiek geresnį saugumą naujam selle?r coze kartą aš noriu gauti kai kuriuos dalykus duoti informaciją ir asmuo palikti tiesiog, ne daugiau prisijungimo, su informacija, ir aš girdėjau daugiau panašių istorijų vyksta čia
Čia žmonės žvejoja manau tai nėra gerai mums 😆
 
Top