Turite klausimų?

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
HI!
Turiu šiek tiek tablečių.
sudedamosios dalys : pseudoefedrinas, triprolidino hidrochlorido hidratas

Noriu sužinoti, kaip išgauti tik pseudoefedriną
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ei, kaip siųsti privačias žinutes, nematau jokių PM mygtukų.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
uždėkite pelę ant pavadinimo ir pradėkite pokalbį

2KBrZjgMtd


arba spustelėkite raidės logotipą dešinėje viršuje; ir pradėkite naują pokalbį
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Atlikau tyrimus ir daug kur teigiama, kad GBL arba 96-48-0 galios forma neįmanoma. GHB taip, bet ne GBL, tačiau Kinija tai reklamuoja. Ar tai įmanoma, ar ne, jie neva turi paskelbtą procesą, bet jei turi, aš jo neradau? Ar kas nors gali padėti su tikru šaltiniu arba asmeniu, kuris galėtų slapta pargabenti mano daiktus iš Rytų Europos ? Jie uždirbs daug pinigų.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
1) Kas yra "lipni" gija?
2) Ar čia yra gija arba pranešimas, kuriame išsamiai aprašoma, kaip sėkmingai gauti cheminių medžiagų, reklamuojamų per šioje svetainėje esančius pardavėjus? Užsisakiau iš vieno iš jų, sumokėjau pinigus, o prekės taip ir nepamačiau. Netgi paprašiau atsekti siuntos numerį, tačiau į mano užklausą taip ir nebuvo atsakyta.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pateikiame tokių temų pavyzdį (jos visada iškyla aukščiau už visas kitas):
PtBuziIVEG

Iš ko užsakėte? Į sąrašą įtraukiame tik patikrintus pardavėjus, bet jei jų nebėra, pašaliname juos iš sąrašo. Visada galite naudotis patikros paslauga. Tiesa, ne visi pardavėjai yra atstovaujami forume, todėl tai ne visada įmanoma.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Pone, ar galėtumėte man pasakyti, ar yra tirpiklio ar kitos cheminės medžiagos, kuri būtų pakankamai panaši į GBL, kad galėčiau siųsti taip paženklintą ir kad ji išsilaikytų situacijoje, kai kas nors į ją pažvelgtų ar užuostų kvapą. bandau siųsti iš Rytų Europos, kaip galėčiau ją užmaskuoti. Būčiau labai dėkingas už bet kokias idėjas.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ar manote, kad ši merginų idėja apie Gabijos pavertimą GBL yra įgyvendinama dideliu mastu. Ar ji apskritai veikia? 3. 3. Į mane kreipėsi su pasiūlymais desikuoti GBLand man susidarė įspūdis, kad tai net neįmanoma su GBL, Galiausiai manau, kad naujasis Neon47 grupės vaikinas yra Tom chemical. Ar perskaitėte mano pasiūlymą sukurti didelę sumą lėšų už tam tikrą GBL. Pagalvojau, kad gal galėtum pagaminti 2 pilnas statines ir išsiųstume laivu?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Esu čia naujokas... Ar galite pasakyti, kur galėčiau rasti amilo bromido, iš sintetinio vaizdo įrašo atrodo, kad tai skystis.
Uoliai ieškojau, bet niekaip negaliu jo rasti. Jūsų pagalba bus tikrai dėkinga. Esu Jungtinėse Amerikos Valstijose.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
HEISENBERG

Kaip radote ir (arba) įdarbinote ekspertus? Turiu omenyje, kad stebina jų žinios. Kaip juos priverčiate atsakinėti į pagrindinius klausimus ir maitinti šaukštu žmones, kurie nieko neduoda mainais?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mes darome tai, kas mums patinka. Mums tai nėra našta. Tai beveik nuleidimas žemyn.
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Sveiki,

Esu beveik tikras, kad buvo patikimos parduotuvės sąrašas, kurioje galima nusipirkti baigiamojo produkto, pavyzdžiui, 3mmc, 4mmc ir kanabinoido, pavyzdžiui, 5cl-cladba.
Tačiau nebegaliu rasti tų parduotuvių.
Ar kas nors gali padėti?
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Noriu patekti į RC skyrių Jau seniai aktyviai dalyvauju forume ačiū
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Metilo grandinė verčia mane susigundyti.
Ar kur nors ją gavote iš šaltinio?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Kažkas čia tai parduoda. Jei ją galima vartoti savarankiškai, aš ją nusipirkčiau.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Aš tiesiog šnipinėjau ten esančias naujas chemines medžiagas.
Dabar jų yra daugiau nei saujelė.
Jos paryškintos raudonomis paryškintomis raidėmis, jei norite save išbarstyti.
Net nežinojau, kad egzistuoja tolazolinas!
Tolazolinas
Tolazolinas yra neselektyvus konkurencinis α adrenerginių receptorių antagonistas. Tai kraujagysles plečiantis vaistas, vartojamas periferinių kraujagyslių spazmams gydyti. Jis taip pat sėkmingai naudojamas kaip priešnuodis, siekiant panaikinti stiprų periferinių kraujagyslių susiaurėjimą, kuris gali atsirasti perdozavus tam tikrų 5-HT2A agonistų, tokių kaip 25I-NBOMe, DOB ir bromodragonfly. Tačiau dažniausiai jis vartojamas veterinarinėje medicinoje ksilazino sukeltai sedacijai panaikinti.
 
Top