Looking for a vendor Ar yra RC tiekėjų iš viso pasaulio, išskyrus Kiniją?

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
bet kurie rekomenduojami RC pardavėjai, teikiantys


Kinijos RC pardavėjai, manau, dabar dažniausiai yra sukčiai, bet Europos pardavėjai BB forumo sąraše jų neteikia, bet kokie kiti pardavėjų pasiūlymai?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Šių medžiagų Europoje ir Kinijoje nėra problemų įsigyti, jos yra teisėtos. Jos nėra psichoaktyvios (RC), jos naudojamos kanabinoidų sintezėje
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dėl šių cheminių medžiagų galite susitarti su legaliomis Kinijos chemijos įmonėmis.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Ką daryti, jei (1H-indol-3-il)(2,2,2,3,3-tetrametilciklopropil)metanonas cas 895152-66-6 ?

bet kuris siūlomas pardavėjas galėtų tai pateikti? nes užsisakiau iš Kinijos ir dabar jokio atsakymo, kartais mes tiesiog užsisakome viską viename, užuot užsisakę iš kelių pardavėjų su keliomis cheminėmis medžiagomis
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Žinote, jei pavyktų nuvykti į Vokietiją, būtumėte turtingas žmogus. Man iš ten reikia 2000 litrų per mėnesį. Turiu kabliuką, man reikia, kad kas nors jį slapta nugabentų į JAV. Mokėčiau po dešimt dolerių už vienetą, viršijantį sąnaudas ir išlaidas. Tai geras grobis. 20 stelažų per mėnesį galite padaryti gerai ir sutaupyti juodai dienai. Užmegzkite ten kontaktus. Verta pagalvoti.
o o
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Be to, turėtumėte kaio
ne BASF, tai, manau, gana gera cheminių medžiagų gamintoja.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Atsiprašau, bet man turi būti aišku, ką turite omenyje, jums reikia 2000L noidų iš Vokietijos į JAV?
 
Top