Question Geriausios vietos, kur galima diskretiškai gaminti sintetines medžiagas

beast369

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ar turėčiau tai daryti ūkyje, garaže, priekaboje vidury niekur...?
 

bakoi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, galite tai daryti bet kur, jei tik esate tikri, kad NIEKAS neateis. Jei chemiją darote lauke, būkite atsargūs su oro temperatūra (pavyzdžiui, jei gyvenate Rusijos link arba Marse). Ūkis man yra gera idėja.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Sintezėms atlikti laboratoriją galite įrengti privataus namo rūsyje. Pageidautina, kad namas būtų pakraštyje, be artimiausių kaimynų. Reagentus ir įrangą pageidautina pristatyti per garažą, kad jos nematytų kiti žmonės.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Pasistenkite, kad vieta būtų tokia, kurios nebūtų galima atsekti - priešingai nei mano kiti, savo namuose to nedaryčiau!

Galbūt kol kas gera pradžia būtų anoniminė garažo nuoma (mokėkite grynaisiais ir naudokitės suklastotu asmens dokumentu)
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Aš tai padariau @ namie ir ką kokos sakė, nedarykite to. jei padarysite, niekam to nesakykite. (asmeninis naudojimas)
Bet aš esu realy intrested į noriu padaryti mažas partijas 1L A, bet aš manau, kad mes arba aš įdėti žemyn kai plieno įranga padaryti tai keletą kartų ir tada perkelti.
Aš manau, kad tai nėra įmanoma viešbutyje padoraus. gal leuckart yra. todėl man reikia rasti tuščią plotą paleisti generatorių ir konvertuoti bmk glicidato ir tiesiogiai garuose, bet mano kamuoliai nėra pakankamai didelis, kad eiti Belgijoje yra ką aš žinau daug tuščios vietos. Kol kas ieškau parduodamų namų arba biurų.
ir tuo tarpu galvoju apie teisinį buisiniss.

man buvo pasakyta
aš nesu aš, kad žinotumėte,
bet jau padariau aš manau.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tikra istorija. Maždaug prieš metus porą naktų nakvojau vietiniame viešbutyje. gana didelis tinklas, pora šimtų kambarių, vidaus ir lauko baseinas, sauna ir t. t. Visą naktį, maždaug kas pusvalandį, kaip laikrodis, pradedant maždaug 2:00 ir baigiant 6:00, :gretimame kambaryje tualetas prakiuro maždaug 5 kartus iš eilės, ir aš pajutau druskos rūgšties ar kokį kitą kvapą, blogą! Pabandžiau ištirti ir supratau, kad jokio kambario šalia manęs nėra! Lankstinukuose buvo nurodytas viso viešbučio planas, o ten tiesiog nebuvo jokių durų, o kitos durys buvo už 2 durų, koridoriuje. Visame viešbutyje tai buvo vienintelė vieta, kurioje nebuvo modulinio tipo išmatavimų tarp durų. Pagal mano teoriją, jie vedė vamzdį į tualetą, kad išleistų garus. Esu įsitikinęs, kad ten vyksta vidinė operacija. Tai galėjo pastebėti tik tas, kuris kiekvieną naktį ištisą parą budi ir atsitiktinai būna kitame kambaryje.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
kai kuriuos vaistus galima pagaminti miške per kelias valandas, pvz. a-pvp 4mmc 3mmc 2mmc 4cmc 3cmc bk mdma. greičio forma A-Oil
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
ką būtų lengviausia atlikti?
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ar žinote, ar šiame forume yra kokia nors bk mdma sintezė? ir A-PVP
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Gali būti keista, bet juos gaminti nuomojamuose namuose su gera arba improvizuota ventiliacija gali pavykti
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Taip nuomojamų namų, kurie nėra jūsų vardu,
ir naudokite aspiratorių vandens srove jos puikus. naudoti į konteinerį ir prijungti žarną ant viršaus ir įdėti jį tiesa sifon (ten buvo vanduo lieka nuo maišto kvapas)vandens nutekėjimo dušas arba virtuvė. ir įjungti vandenį dabar ir tada. butuose arba buvo keli žmonės prijungti prie to paties nutekėjimo vamzdžio jie galbūt kvapas kažką.
Bent jau kvapas sklinda ne iš (geriausiai ne jūsų) namų. bet kokiu atveju nerekomenduoju to daryti namuose, kur aplink yra kitų žmonių. kai jus sulaikys, nubaus už tai, kad sukėlėte pavojų žmonėms, manau, kad neverta, net jei žinote, ką darote. Tiesiog išmeskite "Cobra" koridoriuje, kad žmonės būtų budrūs dėl teroristų, pastaroji dalis yra pokštas.
Kai lauke temperatūra bus komfortiškesnė, manau, kad nedideliu mastu tai galima padaryti. degalų generatorius arba keletas automobilio akumuliatorių maišymui ir vandens siurbliui. Niekada to nedariau, bet manau, kad tai įmanoma.
 
Top