Question Ar galiu pasigaminti MDMA su tokiais vaistais kaip vyvanse, ritalinas ar adderalas?

kamkam@

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Turiu prieigą prie tokių vaistų kaip modafenil vyvanse adderal ir turiu patirties gaminant edibales ir vape thc kasetes , žinau, kad mane domina MDMA arba ectasy, arba rožinio kokaino gamyba , dozė kas nors galėtų man padėti. ar tai įmanoma ? kaip verslininkas kanapių srityje, man įdomu, ar galiu gaminti narkotikus su ADHD vaistais?
mano šalyje vyvanse kainuoja apie 10 JAV dolerių už 70 mg x 30 , jis toks pigus ir remiamas vyriausybės, o aš noriu užsidirbti pinigų šioje situacijoje.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
mdma ir, tarkime, ritalinas turi tam tikrų cheminių panašumų, bet būtų tikrai sunku taip pagaminti molį. neverta, imo. kas nors pataisykite mane, jei klystu

rožinis kokainas / tusibi yra tiesiog įvairių narkotikų mišinys, todėl manau, kad tiesiog įmeskite ten vaistų nuo adhd ir kitokio šūdų ir įsitikinkite, kad jis rožinis lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
mdma ir, tarkime, vyvanse yra chemiškai panašūs, bet perėjimas yra sunkus, todėl taip nedaroma, pigiau nusipirkti mdma. Turėtumėte parduoti savo pigias Vyvanse dex.amph kaupules čia. Originali tussi yra pusė 2CB ir kokakolos. 2CB galima gauti pigiai
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Jei rasite būdą, padarykite nedidelį kiekį ir gaukite jį išbandyti bei atlikti bandomąjį bandymą.
 
Top