Ar STAB gali pakeisti NaBh4? cas:56553-60-7

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kiek žinau, STAB yra daug brangesnis, o NaBH4 yra gana geras jūsų tikslui
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kinija turi jį už tą pačią kainą, nesu tikras, su kuo kalbate, bet jis neredukuos nitro, tik ketonus.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Taip, atnaujinau visiems informaciją apie šio statusą. mano išvados buvo tokios, kad jis negali redukuoti nitro iki amino, tačiau bevandenių iminų būdams jis yra geras ir labai švelnus.
Literatūroje yra pranešimų apie tai, kad jis redukuoja nitro iki amino, bet esant acto rūgščiai, kurios aš nebandžiau.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Aš nelabai išmanau chemiją, bet kokiu atveju grandinė, kurioje naudojami p2np, STAB ir vario hidridas, atkuriama be šveicariškų smegenų, tiesa?
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Gali būti, kad mano vertime kažkas ne taip, juk p2np negali būti redukuotas į amfetaminą naudojant STAB, tiesa?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne, mano duomenimis, įprastomis sąlygomis negali. yra literatūros, kurioje teigiama, kad gali esant GAA, bet nebandžiau.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Na, vis dar nerandu ieškomo atsakymo, nes niekas nebandė
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ar manote, kad aš jums pasakoju iš sapno? Bandžiau ir tai nepadėjo, tikriausiai su acto rūgštimi šiek tiek pavyks, bet nepatenkinamai.
Trumpas atsakymas: Ne.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Jūsų žiniai, jei kam nors reikia STAB, jį galima gana lengvai paruošti iš tolueno (arba THF) , NaBH4 ir GAA stechiometriniais kiekiais. Čia yra trumpas aprašymas:

Natrio triacetoksiborohidrido (STAB) paruošimas

Į 37,83 g (1 mol) natrio borohidrido suspensiją 500 ml sauso tolueno, intensyviai maišant, lašiniu būdu įlašinama 180,12 g ( 3 mol) GAA. Temperatūra palaikoma žemesnėje nei 30 °C temperatūroje, prireikus atšaldant iš išorės. Kai nustoja išsiskirti dujos (apie 20 minučių), suspenduotas natrio triacetoksiborohidridas (STAB) išskiriamas vakuuminiu filtravimu ir vieną kartą nuplaunamas sausu EtOAc. Filtratas džiovinamas vakuume iki pastovaus svorio.

Išeiga: Jei naudojami sausi reagentai ir reagentai tiksliai išmatuojami, išeiga: beveik kiekybinė.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Yra ir kitų borano šaltinių. Galbūt dekaboranas? Tetrahidroksidiboronas? Galbūt aminodiboranatai, kuriuos galima gana lengvai susintetinti iš amoniakinio borano. Žr. 306 puslapį https://core.ac.uk/download/4824361.pdf. Nesu chemikas, todėl nežinau, kaip gerai jie veikia nitro junginius.

STAB / NaBH4 palyginimai: https: //www.organic-chemistry.org/synthesis/C1N/amines/reductive-amination-guide.pdf
Įdomios STAB smulkmenos, pavyzdžiui, būdai, kaip gerokai sutrumpinti reakcijos laiką, kodėl naudojamas GAA: https://www.researchgate.net/publication/286303639_Boron_reagents_for_reductive_amination
 
Top